Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

206XT אחרי ראש מנוע לבחור שמתקשה בניסוח כותרת עניינית

shailoya
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ביום שישי האחרון הייתי בבדיקה של רכב שאני רוצה לקנות .

בבדיקה אמרו לי שלא ראו רכב כזה הרבה זמן והכל תקין חוץ מתושבת גיר ותושבת מנוע שצריך להחליף .

כאשר כולי מאושר וכמעט ביצעתי את העיסקה, לפני ביצוע העיסקה ביקשתי לראות את ספר הרכב , וכשראיתי את ספר הרכב שמתי לב שבטיפול האחרון שהרכב עבר שופץ ראש המנוע של הרכב ומיד נרתעתי מלקנות אותו .

נתוני הרכב :

פיגו 206XT שנת 2000 108000 ק"מ , יד שלישית , טסט הבא בעוד חודש גיר אוטומטי .

שאלתי היא האם כדאי לקנות רכב שהכל תקין בו חוץ משיפוץ ראש מנוע שבוצע בו בטיפול האחרון שהיה ב 90000 ק"מ .

מקווה שתעזרו לי , תודה רבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה אמרו לי שלא ראו רכב כזה הרבה זמן והכל תקין חוץ מ...

רק המשפט הזה לבד מדליק נורה אדומה.

אתה בחרת את מקום הבדיקה או המוכר? האם המוכר סוחר ?

האם תוכל לסרוק או להעתיק את תוצאות הבדיקה במלואם? האם בבדיקה בדקו קומפרסיה?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק המשפט הזה לבד מדליק נורה אדומה.

אתה בחרת את מקום הבדיקה או המוכר? האם המוכר סוחר ?

האם תוכל לסרוק או להעתיק את תוצאות הבדיקה במלואם? האם בבדיקה בדקו קומפרסיה?

אסף

לא יודע אם זה נכון, כי גם על הקסנטיה שלי אמרו את זה בבדיקה, והקונה בחר את מקום הבדיקה. ואמרו לקונה שהוא חמור אם הוא לא יקנה.

ואני לא סוחר כמובן. (אני מקווה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התיקון נעשה במקום מקצועי ע"י אנשים מקצועיים שיודעים מה הם עושים,לא חאפר, אני לא רואה שום בעייה עם זה.

בקש לראות קבלות על התיקון,מקום התיקון,עלויות וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעייה ברכב שעבר שיפוץ ראש מנוע , בהנחה שהרכב עבר שיפוץ מקצועי.

האם השיפוץ בוצע במוסך מורשה , או במוסך שאתה יכול לעמוד על טיב עבודתו ?

יש קבלות על השיפוץ ? אילו דברים בוצעו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו שגמר ראש ב-90000 ננהג ו/או טופל רע. צפה פגיעה עתידית גם במערכות אחרות . הייתי מתרחק.

לא בהכרח. מספיק שבעל/ת הרכב לא היה/תה מודע/ת לצורך בהחלפת רצועת טיימינג (בדיוק מה שקרה ב-306 שבבעלותי כעת) , ו-ביי ביי ראש מנוע. זאת למרות שהרכב עבר טיפולים שוטפים במוסך מורשה כל עוד היה באחריות , ובמוסך מסודר למדי (לא מסודר עד כדי מעקב אחרי זמני החלפת טיימינג, אבל לפי צורת העבודה שהשאיר אחריו , מדובר במוסך סביר) לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לא גמר ראש ב 90000 לפי התיאור בספר רכב היתה נזילה מהמנוע ובכדי לטפל בנזילה היו צריכים לפרק את ראש המנוע ולשפץ אותו ואז להחזיר אותו בחזרה .

שיפוץ ראש המנוע התבצע במוסך מורשה של פיגו ברחובות .

מה אתם אומרים ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לא גמר ראש ב 90000 לפי התיאור בספר רכב היתה נזילה מהמנוע ובכדי לטפל בנזילה היו צריכים לפרק את ראש המנוע ולשפץ אותו ואז להחזיר אותו בחזרה .

שיפוץ ראש המנוע התבצע במוסך מורשה של פיגו ברחובות .

מה אתם אומרים ???

נזילה של מה ? מים ? ועשו מילוי בראש אכול ? תפוס מרחק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור?

1. הראש הורד עקב נזילת שמן בין הראש לבלוק - קפיש עד כאן?

2. כשמורידים ראש שעבר קילומטראז' כמו זה, נוהגים לבצע, לדוגמא, השחזת שסתומים.

דוגמא לכך: לפני כחודשיים הוחלף אטם הראש בסקסו שברשותינו (הראש לא הלך) עקב דליפת מי קירור באיזור חיבור הראש לבלוק, ובאותה ההזדמנות בוצע טיפול לראש.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שחיפש עד לפני שבוע לקנות 206xs (ומצא סוף סוף), זאת מחלה של ה 206 ברובן יש קורוזיה בין בלוק המנוע לראש המנוע - ב 3 מתוך ה 5 שלקחתי לבדיקה. כששאלתי במוסך(מורשה) על תיקון אמרו לי שהעלות היא 2000 שקל , פירוק של ראש מנוע, החלפת אטם, ושיפוץ של ראש המנוע.

בכל אופן כדאי לבקש מהמוכר היסטוריית טיפולים של הרכב ולראות אם יש דברים חריגים, תקלות חוזרות ונישנות וכד'... בהצלחה במציאת הרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...