Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על ההצעות.

לגבי ההצעה להוסיף מנהלים, בלי שום כוונה לפגוע כמובן, אבל אם זה יקרה יש להניח שנוסיף לצוות הניהולי משתמשים שנמצאים כאן כבר כמה זמן ושאיכות ההודעות שלהם גבוהה באופן עקבי כמו גם בעלי ידע לפחות לרמה מסוימת.

ובכל אופן תודה על רוח ההתנדבות :-)!

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא חשבתי אחרת מוטי :)

בכל מקרה קח את הרעיונות שלי לתשומת ליבך. אני אישית חושב שאלו רעיונות מצויינים אשר יעלו את הרשמה בפורום.

לילה טוב, יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

את ההודעה הזאת פתחתי לא כדי להגיד שהמנהלים פה לא עושים עבודה טובה, נהפוך הוא, הם עושים עבודה מצויינת, מה גם שעם כל הכבוד לכולנו, הם לא חייבים לנו כלום !

את השרשור הזה פתחתי כדי שאותם ילדים שיודעים שמה שנכתב כאן רלוונטי עבורם, יפנימו שהתופעות שצויינו כאן אינן קשורות כלל ועיקר למוטוריקה, הן רק מחזירות אותנו הרבה אחורה לזמנים שאנחנו מעדיפים לשכוח.

מי שיודע ומרגיש שמה שנכתב בשרשור הארוך הזה רלוונטי עבורו, נא לקחת לתשומת ליבו, לשנות את התנהגותו והתנהלותו, על מנת שיוכל להמשיך להנות מהפורום, ושבמקביל אליו יוכלו גם שאר "תושבי" הפורום להנות ולהפיק ממנו תועלת.

אף אחד לא רוצה להגיע למצבים לא נעימים, כי למרות שחלק ניכר מהמשתמשים בפורום מעולם לא פגש אחד את השני, כמו שנאמר פעם בשיר ידוע- "זה לא נעים לראות גן נעול".

מי שלא סגור על נהלי הפורום מוזמן להכנס אליהם, לא בושה לקרוא אותם שוב, זה רק מונע מצבים לא נעימים.

מה שכתבתי כאן מייצג עוד מספר לא מועט של משתמשים, חלקם הגיבו פה בגלוי, וחלקם הגיבו לי במסרים פרטיים, שום דבר ממה שנאמר כאן לא נאמר מתוך רוע, או חלילה במטרה לפגוע, המטרה היא ליצור סביבה יותר "כייפית" לכולנו.

מקווה שזה יעשה משהו למשתמשים פה.

שיהיה לכולם לילה טוב !

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לשרשור, אבל אחת ולתמיד, הסבר:

לכל מחשב יש כתובת IP קבועה של המחשב, כתובת שלא משתנה לעולם (תקרא לזה טביעת אצבע), ויש כתובת IP שנוצרת עבורך כשאתה נכנס לאינטרנט, שהיא משתנה בכל כניסה מחדש, אלא 2 דברים נפרדים.

1. אכן - כמו שאמרו לפני - מדובר על MAC, זו הכתובת הפיסית של כרטיס הרשת.

2. כתובת MAC לא חוצה רשתות, מדובר בכתובת בה כרטיסי הרשת מדברים בינהם, ברגע שאתה עובר נתב כלשהו הוא משתמש בMAC של עצמו ע"מ לדבר עם הצד השני, שוב רק באותה רשת פיסית שלו (האמת - לא רק פיסית, אפילו broadcast domain שונה, אם כי שם כן אפשר לראות את הMAC שלך בדרכים קצת שונות)

3. בכל מקרה - אפשר לשנות גם MAC address, בקלות (מדובר על כתובת חד-חד ערכית המסופקת ע"י יצרן הכרטיס, כתובת זו נקראת ע"י הדרייבר שפשוט משתמש בה ומחצין אותה החוצה.)

הפתרון האפקטיבי היחיד שאני מסוגל לחשוב עליו הוא איזשהו מבחן שישאל כמה שאלות (לאו דווקא מוטוריות אגב, גם מי שלא מהנדס רכב אמור להיות מסוגל להרשם). ויטופל באופן ממוכן.

ציונים גבוליים - הוא ישלח למנהלים לאישור (כך שלא תצטרכו לטפל ב7000 איש בשנה אלה ב700 בערך אדון מוטי שעדיין לא ענה לשאלות שלי מלפני חודשיים :wink:)

ציונים מתחת לכל סף ראוי - הוא יחסום.

