Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך רעיון יותר טוב מזה? תציע...

אחרת אל תפסול רעיונות טובים של אחרים!

וזה רעיןו מצויין! ככה פועלים כיום כמעט כל הפורומים הגדולים, אז אנא ממך אם אתה לא מבין בעניין אל תגיב!

והסיבה שכתבתי את זה, כי:

אם מישהו כל כך קרציה כדי להירשם על אי מייל אחר, אז הוא יכול גם להתקשר לספק ואחרי 3 שניות יש לו שם משתמש חדש
ותקרא שוב גם את מה שמוטי כתב:

חברים, אני די בטוח שעידן לא פתח את השרשור כדי לדבר על כאבו של ה-IP ועל השיטות לחסום משתמש זה או אחר... אם אנחנו רוצים לסגור למישהו את הדלת בפנים אנחנו יכולים לבצע, זו לא הבעיה כאן.

בואו נתמקד בתוכן כי כל דיבורי הסרק על שיטות לאבטח את החסימה באמת שלא יובילו אותנו לשום מקום.

עידן בא באמירה מסויימת, נא לחזור לטופיק.

מוטי

בעבר פניתי לרוני בעניין הזה ולא הרבה השתנה.
בקרוב אני מאמין שאחד המנהלים יגיב לך פה, אל תצפה לסימפתיה, אבל אני לא מתכוון לענות במקומם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים,

מי שלא הבין, הכוונה של הדיון כאן אינה לדון בדרכים העומדות בפני ההנהלה לחסום אנשים, יש 1001 דרכים לחסום, אז צאו מכל האייפי שמייפי, ותתרכזו בנושא.

מוטי אמר וצדק, פתחתי את השרשור הזה בתור אמירה, כדי להגיד וקול רם את מה שהרבה כאן חושבים ומרגישים, לא מתוך "תלונה" כלפי המנהלים, אלא על מנת שאותם גורמים שזה מתקשר אליהם יקחו לתשומת ליבם,יפנימו וישתנו.

BARAK, אני לא נכנס כאן להגדרות מי ילד ומי לא, אני מכיר "ילדים" בני 17 שיכולים "לגדל" אחרים שגדולים מהם ב-20 שנה, ולהיפך.

לא היתה כאן שום הכללה, וכתבתי את זה גם בהודעה המקורית, זה מתייחס לקומץ מסויים של אנשים פה שהורסים את החוויה וההנאה להרבה אחרים.

אגב, זה מתייחס לחברי פורום "צעירים" ו"וותיקים" כאחד, כי נוצרה תופעה ששמתי אליה לב, ולא לעניין בכלל, שמספר משתמשים יותר וותיקים מרגישים שהם מרשים לעצמם יותר מדי בגלל ה"פז"מ" המטורף שלהם בפורום, זה מתבטא בעוקצניות יתר, הרגשה שאפשר להגיד הכל לכל אחד, כולל למנהלים (ולא, המנהלים לא "אלוהים" שחסינים ואסור לשאת את שמם לשווא, אבל אפשר לתת קצת כבוד לאנשים שדואגים לכך שהפורום לא יירד לזנות,ועוד עושים את זה בחינם מתוך אהבת התחום והרצון להתקדם ולהתפתח).

אני כותב את כל זה ומשקיע מזמני כי הגיע הזמן להחזיר לפורום מעט שפיות שקצת אבדה לאחרונה.

אין כאן שום דבר אישי, אין רצון לפגוע באף אחד חלילה, רק רצון לעשות את הפורום הזה למקום "טיפה" יותר נעים, לכולנו.

קחו מהפורום הזה את הנקודות העיקריות, עזבו אתכם מדיונים על IP כי זה לא העיקר וזה רק מסיט את הדיון מהנושא העיקרי, שגם ככה מספיק חשוב, לפחות לחלק פה.

שיהיה לכולם המשך יום נעים !

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוני IP מביאים את המחק.

חדל אש, ה-IP נגדש למוות בשרשור שלא זו תכליתו.

לי יש פנייה למנהלים.

נמאס לי לקרוא כותרות ערוכות עם סגנון מנהלי LOOK AT ME!!!

אתם לא יכולים לערוך את ההודעה מבלי כל התשומת לב הזאת?

