Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוטי - אני מודע לבעיה שאתה מציג פה, לפי דעתי אם הייתי מנהל, הייתי עושה דבר ראשון כמו ב-PSI, שיש עמוד כניסה, בעמוד זה הייתי שם את החוקים. ולמטה "כניסה לפורום".

את החוק הראשון הייתי מכניס - לעשות חיפוש לפני ששואלים.

אני גם בהתחלה הייתי משתמש פזיז שממהר לכתוב הודעה בלי לעשות חיפוש, אך היום? אני הראשון בפורום לעשות חיפוש על כל נושא, וגם אם לא מצאתי תוצאות, אני מחפש מילה אחרת שתואמת לנושא ולא מתייאש. העיקר לא לרשום סתם "חיפשתי ולא מצאתי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם בהתחלה הייתי משתמש פזיז שממהר לכתוב הודעה בלי לעשות חיפוש, אך היום? אני הראשון בפורום לעשות חיפוש על כל נושא, וגם אם לא מצאתי תוצאות, אני מחפש מילה אחרת שתואמת לנושא ולא מתייאש. העיקר לא לרשום סתם "חיפשתי ולא מצאתי".
לא יכולת להוכיח את הנקודה שלי בצורה יותר טובה, תודה לך :-)!

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שניפוי גורמים מדרדרים הינו צעד טוב.

אך כשאתה עושה זאת בלי מחשבה, הילד הזה לצערנו הולך וממשיך בכך, דבר היכול לגרום לאסון חס וחלילה, וכך לא השגת את המטרה הרצויה.

המטרה הרצויה הינה לתקוף בכל תוקף ולהסתייג מיד על ידי תגובות החברים בכך שעשה זאת וללמדו למה לא לעשות זאת.

כך גם משתמשים אשר חדשים אך לא פולטים שטויות מהפה גם מחכימים ולמדים, ובתקווה שמעבירים הלאה כאשר חברם לכתה או השד יודע מה מתרברב על אה ודה, והם אלו שיסבירו לו מה הוא עושה לא טוב ולכל שאר החבר'ה שלהם.

גם אם ישנה אפשרות קטנה לחולל שינוי אפילו בקרב עשרה אנשים, אין לי שום בעיה לקרוא פעם בשבוע כותרת "חברהההה איזו הונדה סוסה יש לי סגרה 200!!!!"

ובתוך הנושא תגובות רציניות של חברים אשר מגנים ומסבירים למה עליו להפסיק.

בכל מקרה אני מאמין שהמנהלים יודעים מה הם עושים ואם יש מטריד סידרתי גם אחרי תקופת צינון הם מטפלים בו כראוי.

יאללה, מחר אוניברסיטה, לילה טוב אנשים.

Maserati.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חלקכם מפספסים פה את הנקודה,

המשתמשים שלדעתי הכי פוגעים בפורום הם דווקא אלה שפותחים שירשורים חסרי טעם, כמו מהו פילטר אוויר ובאמת לא חוסכים לכולנו פה זמן ע"י חיפוש.

כמו כן לדעתי, מאוד בעייתי לקבל יוזרים חדשים חסרי ידע כמו שאמרתם שבאמת הקהילה מתפתחת ועיקרון האידיאולוגיה והבלה בלה בלה בקיצור אין טעם באמת שמשתמשים חסרי ידע (בעיקר חסרי רישיון) יגיבו בפורום הטכני או בייעוץ רכב, למעשה בכל הפורום לדעתי לתקופה של איזה חודש - חודשיים עד שהם יספגו את כל החוקים של המערכת, ילמדו את סיגנון הכתיבה של זקני הפורום ויטמיעו את זה בכתיבה שלהם = תרבותית, ולא שכונתית תו"כ התעלמות מוחלטת מן החוקים.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, הוא הוכיח חלקית את מה שאמרת מהסיבה שאמנם הוא היה פזיז, אבל זה התבטא בכך ששאל שאלה בלי לערוך חיפוש קודם, הוא לא כתב שאלה מטופשת סטייל "עשיתי חרקות עם האוטו של אבא, העשן של הצמיגים מזיק לבריאות?"

צריך לעשות הבחנה בין הדברים.

אני גם דוגל בשיטה שלך מוטי שצריך לנסות לחנך, אבל עד גבול מסויים, יש כאן ילדים שסליחה על הביטוי, אתה, אני , ועוד 10 כמונו יושבים להם על הקטן, ולא מעניין אותם בכלל מה נעשה או נגיד, הם ימשיכו בשלהם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאותו הבן אדם יתחבר מחדש, ויקבל IP שונה, ובזה לא עשינו כלום.

לא קשור לשרשור, אבל אחת ולתמיד, הסבר:

לכל מחשב יש כתובת IP קבועה של המחשב, כתובת שלא משתנה לעולם (תקרא לזה טביעת אצבע), ויש כתובת IP שנוצרת עבורך כשאתה נכנס לאינטרנט, שהיא משתנה בכל כניסה מחדש, אלא 2 דברים נפרדים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו השנה גדלנו בלמעלה מ-7000 משתמשים.

