Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגי רכבים שמשווקים בארץ בעלי הנעה אחורית

אביתר א.
שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת קשה לתת דוגמאות למכוניות כאלה.. , המחיר יכול להשתנות פלאות כתוצאה ממצב הרכב... ( סתם לדוגמא , את הפליימות שלי קניתי במחיר זנותי לגמרי , אבל היא לא נכנסת לקטגוריה של מכוניות שרירים )

חוצמזה.. , כמה כוח נחשב אצלך "שרירי"? , לפני שנת 73 היו "מכוניות שרירים" עם מנועים של 7.45 ליטר ( 454 CI ) ו-450 כוח סוס! אתה בטוח שתוכל לעמוד בהוצאות הדלק של מנוע כזה?? ( בהנחה שתמצא אחד )

יש בפורום כמה אנשים שמחזיקים מכוניות כאלה.. , הם יוכלו לפרט על דברים ספציפים שמענינים אותך הרבה יותר ממני.. ( אני לא הרבה זמן בתחום האמריקאיות... )

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שמר פרץ ציין בפני לא מזמן , הנעה אחורית היא לא ערובה לרכב ספורטיבי ומהנה לנהיגה.

יש מכוניות שיש בהם הנעה אחורית וכל קשר בינם לבין ספורטיביות הוא מקרי לחלוטין (דיהטסו שרמנט , חיפושית וכיו"ב)

יישום ההנעה האחורית בבמוו בא במכוון בשביל לגרום למכונית להיות יותר מהנה, לכן שם הפתרון מוצלח מאוד אבל לו יש מחיר בדמות מרווח תא נוסעים מצומצם ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס אני לא מחפש מכונית עם יותר מדי כוח, אני מחפש הנאה מהנהיגה, ובקשר לדלק שישחט אבל לא יותר מדי..

בעקרון לא משהו לקנייה מיידית אלא להתעניינות לעתיד.

אז אני מבין שרק BMW ייתן תמורה הכי מהנה ביחס ל"בקשות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוו ומיאטה .

למרות שיש המון מכוניות עם הנעה קדמית מאוד מאוד מהנות כמו ה 106, 306 , 206 GTI, קליאו ספורט וכיו"ב.

אני שוב אגיד , יש קצת התלהבות יתר בכל מה שקשור בהנעה אחורית, זה לא ערובה אוטומטית לרכב מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק זה לא אומר שהרכב יהיה מהנה ב-100 אחוז בגלל שהוא הנעה אחורית.

אבל מהנסיון הקצר שהיה לי על BMW בהחלט יש הנאה גם מההנעה האחורית וגם מהרכב עצמו, האם זה ככה גם בשנים הפחות מתקדמות? (97-99)

מיאטה לא ממש מתאים כי היא 2 מקומות ופתוחה (קבריולט), אבל היא בהחלט אופציה ראויה להתפשרות.

ומצד שני ה-BMW נתפס כרכב של "שכינינו הטובים".

בעייתי משו, כי אז חוזרים למיאטה :-D (ערבובייה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מהנסיון הקצר שהיה לי על BMW בהחלט יש הנאה גם מההנעה האחורית וגם מהרכב עצמו, האם זה ככה גם בשנים הפחות מתקדמות? (97-99)
BMW מייצרים מכוניות מהנות לנהיגה גם הרבה לפני 97, אפשר להנות מאוד גם מסדרה 3 של שנת 87..

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לקנות אוטו שבזמנו היה יקר יחסית ויוקרתי ולצפות לשלם עלות חלפים של פיאט אונו.

כן, החלפים יותר יקרים אבל יש לזה פרופורציות.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס אני לא מחפש מכונית עם יותר מדי כוח, אני מחפש הנאה מהנהיגה, ובקשר לדלק שישחט אבל לא יותר מדי..

בעקרון לא משהו לקנייה מיידית אלא להתעניינות לעתיד.

אז אני מבין שרק BMW ייתן תמורה הכי מהנה ביחס ל"בקשות"

אני יתקן אותך.. , כדי להנות אתה מחפש מכונית עם מעט משקל יחסית לכוח שלה , לדוגמא , 318 לא מתאימה , אבל 328 כן.

אם תבחר אמריקאית , רק מנועי V8 , כמעט כל מנועי ה-6 צילנדרים מהשנים האלא חלשים ( יחסית ) למשקל של המכוניות האלא.. אם ניקח לדוגמא את המוסטאנג , אל תחפש את גרסאות ה-"בוס" וה-"מאך" , אלא גרסאת V8 רגילה. וכמובן שגם מוסטנג משנות ה-90 יכולה להתאים , גם בגרסת ה-6 צילנדרים ( 3800 עם משהו בסביבות 200 כוח סוס )

עכשיו בטח יקפוצו עלי בגלל שהבחור מחפש הנאה ולא יאכטה.. , אז בכל המכוניות האלא ניתן בקלות להתקין קפיצים , בולמים ומוטות מייצבים למיניהם.

ה"הנאה" בין מכונית מודרנית לבין קלאסיקה חזקה שונה לחלוטין... , יש כאלה שיאהבו , ויש כאלה שממש לא.. , אם אתה לא אז תשכח מאמריקאיות...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959#post1011959

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס אני בטוח שרכב קלאסי שרירי יעלה לי יותר מרכב בשנתון מתקדם יחסית..

וגם הטיפולים בו יהיו יותר גדולים ויקרים.

אז כרגע זה לא רלוונטי, למרות שרכב שרירים בהחלט עושה לי עור ברווז כל פעם מחדש (במיוחד מוסטאנגים!)

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוחים יקרים עד יקרים מאוד ללא שום יחס לערך הרכב.

צריכת דלק סבירה (במנועים הקטנים ידניים לפחות).

נוחות יחד עם יכולת ספורטיבית.

אם אתה מחפש נהיגה כיפיית אז יש לשקול גם איזה הוט-האצ'.

אני אומר את זה בתור בעלים של 320 ידנית 97'.

אני מאוד אוהב את הרכב ונהנה בו.

אבל לפעמים כשאני נוהג בבית אורן אז אני חושב שאולי עם איזו GTI הייתי נהנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר שוקל ירידה בשנתון, אלפא 75..

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...