מר XENON היקר, נפתחנו?!

מתוך כללי הפורום, כלל מס' 1 -

אם יש לכם טענות כלפי ההנהלה (מחיקות, ניהול כללי ונעילות), רק בה"פ לאחד מהמנהלים. לא על גבי הפורום.

שוב - אם אתם חושבים שמחקו לכם הודעה, שרשור או כל דבר אחר - אין לפרסם

על כך בפורום עצמו, אבל ניתן כמובן לפנות אל מנהלי אותו פורום בה"פ. שימו לב שהודעות

בד"כ לא נמחקות "סתם ככה" - קחו לעצמכם מספר רגעים לחשוב על תוכן ההודעה, כנראה

שהיה בו משהו שהביא למחיקתה. לסיכום: "מי מחק לי את ההודעה למה איפה כיצד מתי אני רוצה את אמא" - רק בה"פ.

הגדלתי את החלק הרלבנטי :idea:.

בוא נשים את הדברים על מקומם בזריזות -

השרשור הזה לא נועד להעלאת תלונות כנגד הנהלת הפורום.

שרשורים שתכליתם העלאת תלונות נגד המנהלים נעלמים פה מהר מאוד, רוב הזמן פותח השרשור מוצא את עצמו במעקב הודעות לאיזה חודש-חודשיים..

אם שלחת ה"פ למנהל זה או אחר ואתה לא רואה שינוי - החלטנו לדחות את טענתך על הסף, תיאלץ לקבל את הכותרות שמנהלי הפורום עורכים.

מוטי שמזהיר שלא להמשיך את הדיון בנושא :idea:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב, אבל נכון.

בלי יד קשה על ההדק (או המחק) לא נפתור את הבעיה. לטעמי צריך להפעיל יותר נוקשות, לחסום, להכניס למעקב ועוד שלל סנקציות על מנת שאנשים יבינו שהפורום הוא לא הצ'כונה של אבא שלהם.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת ייעול.

כל משתמש חדש יקבל הודעה פרטית שתיידע אותו על כללי הפורום, ותכלול גם שאר עצות וטיפים (אני בטח שתוכלו לתת כמה על מנת שהפורום יהיה מקום יפה יותר (רק לדוגמא, המענו משימוש בביטוי אחי (אם הוא אח שלכם, דברו אצל סבתא וכו')).

הרי אי אפשר להכריח משתמש להכנס לאיזשהו שרשור דביק כמו כללי הפורום, או כל שרשור אחר המדבר על משמעת ונגזרותיה.

כשנשלחת הודעה פרטית נפתח חלון קטן ששואל אם לפתוח את ההודעה. אדם שלא מכיר, ילחץ בדר"כ כן.

זו ההצעה שלי בכל אופן.

הביצוע בידכם.

בהצלחה לכולנו.

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מה שנאמר פה לגבי הדרדרותו של הפורום לאחרונה..

אחד המקומות שיש בהם את אותם נערים בעלי אינטלגנציית "אחי" גבוהה הוא פורום אודיו, אשר הדרדר מהר מאוד ובזמנים אלו ממש בשפל, "אחי" ושאר צירופים נחמדים אלו נהפכו למילות פנייה מקובלות והיחידות בשימוש שם.. מצריך טיפול ו"ניקיון" די דחוף.

המילה חיפוש לא נמצאת בלקסיקון של אותם משתמשים, אני בעצמי הפסקתי להכנס לשם עקב ריבוי ההודעות שחוזרות על עצמם מספר פעמים ביום.. אותו נושא, אותו דבר נטחן ונטחן עשרות עם לא מאות פעמים.. שוב, חיפוש???... מה זה בכלל?

לתשומת לב המנהלים..

לדעתי שאלות בנושאים טכניים, (דוגמא שהובאה פה לגבי הפילטר פתוח) לא צריכה להמחק, באם אותו משתמש ביצע חיפוש ולא מצא את מבוקשו או את ההגדרה המדוייקת שחיפש, הפורום קיים כדי להעשיר את הידע של כל אחד ואחד מאיתנו, גם אם הידע הוא ממש בסיסי, תמיד יש נקודת התחלה ואף אחד לא נולד מומחה בתחום, לכן צריך קצת סובלנות לאותן שאלות שנראות קצת באנליות לחלקכם, אבל יש אנשים אחרים שלא ממש מבינים בנושא.. אז סובלנות. זו דעתי בנושא הזה.