בנוסף - יהיה ניתן לחסום את המשתמש מלנסות שוב במגוון דרכים שונות:

1. חסימת הIP במשך יממה

2. שתילת cookie בדפדפן שלו שמסמן את כשלונו של הבחור (אני בספק אם מישהו כל כך קושל מבחינה קוגנטיבית יהיה מסוגל להבין שהcookie הוא זה שמנוע ממנו את ההתחברות)

3. יצירת 100 שאלות והצגת 10 בצורה רנדומלית כל פעם, כך שגם אם הוא התקין את המחשב מחדש - יהיו לו שאלות חדשות והוא לא יוכל לנחש על סמך התשובות שהוא כבר טעה בהן (אם כי הוא גם לא ידע איפה הוא טעה...)

בקיצור - זה נראה לי לא רע בכלל.

בנוסף, תמורת סיבוב על המיאטה של מוטי על מסלול בפעם הבאה שאני בארה"ב - אני מתנדב לכתוב את זה (לא את השאלות - אותן נקבל מחברי הפורום. את כל המנגנון...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות.

לגבי ההצעה להוסיף מנהלים, בלי שום כוונה לפגוע כמובן, אבל אם זה יקרה יש להניח שנוסיף לצוות הניהולי משתמשים שנמצאים כאן כבר כמה זמן ושאיכות ההודעות שלהם גבוהה באופן עקבי כמו גם בעלי ידע לפחות לרמה מסוימת.

ובכל אופן תודה על רוח ההתנדבות :smile:!

מוטי

מוטי, אני מצטט לך מה אמרתי, כי ידעתי שתיקח את זה בצורה של "כשאנחנו נראה לנכון נוסיף מישהו ואל תציעו את עצמכם."

ולא אני ממש לא חושב על עצמי או משהו בסגנון, רק מנסה לעזור.
הצעתי את הרעיון לא הצעתי את עצמי או אף אחד אחר.

אני חבר בפורום נוסף, לא קשור למוטוריקה, שגדל בידיוק כמו האתר הזה במספרים אסטרונומים על בסיס יומי.

ולאחרונה נוספו מנהלים חדשים לאתר ע"מ לעמוד בעומס, אומנם באתר ההוא נוהגים ביד יותר רכה לשאלות שחוזרות על עצמן ושאלות שיכולות לקבל תשובה אם יבוצע חיפוש או יקרא מאמר שקיים באתר.

נתתי רעיון, עצה, רק בגלל אכפתיות, תאמין או לא, ללא אינטרסים אישיים... כן, יש כאלו גם כן.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה במשך כל קריאת השרשור, ובסוף gibsonlp הקדים אותי, אבל שאלון יכול להיות לא רע.

בתהליך ההרשמה לפורום, אחרי קריאת הכללים, צריך להיות שאלון שמוודא שהכללים באמת נקראו. מי שלא עובר, לא נכנס. פשוט מאוד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ריאליסטי..

אתם מבינים שלא צריך לענות אפילו על שאלה אחת כדי להיות אבא?

לס-פול, אני מצטער, שכחתי :oops:...

ו-DAMN ידידי, לא הבנת אותי נכונה, אני שולח לך ה"פ בדקות הקרובות.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי שעד כה לא עלה פורומו של מר אהרנוביץ לדיון.

לא יודע מה איתכם, אך אני לא הייתי מעוניין שפורום זה יהפוך למשהו בסגנון הפורום ההוא.

פורום איטי, דל תנועה, שמי שכבר מעז להעלות הודעה או תגובה, רואים מהבית עד כמה הוא מפוחד

וזהיר.

כמו כן,אם נתנהל בדיוק בהתאם לכמה מהעיצות שניתנו כאן (לחפש טוב טוב בהיסטוריה לפני כל שאלה, או שלא להגיב אלא אם כן אכן נהגת יום שלם בפרארי אנזו) הפורום יהפוך לבמה של מספר אנשים מצומצם, אשר בסופו של דבר ישעממו את שאר 99% מהגולשים שאמורים להיות פאסיביים (בגלל חוסר הבנה, נסיון, בגרות, רכב, וכד').

אני אישית, מדלג על הודעות טיפשיות (ואף לפעמים קורא אותן בחיוך), אולם לפחות אני יודע שיש תנועה ויש קהל בפורום הזה, וכשאני מנסח הודעה או תגובה- יש מי שקורא (והרי בשביל זה נתכנסנו כאן).

ואגב- לפורום של אהרונוביץ, למרות שאני מעריך את מיקצועיותו של האיש, אני מזמן לא נכנס.

איל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חבר בכמה וכמה פורומים בערך משנת 97.

פה יש את הניהול הכי טוב, נקודה. זה מתבטא ישירות באיכות הקהילה והדיונים.

אם כמות הזבל עוברת את הסף שהמנהלים מסוגלים לטפל בו, הפתרון היחיד הוא עוד מודרטורים.

