Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיריון או שרייד 99?

Y-SHAI27
שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצחיק שיש פה אנשים שבכל שרשור בנושא דייהטסו, מכל דגם, ממליצים להדיר את רגליהם ללא שום הבחנה. לא שווה התייחסות.

לגבי סיריון 1000 סמ"ק (בשנתון 99 אין מנוע אחר) אוטומטית הרכב מתפקד מצויין בעיר, אך בנסיעות בין עירוניות חסר כח. אין בעיה של שיוט ב90 קמ"ש אבל מעבר לזה מרגישים שהמנוע מתאמץ.

הייתרון הגדול הוא החסכון בדלק - אין לי נסיון עם שרייד אך בסיריון אני עושה 15 -16 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת, בנסיעות בינעירוניות - יותר.

הרכב אמין ואין בעיות מיוחדות, רק צריך לזכור שזהו מנוע קטן בעל 3 ציל' ולא לסחוט את כל מה שיש לו.

אם אתה נוסע באיזורים הרריים - זו עלולה להיות בעיה. למרות שראיתי לא מעט סיריונים 1000 סמ"ק בחיפה למשל.

מבחינת הגימור הרכב מאוד פשוט אבל חביב, לי לפחות.

מבחינת המרחב, אני 185 גובה על 90 ק"ג ואין לי שום בעיות של ספייס, אבל אם מישהו צריך לשבת במושב האחורי מאחוריי - יש לו בעיות.

בשורה התחתונה, כאשר אני חפשתי רכב הגעתי למסקנה חד משמעית שעם הצרכים שלי - מינימום מוסך והוצאות בכלל, רכב שייקח אותי לאן שצריך- נקודה, זה הרכב המתאים, שנותן את השנתון הגבוה ביותר והמתקדם ביותר עבור סכום נתון.

בינתיים, אחרי כמעט שנה ו 22K ק"מ, אני מאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיריון 1.0 ידנית שנת 99. גם בגירסא הבסיסית - לקחת.

רכב חסכוני ואמין, נרכשה ע"מ לשנע את זוגתי מבת-ים לפלמחים ובחזרה מדי יום, בנוסף הגיעה קולט והלכה,, הגיעה גם פונטו והלכה, אפלאהוז הגיעה והלכה ועוד.

הסיריון שינעה 4 מבוגרים לתפן בטיול של מועדון BMW והיא נסעה יופי כל הדרך, כשבאו אורחים מחו"ל, הסיריון לקחה אותנו לטייל בירושלים ומשם באותו היום נסענו לחיפה ובחזרה לבת-ים.

בטיול של מועדון ה5 ביום העצמאות, האסקורט נשארה בבית והסיריון שינעה אותנו בצפון הארץ בזריזות - גם בעליות.

בזמן שאני החלפתי מכוניות כמו גרביים הסיריון נשארה אצלנו והסיעה אותנו ואת החברים לכל מקום ובזול. אמנם הפונטו הייתה זריזה יותר, נוחה יותר - אבל בעייתית יותר. הסיריון בסיסית ולא צריך יותר מזה. תבצע חיפוש על הסיריון ותקרא את כל מה שנכתב על- ידי בשנתיים האחרונות.

ולגביי בטיחות והבחור ש"מדבר מניסיון", אני גם השבתתי סיריון אחת - 99, 1.0 ידנית, יד ראשונה ומאובזרת היטב. להירדם על ההגה באיילון כשאתה בשמאלי זה לא דבר נעים, הבעיטה לפרצוף מכרית האוויר גם לא עושה טוב, אבל לצאת שלם אחרי שאתה פוגש חזיתית גדר הפרדה מבטון במהירות גבוהה, אז הרכב נמעך - אבל יצאנו שלמים.

ואין מה להשוות לשרייד - רכב שפותח ב87 או רכב שפותח ב98.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...