תודה למנהלים שעל חשבון זמנם החופשי משקיעים את נשמתם בשימור "החממה" הגדולה הזו..

פיליפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם עידן במה שהוא אומר.

אולי אני לא משתמש ותיק בפורום הזה, אבל אני נמצא כאן לפחות 3-4 שעות ביום.

ואני שם לב שיש כאן המון ערסים וילדודס שהורסים את האווירה המיוחדת שיש לפורום הזה (יחסית לאווירה המוטורית העכורה -ערסוותית בישראל..) ואותי זה פשוט מרתיח!

הם פותחים שירשורים מפגרים ומעצבנים כמו:

"אח שלו למה האוטו שלי לא סגר יותר מ180 איך מנתקים את ההגבלה"??

"אח שלו איך עושים צלחת ?"

וכו וכו וכו וכו

והם גם מייעצים ברכישה של רכבים שהם בכלל בתוליים בכל מה שקשור למכוניות (גם רישיון תקופה קצרה זה נחשב בתול בכל מה שקשור למכוניות) . רוב המידע שלהם על רכבים, זה מידע שהם שמעו מדוד של אח של הכלב של סבא של אח שלהם.

וזה מאוד מעצבן פתאום שכל צוציק ניהיה איזה עיתונאי רכב בכיר שנסע על כל המכוניות בשוק ויודע הכל ..ובסוף הם מטעים את הגולש התמים שרק רוצה לקנות רכב .

(אני למשל מייעץ רק על מכוניות שאני מכיר , ולא חושב בכלל בכלל לייעץ על מכוניות שלא נהגתי בהן!).

אז נכון שמוטי אמר שמעכשיו רק מי שיש לו רישיון יכול לתת ייעוץ(כל הכבוד על ההחלטה! ), אבל אני אישית עדיין מרגיש המון משתמשים שסתם רושמים שטויות.

ולפי דעתי בשביל למנוע את ההתנהגות הזאת אנחנו צריכים לשתף פעולה עם המנהלים כמה שיותר. אם אתם רואים מישהו בעייתי תדווחו להם בהודעה פרטית, , אולי רק ככה נצליח קצת לצמצם (אני יודע שאני לא הבן אדם הכי אופטימי שיש בעולם..) את כל המזיקים שבאים פה לפורום .

כי סה"כ יש פה קצת מנהלים על המון גולשים , אז אולי נוכל לפחות נעזור במשהו בשביל שהפורום לא ידרדר מקארס פורום ל-לערס פורום!

יוגב

(גילוי נאות: אני ממש לא מחשיב את עצמי כאחד שמבין במכוניות יותר מאשר אחרים, אני הרוב פה קורא ולומד דברים משאר מלמד אחרים אז אני לא בא בפוזה על אף אחד כאן!:idea: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לרמוז לכלום.

אבל מדיניות ההפחדה שנהוגה במדינות מסויימות יעילה מאוד בכדי לגרום למישהו לחשוב פעמיים לפני שהוא פותח את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 אישורים בחודש הם 240 בשנה.

אנחנו השנה גדלנו בלמעלה מ-7000 משתמשים.

אני ממש לא חושב שיש לנו 6760 משתמשים בעייתיים.

מצטער על הטון, אבל בתור אחד שלפני שניה דיבר על ייבוש הכנרת עם כפית הרעיון שלך מגוחך משהו..

*נערך כדי להוסיף - אתה חושב שלמנהלי הפורום יש זמן לנהל תכתובות עם 7000 אנשים בשנה רק במטרה לתת להם אישורים כתיבה בפורום?! :shock:

מוטי

אם יש לך אפשרויות כ"כ נרחבות לבדיקת סטטיסטיקה תגיד לי כמה מהמצתרפים הנ"ל כתבו יותר מ -5 הודעות בשנה.