בויקי היתה לנו בעיה דומה ונפתח מיזם "מפעיל נולד" שהביא למינוי כמה וכמה מפעילים חדשים והשתלטות על הזיבול הרב שהגיע בעקבות וואלה-פדיה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שתי כתובות IP. מה שאתה מדבר עליו הוא הMAC address של כרטיסי האת'רנט למיניהם.

גם mac address אפשר לשנות ללא בעיה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרונות יותר טובים, כמו לשלוח ה"פ למנהל כדי שישים עין על משתמש שבאופן קבוע מזבל את הפורום.. תאמין לי שאותו משתמש יטופל.

מוטי

ברצוני להוסיף.

בפורום של המועדון שלנו, המנהלים הוסיפו כפתור ליד כל הודעה.

הכפתור נועד לשלוח הודעה פרטית (התראה) למנהלים על הודעות שלא שומרות על חוקי הפורום.

זה עוזר למנהלים לעקוב לאחר מספר רב של הודעות (למרות שבפורום שלנו אין כל כך הרבה הודעות)

אולי מי שאחראי על הפורום (מבחינת תוכנה) יכול להוסיף את ה-FEATURE . אין לי מוסג איך מבצעים דבר כזה. במידת הצורך אוכל לבדוק מול מנהל האתר שלנו.

KIA NIRO PHEV 2020

טויוטה קורולה HYBRID 2019

פורד פוקוס 1.6 PS 2012 - פ, LR DISCOVERY 3 2006 HSE

פיאט טיפו 2.0 16V ידנית - מתגעגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפורם הזה יש את האפשרות הזו,תשים לב לתמרור אזהרה בצד ימין מלמטה של המסך בהודעה שלך.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, אנשים... תעצרו רגע!

אף אחד לא צריך עוד מנהלים, יש די והותר מהם.

בחודש האחרון אני מובטל, מהסוג שיושב בבית כל היום מול המחשב ומגרבץ (מצטער על הגסות, אני רוצה להדגיש את כמות הזמן הפנוי שלי). אני נכנס לכאן כמעט כל שעה, קורא את ההודעות החדשות כמעט בזמן אמת.

פשוט אין הודעה מטופשת, מפגרת או סתם מיותרת שנשארת כאן יותר מדי זמן. רובן ננעלות אחרי זמן קצר ביותר, חלקן (ובעיקר בשעות ששמר לא כאן) נשארות איזה שעתיים-שלוש ונסגרות.

אל תהפכו את הפורום הזה לפורום של מתלהבים מרימי-אף, זה לא הפיתרון.

מפריע לכם שפורום יעוץ בקניה ומכירה הפך לשוק בשר, וכל משתמש חדש שני מנסה למכור את הסובארו DL 87 של סבא שלו (כן, ההיא שפעם שאלו עליה אם שמן חמניות טוב כשמן גיר) - אפשר להפוך אותו לפורום סטייל אוף-טופיק, ואישור לשרשר תגובה יהיה רק למי שפז"מו בפורום גבוה.

ברצוני להוסיף.

בפורום של המועדון שלנו, המנהלים הוסיפו כפתור ליד כל הודעה.

הכפתור נועד לשלוח הודעה פרטית (התראה) למנהלים על הודעות שלא שומרות על חוקי הפורום.

.

זה קיים גם כאן, חפש סמל של סימן קריאה בתוך משולש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבשלבי הרישום לפורום יהיה על זה שנירשם לתת מס תעודת זהות ,

כך שלפי המס יהיה ניתן לזהות את הגיל .

לתכנת את המערכת שמקבלת את המס לנפות את הניסיונות לרישום מתחת לגיל מסוים.

כך שמי שינופה מהפורם יהיה לו יותר כשה להיכנס שנית .

א: בגלל שהמס שלו יזוהה מידית על ידי המערכת.

ב: כמה כבר מס תעודות יהיה ברשותו.

זה רק רעיון אבל אני חושב שאולי יש דרך לבצע זאת על ידי אנשי התכנות, שבה לנסות.

בשלב שלאחר הרישום אפשר גם להבלית משתמשים שנמצאים בשלבי אזהרה ראשונה שניה ושלישית ולאחר מכן ניפוי ע"י הדרך הבאה .

בשלב האזהרה הראשונה יסומן שמו למשל בצבע מסוים , באזהרה השניה בצבע יותר בולט ובשלב האחרון שמו יהבהב או משהוא בסגנון .

כך שכולם גם יזהו את אותם הבעתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי זה בעייתי לקחת תעודות זהות בהרשמה.זה גובל בעבירה על החוק.

חוץ מזה זה נטל כבד על בעלי ומנהלי האתר, כי כבר יישמר בו מידע אישי ולכן צריך יהיה להשקיע הרבה משאבים באבטחה.

בקיצור,לא פרקטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...