Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיריון או שרייד 99?

Y-SHAI27
שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עדיף לקנות מבחינת אמינות

דייהטסו סיריון 99 1000 סמ"ק ידנית

או שרייד 99 1300 סמ"ק ידנית

אני סטודנט ומעניין ברכב אמין

זול לאחזקה וזהו בערך.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן אמינות.

חפש אחת שתוחזקה כראוי (טיפולים בזמן ובמקום מסודר עם חלפים איכותיים) - אם אפשר גם לא מליסינג/השכרה אלא מיד פרטית זה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון למיטב ידיעתי יותר מודרנית. לאחרונה חיפשתי רכב פחות או יותר בתקציב שקולע למכוניות שהבאת. אני אתן לך דוגמא - בדקתי דייהטסו שרייד שנת 2000 - ברכב אין חלונות חשמליים, למשל... בכלל. בסיריון יש. לדעתי היא יותר מודרנית באופן כללי, חלקים חדשים יותר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה סיריון , לחבר שלי הייתה סיריון 99 ללא חלונות חשמל, עם גלגל כמו של אופניים ושאתה סוגר את הדלת יש רעש של פח .

לדעתי הסיריון האלו לא מוצלחות מה גם שהאחיזה על הפנים . ואת זה אני אומר מנסיון , ניסיון מר..

(תבינו לבד :cry: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לא לקנות דיהטסו. בתקציב שלך, קח פונטו. בגיל הזה האמינות הבסיסית של כל רכב פגה מזמן, והיא תלויה רק באופן בו טיפלו בו לאורך השנים.

בניגוד לדיהטסו הנעדרת כל סממן של בטיחות, נוחות והנאה, בפונטו תקבל מאלו, וגם האחזקה זולה.

חג שמח,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים עם סטיגמות.

שניהם רכבים מצוינים, מניסיון השרייד לא נוחה וצפופה מאחור אך האוטו זריז,אמין ולא טוחן דלק.

כמו שאמרו הסיריון יותר "חדשנית" ביחס לשרייד ומציעה יותר נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון חדשנית יותר אך הרבה יותר מכוערת, וגם נראה לי (מנקודת ראות אישית) קצת יותר צפופה.

לאנוס ממש לא קשורה היא לא מתקרבת בשום פרמטר לדיהטסו (חוץ מהשם שקצת דומה).

בדרך כלל מנוע 1300 עדיף גם חזק יחסית וגם מתבלה פחות. חשוב במיוחד לבדוק מצב מ"ע הקרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון למיטב ידיעתי יותר מודרנית. לאחרונה חיפשתי רכב פחות או יותר בתקציב שקולע למכוניות שהבאת. אני אתן לך דוגמא - בדקתי דייהטסו שרייד שנת 2000 - ברכב אין חלונות חשמליים, למשל... בכלל. בסיריון יש. לדעתי היא יותר מודרנית באופן כללי, חלקים חדשים יותר וכו'.
בדקת בטח אחת מהשכרה.

יש שרייד עם 4 ח"ח, מ"ח וכרית אויר אחת.

בשרשור הזה פירטתי לגבי השרייד.

בקיצור, פונטו תהיה עדיפה למרות שגם אותה אינני אוהב במיוחד.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזו הייתה מהשכרה, אינני זוכר למען האמת.

בקשר לפונטו - הבעיה בפונטו שבאיזשהו שלב, שהן עוברות קילומטרז' מסויים, מתחילות אצלהן כול מיני מחלות ורעות חולות מרגיזות... בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שרייד 99 עם 4 חלונות חשמל וכרית אוויר

לדעתי הרכב נפלא ולא צריך מוסכים

לגבי הסריון 2000 - מנוע 1,000 למישורי ת"א זה נפלא, אבל לעליות ירושלים או לחוצה ישראל לא נשמע רעיון טוב.

לגבי פונטו ודייהו - אני באופן אישי לא הייתי לוקח גם בחינם, אבל זה מאוד סובייקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי גם לכיוון פונטו ספייס 99 - 00

הכי חשוב לי תחזוקה וכמה שפחות ל"בלות" במוסך

תודה לכולם

חשבת נכון, הנה התשובה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1092258#post1092258

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...