וחוץ מזה לא התכוונתי להתכתבות כפשוטה, אלא תשובה על שאלות מסוימות דוגמת פורום הבית שלי - מצו"ב לינק. ותאמיו לי, שבעזרת ניפוי המשתתפים משיגים ציבור גולשים איכותי יותר, וגם על כמות המשתמשים הפעילים(להוציא את אלה שנרשמים בשביל לשאול שאלה בשנה) זה לא משפיע מדי. ולכל היותר תוכל להפנות שואליעם אלה לפורום יעוץ, שלא יידרש בו אישור כתיבה, וששם כל מי שרוצה יוציא את העצבים שלו על המקלדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 אישורים בחודש הם 240 בשנה.

אנחנו השנה גדלנו בלמעלה מ-7000 משתמשים.

אני ממש לא חושב שיש לנו 6760 משתמשים בעייתיים.

מצטער על הטון, אבל בתור אחד שלפני שניה דיבר על ייבוש הכנרת עם כפית הרעיון שלך מגוחך משהו..

*נערך כדי להוסיף - אתה חושב שלמנהלי הפורום יש זמן לנהל תכתובות עם 7000 אנשים בשנה רק במטרה לתת להם אישורים כתיבה בפורום?! :shock:

מוטי

אם יש לך אפשרויות כ"כ נרחבות לבדיקת סטטיסטיקה תגיד לי כמה מהמצתרפים הנ"ל כתבו יותר מ -5 הודעות בשנה.

וחוץ מזה לא התכוונתי להתכתבות כפשוטה, אלא תשובה על שאלות מסוימות דוגמת פורום הבית שלי - מצו"ב לינק. ותאמיו לי, שבעזרת ניפוי המשתתפים משיגים ציבור גולשים איכותי יותר, וגם על כמות המשתמשים הפעילים(להוציא את אלה שנרשמים בשביל לשאול שאלה בשנה) זה לא משפיע מדי. ולכל היותר תוכל להפנות שואליעם אלה לפורום יעוץ, שלא יידרש בו אישור כתיבה, וששם כל מי שרוצה יוציא את העצבים שלו על המקלדת.

הקישור הנ"ל http://hydepark.hevre.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=921734

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם יד על הלב יש עובדות. הקהילה מתרחבת וטוב שכך. בדרך ניתז בוץ על פח הרכב... יש להתקין מגני בוץ.

בנוגע למנהלים אני חושב שאכן הם עושים את עבודתם בצורה מעל למצופה ובהשוואה לפורומים אחרים המצב פה טוב בהרבה והקהילה העקבית היא איכותית, כל זה בזכות הניהול ועל כך מגיע כל הכבוד!

בנוגע לנושא, אין מה לעשות ילדים אוהבים מכוניות, וחצי מהילדים אחרי שיתבגרו בכלל לא יהיו חובבי רכב, זה מין דבר כזה כמו שילדים רוצים להיות שוטרים,טייסים כבאים, אז טיפש עשרה רוצה להיות מהיר ועצבני, ולכן הוא בא לקארז פורום!

לדעתי לעשות מבחנים או לשים ת"ז זה לא מעשי. את הכתובת אימייל של הספק המקורי שלי לא פתחתי כמה שנים בגלל הדואר זבל והנגיושת שאי אפשר להיכנס אליו מכל מחשב לכן העניין של האימייל לא פרקטי. זה לא הנושא.

אנחנו לא רוצים להתנשא ולסנן אלא לחנך וללמד ולהיות בעצם איזושהי שליחות עבור הילדים שיתבגרו ולצען מספר ההרוגים יפחת, עבור חובבי הרכב אולי פעם המועדון יגדל עוד ועוד עד שממש יקדם בצורה משמעותית את המוטוריקה והספורט המוטורי בישראל.

