Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מישהו כל כך קרציה כדי להירשם על אי מייל אחר, אז הוא יכול גם להתקשר לספק ואחרי 3 שניות יש לו שם משתמש חדש

ככה זה מתנהל במקס-טונינג.

אביחי

ממש מודל לחיקוי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים, אני די בטוח שעידן לא פתח את השרשור כדי לדבר על כאבו של ה-IP ועל השיטות לחסום משתמש זה או אחר... אם אנחנו רוצים לסגור למישהו את הדלת בפנים אנחנו יכולים לבצע, זו לא הבעיה כאן.

בואו נתמקד בתוכן כי כל דיבורי הסרק על שיטות לאבטח את החסימה באמת שלא יובילו אותנו לשום מקום.

עידן בא באמירה מסויימת, נא לחזור לטופיק.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,אני משתמש לא ממש פעיל בפורום המצוין הזה,וכן אני עונה להגדרה שלכם "ילד" אבל אני חייב לומר דבר כזה,לא כל "ילד" הוא אידיוט גמור ההודעות שלי בפורום הזה הן מעטות מהסיבה שאני לבדי הבנתי שאני לא יכול להיות פעיל הפורומים שלכם מחוסר ידע,הדבר היחיד שאני עושה פה(חוץ מקצת להגיב)זה להכינס לפורומים ולישאוב ידע.

לא כל "הילדים" הם כאלה,ולפי דעתי אחד כזה שפותח שירשור כמו שפותח הת'רד הדגים יש לימחוק/לינעול את השירשור ואת המתמש או להזהיר או להרחיק לצמיתות.

ברק

my sweet home

www.sharks.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלא בוצעה כאן הכללה (ואני גם נחשבת כאן כילדה, ולא כותבת בכללי וטכני בד"כ כי פשוט אין לי מה להוסיף). לא נאמר שכל הילדים כאלה אלא חלקם.

אל תיקח אישית

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי בשם שאר הילדים,שלא מיתנהגים בצורה שכזו,יותר מתורבתים בהודעותיהם בפורומים שונים וב-CF בפרט.

אני הצעתי כבר מה כדאי לעשות,בנאדם שעושה מה שעידן תיאר ישר לינעול/למחיק אשכול ולהזהיר/להשעות לצמיתות ואם אותו אחד חוזר שוב לפורום מכתובת אחרת פשוט לחסום אותו שוב אין דרך אחרת,כל מיני "מזהי מסםר תעודת זהות" מקומם במשטרה/מוסד/שב"כ,לא בפורום של חובבי מוטוריה(אם תשאלו אותי).

ברק

my sweet home

www.sharks.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתם בעצמכם יודעים מהי הגדרה של ילד?.

לפותח הנושא תאמין לי שיש ילדים שמתנהגים ביותר בגרות מהמבוגרים פה בפורם.

===================================

---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

===================================

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי בשם שאר הילדים,שלא מיתנהגים בצורה שכזו,יותר מתורבתים בהודעותיהם בפורומים שונים וב-CF בפרט.

עידן כותב את מה שהרבה אנשים בפורום חושבים , רק שאין להם ממש זין לפתוח על זה דיון.

אם אתה מאלה ש"לא מתנהגים בצורה כזאת" - הכוונה של השרשור לא היתה אליך , אז על מה אתה בוכה?

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בור נגדיר לך את זה ככה,הם הגדירו ילד כמי שהוא מיתנהג כמו ילד על הכבישים פותח שירשורים עם תוכן שמעליב את האשכול,את עצמו ואת האתר.

אני לעומת זאת ללא רישיון אבל לא פותח שירשורים מפגרים.

ברק

*עריכה*

אני לא בוכה,אני רק מסביר לפותח השירשור שלא כל "הילדים" הם כאלה.

my sweet home

www.sharks.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוב נדבר על עניין חסימת ה-IP, יש כאלו (כמוני) שלא מתחברים ממחשב אחד.

אני למשל מתחברת קבוע לא רק מהבית אלא גם מהמחשבים של האוני' - כל פעם IP אחר...

זה יכול להוות בעיה כשמגיעים למצב חסימת IP.

קחו זאת בחשבון

שכחת שיש שני סוגים של איי פי.

אי די אס אל נותן חיבור איי פי שמשתנה בכל חיבור.

גם להתחבר מפרוקסי מבטל את חסימת האייפי.

הפורומים של PHPBB, שמקוד הבסיס שלו בנוי גם פורום זה הינם הפורומים הכי פגיעים ברשת, לכן תהיו רציניים יותר כשאתם מדברים על חסימות איי פי שלא יעזרו.

מה שכן אפשר לכתוב פקודה פשוטה לפורום, משהו בדומה לNETSTAT, ולחסום פורטים מסויימים של שרתי פרוקסי, ודברים נסופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"להזכירך 90" !

חברים, אני די בטוח שעידן לא פתח את השרשור כדי לדבר על כאבו של ה-IP ועל השיטות לחסום משתמש זה או אחר... אם אנחנו רוצים לסגור למישהו את הדלת בפנים אנחנו יכולים לבצע, זו לא הבעיה כאן.

בואו נתמקד בתוכן כי כל דיבורי הסרק על שיטות לאבטח את החסימה באמת שלא יובילו אותנו לשום מקום.

עידן בא באמירה מסויימת, נא לחזור לטופיק.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

volk -

1. ניתן בקלות לראות את הIP המקורי גם כאשר המשתמש משתמש בפרוקסי HTTP_X_FORWARDED_FOR ע"י משתנה ה

2. למיטב ידיעתי יש שוני רב בקוד בין phpbb לבין הvbulletin...

3. מה הקשר בין רמת הפריצות בקוד של הפורום לחסימת המשתמשים? משתמש שיכיר חור בפורום כנראה יהיה מספיק אינטליגנטי לא להחסם...

4. כאשר הפרוקסי פונה לשרת הweb הוא פונה לפורט 80 כמו כל לקוח רגיל. חסימת פורטים היא לא רלוונטית במקרה הזה.

ברק - כראה שלא הבנת, לאף אחד כאן אין בעיה עם ילדים. גם לא עם כאלה חסרי רשיון - נהפוכהו, אני בטוח שרוב המנהלים שמחים על היכולת של האתר להנחיל תרבות מוטורית גם בקרב הצעירים.

מה שפותח השרשור התרעם עליו (ובצדק!) היא העובדה שהפורום אט-אט נהיה ביתם של ילדים שמלבד היותם ילדים - עושים טעיות של ילדים ופונים לחברי הפורום ע"מ לקבל ייעוץ איך להתחמק מעונש.

במקרה הטוב זה מבוצע לפני ביצוע העבירה ("אחשלי אמר לי שאפשר לנסוע יותר משתי אחים באוטו למרוט ההגבלה של עמישטרה כי לו אוחפים את זה"). השגיאות, כמובן - במקור...

אל תיקח את זה אישית, זה שאתה עדיין ילד ו"שרדת" בפורום זמן מה בסה"כ אומר שאתה מספיק בוגר כדי להיות חלק מהקהילה.

ילד זה לא רק גיל, זה גם state מנטלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הרעיונות היותר מטומטמים שקראתי בשרשור הזה (ולא חסרים)

יש לך רעיון יותר טוב מזה? תציע...

אחרת אל תפסול רעיונות טובים של אחרים!

וזה רעיןו מצויין! ככה פועלים כיום כמעט כל הפורומים הגדולים, אז אנא ממך אם אתה לא מבין בעניין אל תגיב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...