Jump to content

ophir28

 • הודעות

  74
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראש העין
 1. וואו! לגמרי הלכת לאיבוד בהבנת הנקרא.
 2. האמת שגם לי נראה בחירה קצת מוזרה ללכת על המונדיאו. מרכב מאוד פראקטי למשפחה שהוא פשוט קטן ,עם כל היתרונות (נסה להשתחל עם המונדיאו לחניה שהייטי יצאה ממנה), קנית רכב שהוא פשוט מאוד גדול ולכן אפשר להכניס 3 ילדים פנימה. אם כבר, היית קונה סקודה סופרב ואז יכולת להכניס גם 5 ילדים, עם הכיסאות ועם העגלות. קרוק היתה יכולה להיות חלופה מדהימה.
 3. ספר בכמה נמכר. מעניין. יש לי רכב זהה, 5 שנים אצלי 100 אלף קילומטר (175 אלף סה"כ). לא עשה לי דרמות כמעט בכלל. טיפולים כל 15 אלף, פעמיים משאבת מים, פעמיים נשם שבור שגרם לכניסת גאזים לתא הנוסעים ו.....זהו. קניתי אותו כשהיה בן 3, החלפתי מיד 4 צמיגים, ואחרי 3 שנים שוב הוחלפו. שנה הבאה אחליף שוב..... אצלי הוא משמש לזוג, כשהמדף האחורי אוחסן בבית מהיום הראשון, ובדר"כ הכיסאות האחוריים מקופלים, כך שיש לי תא מטען ענק, שמוביל רוב הזמן 2 זוגות אופניים. הרכב הכי אמין ופראקטי שהיה לי מעולם. ישיבה גבוהה, שדה ראיה מדהים, קוטר סיבוב ונוחות חניה כמו של רכב מיני. צריכת דלק של 12.5 ק"מ לליטר מעט מאכזבת, וגם המנוע לא בנוי ל"פתיחות", אבל בידני הוא מספיק לאדם רגוע.עיצה קטנה מבעל נסיון- אל תחפש יותר מדי, כי תמיד תמצא. תקפיד על מוסך טוב שיעשה לך טיפול בזמן וזהו.
 4. ophir28

  פיאט 600

  חברים. תוכלו לתת לי כיוון כללי, למחיר של פיאט 600 שנת 75 במצב נסיעה? הרכב ללא טסט שנה. תודה מראש.
 5. יכול להיות, שאחרי 30 שנה, הלחם המתוק שאתה זוכר היה.....עוגה? יש עוגות על בסיס שמרים שנהוג להכניס לתוכן אלכוהול (בריוש, קוגלהוף, שטולן, ואפילו- סופגניה!)
 6. בעוונותי, הסכמתי לקבל מחברת ההשכרה החו"ל "שידרוג" לגולף דיזל שהזמנתי. נתנו לי יונסאי טוסון דנדשה. ביג מסטייק!! מילא, צריכת דלק זוועתית בנסיעה רגועה על אוטוסטרדות (מאות רבות של יורו נשרפו), אבל כנראה שאסור לעזוב איתו את העיר. רועש ודורש שמירת כיוון תמידית. ממש לא לנהיגה בין עירונית או בכביש מפותל. לא אגע בו יותר אפילו עם מקל.
 7. ארז זרוק את הגרוטאה שלך לים ותקפוץ לשוויץ. נמצא לך כאן גרוטאה אחרת... א.
 8. ophir28

  תערוכת ג'נבה 2007

  תודה, תודה.
 9. אנא מכם: מתי היא תיערך? תודה מראש איל
 10. כנראה שאני לא יודע להתנסח לא הבנתם דבר וחצי דבר ממה שאמרתי נשאיר את זה ככה. כל טוב.
 11. "כשרכבים יפאנים היו בעלי פתח ימני, וארופאים הפוך.".... הפוך על הפוך- יפאנים משמאל, אירופאים מימין....
 12. ארנון צודק בעבר החלוקה היתה ברורה יותר כשרכבים יפאנים היו בעלי פתח ימני, וארופאים הפוך. היום, עם כל הגלובליזציה, העניין מעט היתטשטש, והעסק מעט לא ברור. (סובארו בכלל מתוכנן לאמריקאים....) אגב, בלא מעט רכבים, על יד ציור המשאבה בלוח השעונים מצויר חץ קטן מימין או משמאל לציור, שמציין היכן נמצא פתח המילוי. נחמד לסנילים ומשכירי רכב סידרתיים...
 13. ראשית כל- תודה על המחמאות. שנית-אתה קצת מבולבל,מערכת המשפט לא העדיפה מילה של שוטר. הרי השוטר עצמו הודה שהוא זרק את הקרש לא? מערכת המשפט החליטה למרות הודעת השוטר שלא לענישו. מי יודע? אולי היא הסתמכה בהחלטתה על ראיות או חוסר ראיות, או משהו מוזר שכזה. אין לי מושג. אין לך טענה לשחיתות כדבריך אולם באותו משפט אתה טוען שמסקנות המשפט נשמעות קצת הזויות? מה? השופט בסדר, רק שהוא פשוט היה על סמים? אז תחזור לתחילתו של אותו משפט שלך, תשמיט את ה"אולי" ותגיע למסקנה בעצמך.
 14. לפי מה שהבנתי, האופנוע היה קרוב מאוד למחסום (האופנוע המשיך ופגע בשוטרת שעמדה במחסום), כלומר, באיזה מהירות היה הרוכב כשפגע בו הקרש? מהירות זחילה לפני עצירה? אני מודה שלא קראתי את פרטי המקרה (ואני לא מדבר על פרשנות במעמד צד אחד כפי שפורשנה כאן), אולם אני עדיין מאמין במערכת המשפט (אם לא אז אנחנו צריכים לארוז ולעוף מכאן). המקרה נדון בבית משפט, השופטים החליטו מה שהחליטו, על סמך כל הנתונים שעמדו לפניהם. אז איפה הבעיה?כמה שטויות אפשר לפלוט בשירשור אחד? אפשר ללין במקרים של קולת העונש, אבל להאשים את בתי המשפט ואת העומדים בראשם בשחיתות? ומי שמשחק באש צריך לקחת בחשבון שהוא עלול לקבל כוויה, גם אם היא נגרמת ע"י אידיוט.
 15. אין בעיה. אם אתה רוצה את מגן השמש מוסט חלקית, אז תמשיך להסיט אותו לכיוון החלון הקידמי. במקום להורידו בזוית 45 מעלות (פלוס מינוס), תמשיך עד לזוית כהה של 135 מעלות בערך כך תוכננו כל המגינים, גם מבחינה בטיחותית (פגיעה בראש בזמן תאונה). ולנושא אחר: אותי אישית משגע שידית ההסטה של מושב הנהג קדימה/אחורה, ממוקמת בצידו הימני של המושב, כך שאני, מאותגר משקל, נאלץ בבוקר, לאחר שאשתי הצמידה את המושב לדוושות, לרכון ולבצע צוקההרה עם בורג לפנים, בכדי שאוכל להכנס לרכב. על שטות כזאת אני יכול לוותר על קניית הרכב. לתשומת ליבם של כל הייצרנים שבוודאי קוראים באתר!! חתימה טובה, ושאילו יהיו הצרות שלנו איל.
×
×
 • תוכן חדש...