לכן זה טוב שהפורום גדל, הדיבורים על חסימות לא במקום, שאני מסתכל על היסטוריה של אחד המשתמשים ורואה שבעבר הוא היה מהסוג שאנחנו לא אוהבים ותוך כמה זמן הוא השתנה לטובה, אותי אישית זה מספק ובשביל כאלה אנשים אני מוכן להסביר שעות ע"ג שעות ולתת מהידע שלי (רק מי שמקשיב ולא חושב שהוא המלך-שומכר למשל, כמו שעידן כתב)

בשורה התחתונה אפשר להמשיך עד אינסוף את המחאה ושכל אחד יאמר על אשר ליבו, ויש דרכים למגר את התופעה

אני הייתי מיישם את הצעדים האלה:

א. משתמשים חדשים יהיו במעקב קל ( לתת למישהו להירשם ולא לתת לו לכתוב זה לא מקובל ודפוק כי הרבה מתחברים לפורום בראשונה כדי לשאול משהו, מגלים שזה מקום טוב ואט אט מוצאים את מקומם בקהילה ומתברגים כאן)

ב. שמישהו כותב שטויות מקצועיות אפשר להעיר לו, אבל שמישהו מוריד את הרמה של הפורום עם "אחייי חחחחח" פיאט אונו לפנים" "קופשע" זה כבר יותר בעיה לחנך, אפשר לתת צינון מכתיבה ולא מקריאה ולשלוח למשתמש הודעה שמסבירה לו למה הוא חסום, שיקרא קצת הודעות ותרדים ויבין איך הדברים עובדים פה. כך המשתמש ילמד יותר מהר מה בעצם רוצים ממנו, וזו המטרה.

אני מסתכל שנועלים שרשורים לילדים, אם הייתי מתבונן מהצד השני אולי לא הייתי מבין מדוע נעלו לי.

הסעיף הזה שופך אור לחדשים ומלמד אותם את הכללים תכלס ואת רוח הפורום.

ג. בהמשך לסעיף ב אפשר ליצור דף במאמרים שבו יש כל מיני שרשורים כאלה לדוגמה או שרשורים ברמה גבוהה שהמצטרפים יבינו מה הולך ומה דרוש כאן, מה המינימום וכדומה.

רצוי שהקישורים יהיו תרדים לא ארוכים כמו זה כי אז החדש מאבד עניין ולא מפיק כלום מהקישור (משהו קצר וקולע ולא ארוך וצולע כדוגמת זה).

למשל לשים לכל חדש את הציטוט של מוטי אודות חשיבות החיפוש, זו הדוגמה הכי יפה.

לא פעם בא ילד שואל שאלה שלנו הותיקים ברורה מאליה, מקבל תגובות לא הכי חמימות - בתור משתמש ותיק אני מבין לליבם של הותיקים, אבל, אם נסתכל מצידו השני של המטבע החדש לא מבין למה צוחקים עליו, למה לועגים לו, למה נועלים לו וכך הוא לא לומד כלום, לא מתפתח ולא יוכל בעתיד להיות חלק מהקהילה או לפחות להיות עוד אחד מעם ישראל שיודע באמת מה זה ספורט מוטורי ובאמת רוצה לקדם אתו ולא סתם עוד אחד שחושב שכל מי שחובב ספורט מוטורי הוא משוגע ועבריין תנועה (נשק על גלגלים).

הדגש צריך להיות לא על סינון, אלא חינוך, לחנך זה לא קל אבל זה מספק וזה עוזר, וזה מפתח את הקהילה. זה מה שחשוב. זו המטרה. ליצור מועדון קטן זה עם החברה בבית, זה לא חזון הפורום!

לכן ליצור שרשורים לדוגמה ותת לחדשים לקרוא יהיה שינוי מבורך, כמובן שתוך כדי מתן צינון מכתיבה בעת הצורך תוך כדי הסברים, לנסות לדבר עם המועמד לצינון בגובה העיניים, כך אולי יכנס משהו לראשו.

בברכה.

יונתן!

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חדש פה אבל מזדהה עם כל מילה.

פיתרון אפשרי: לפתוח פורום שבו כל הנהגים החדשים שרוצים להתרברב יוכלו לבטא את עצמם. לאחר שיתבגרו יבחרו לכתוב בפורומים האחרים.

ההצעה שלי לשם הפורום:"קודם תלמד לנהוג", אבל בטוח שיקום פה מישהו עם הצעה לשם מוצלח יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמאיר SHITרית אחראי כעת גם על משרד התחבורה וגם על משרד החינוך - אפשר לסגור איתו דיל על הוספת בחינת בגרות במוטוריקה . מי שיעמוד בה יוכל לכתוב חופשי בפורום...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...