*נערך כדי להוסיף - אתה חושב שלמנהלי הפורום יש זמן לנהל תכתובות עם 7000 אנשים בשנה רק במטרה לתת להם אישורים כתיבה בפורום?! :shock:

מוטי אמרת את זה בעצמך וחלק מהפיתרון עומד מולך.

האתר גדל, אך הצוות לא, אתם צריכים עוד מנהלים, עוד עזרה, יותר משגיחים שיהיו פעילים בזמן שאחרים לא וימשיכו לפקח על הפורומים.

ולא אני ממש לא חושב על עצמי או משהו בסגנון, רק מנסה לעזור.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחים שלי כפרות עיניים גרביים עשיתי חרקות ב-180 קמ"ש מה זה הורס תאוטו???

*בורח*

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עשיתי חרקות עם האוטו של אבא, העשן של הצמיגים מזיק לבריאות?"
לתגובתך.

באמת הרמתי פעם הנדברקס באוטו, העשן של הצמיגים מזיק? :wink:

נ.ב.

אם דובר על עוד מנהלים, אני בעיניין.

אשמח לקחת חלק בפורום המעולה הזה, למרות שאין לי ידע מורחב בנושא מערכות ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לשרשור, אבל אחת ולתמיד, הסבר:

לכל מחשב יש כתובת IP קבועה של המחשב, כתובת שלא משתנה לעולם (תקרא לזה טביעת אצבע), ויש כתובת IP שנוצרת עבורך כשאתה נכנס לאינטרנט, שהיא משתנה בכל כניסה מחדש, אלא 2 דברים נפרדים.

זה לא שתי כתובות IP. מה שאתה מדבר עליו הוא הMAC address של כרטיסי האת'רנט למיניהם. דבר ראשון, לא לכל מחשב שמתחבר לאינטרנט יש כרטיס Ethernet (דוגמא לכך הם מחשבים עם מודם ADSL המתחבר באמצעות USB), ודבר שני, אין אפשרות לאף אחד מחוץ לרשת הפנימית שלך (הLAN) לראות את הכתובת הזו (מאחר והיא לא נכללת בפקטות הIP שעוברות באינטרנט).

בקיצור, לתת באן לפי IP אי אפשר (כי הוא אכן משתנה מעת לעת), אבל יש שיטות אחרות לזהות משתמשים.

ולעניין, אני לא חושב שכל ילד כזה צריך לקבל באן - חלק מהם למדו, התחנכו ואף נהפכו לחלק מהקהילה הקטנה שלנו. הפורום הזה לא צריך להיות מתנשא, למרות שזה מאוד מפתה, אלא מסביר פנים לילד האומלל שהופקר בידי מערכת החינוך של מדינת ישראל. הסבר נחמד בהחלט יעזור, ואם לא, תמיד אפשר להעיף.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בא לחנוק את הילדים שממליצים למישהו על רכב המנהלים הבא שלו, על סמך התבוננות בתמונות של מאמר-השוואתי בעיתון..

:mm_yeah:

זה באמת אחד מהדברים היותר מעצבנים.

משתי סיבות:

1. כמה חוצפה וטימטום צריכים להיות בבנאדם אחד שהוא זורק המלצות על רכבים שמעולם הוא לא נהג בהם.

2. מי שלא יודע לזהות אחד כזה עוד עלול לקחת אותו ברצינות - שיא החוצפה.

*דבר אחר - אני ממליץ לכל אלה שהתייאשו/התעייפו ממשתמשים קבועים בהודעות סרק קבועות.

יש אופציה באמת גאונית בלוח הבקרה למשתמש - "הוספת משתמשים להתעלמות".

פורום בהתאמה אישית..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרונות יותר טובים, כמו לשלוח ה"פ למנהל כדי שישים עין על משתמש שבאופן קבוע מזבל את הפורום.. תאמין לי שאותו משתמש יטופל.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הציע פה להוסיף מנהלים, אני אישית תומך ברעיון.

למרות שאין לי ידע מורחב בנושא מערכות ברכב, אשמח לנהל קצת את הפורום ולהפוך אותו למקום טוב יותר.

עוד דבר שברצוני לומר, לדעתי יש לעשות כמו בפורומים של PSI, עמוד ראשי שבו יהיו כתובים חוקי הפורום, בהדגשה גדולה, שכל אדם אשר ירצה להיכנס לפורום יראה מראש את החוקים, למטה יהיה כתוב, כל משתמש אשר יעבור על חוקי הפורום ויוזהר ויעבור על החוקים שוב, יחסם - לצמיתות. מתחת לזה לעשות "כניסה לפורום".

ככה אני חושב שזה ירתיע אנשים, ואם לא ירתיע לעשות טבלת חסימות, שבה יהיו רשומים כל האנשים שנחסמו, תאריך החסימה וסיבת החסימה. כמו שאומרים "למען יראו ויראו". אז מנהלים לתשומת לביכם.

בברכה, יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...