Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסי, אני לא חושב שזה יהיה נכון להגביל את גיל המשתמשים בפורום..

יש חבר'ה צעירים שמעניין אותם לדעת קצת על הרכב ולקבל קצת תרבות ויש להתחשב בפרמטר הזה.

כדוגמא אני יכול להביא את עצמי, אני חבר בפורום כמעט שנה, היום אני בן 17 וקצת ואני יכול להגיד לך בוודאות שבלי הפורום הזה עוד חודשיים הייתי מספר לחברים שלי איך סגרתי 180 קמ"ש בכיכר הראשית עם האלמרה של אבא

(ושבוע אחרי זה הייתי מספר איך סגרתי עם האלמרה של אבא את המשך החיים שלי כשנכנסתי בעמוד ונשארתי נכה..).

אבל הפורום הזה האיר את עיניי קצת ועל זה אני מודה לכם מאד, (בעיקר לך מוטי).

ולכן אני לא חושב שיהיה נכון להכליל שכל מי שבן 15-16 לא יכנס לפה..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי לא צריך לחסום משתמשים מתחת לגיל 18/21, אלא רק להשגיח עלהם יותר צמוד.

אבל בכל מקרה, אין אפשרות לבדוק באמת את הגיל של המשתמש, כי כל מי שירצה פשוט יירשם על הגיל מתאים גם אם הוא בן 10. אין דרך לאכוף את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפורם הזה יש את האפשרות הזו,תשים לב לתמרור אזהרה בצד ימין מלמטה של המסך בהודעה שלך.
אמת, לא ידעתי, ואני פה לא לפני יומיים.

תודה.

KIA NIRO PHEV 2020

טויוטה קורולה HYBRID 2019

פורד פוקוס 1.6 PS 2012 - פ, LR DISCOVERY 3 2006 HSE

פיאט טיפו 2.0 16V ידנית - מתגעגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מה נסגר איתכם ?! תעודות זהות ומבחנים ?! זה פורום מוטוריקה לא הרשמה למוסד !

לפני יותר משנתיים הפורום הזה היה אינטימי וקטן,מטרתו היתה ללכד את הקהילה המוטורית הקטנה,מאז הפורום גדל והתעצם ואיתו גם המודעות למוטוריקה ברחבי הארץ , עכשיו המציאות השתנתה ומטרת הפורום השתנתה , כרגע לפורום יש שליחות והיא לתת מודעות נכונה לספורט מוטורי למשתמשים חדשים שעדיין חדשים בעולם הזה וחושבים ש"מהיר ועצבני" ולעשות צלחות עם האוטו של אבא זה נקרא ספורט מוטורי , זה מה שהפורום בא לתקן.

היחיד שהסכמתי איתו זה מוטי,שטען שאחרי פעם או פעמיים שמוחקים או נועלים הודעה,אותו משתמש מתחיל לקרוא את ההודעות בפורום ונכנס לרוח הפורום,ולאט לאט לומד מה זה מוטוריקה ומה זה משחקי ילדים.

למשתמשים וותיקים שזה מפריע,אפשר לפתוח תת פורום נפרד ונעול שיוכלו לכתוב בו הודעות שרק משתמשים מסויימים יוכלו לראות ולהגיב בו.

זו דעתי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור ארוך וטעון המון כעסים...

אני חייב רק לציין שלפי דעתי המנהלים עושים את העבודה מצויין ללא כל קושי.

ומיותר לציין שהודעות סתמיות לא מתנוססות על גבי דפי הפורום למעט הזמן הקצוב שניתן להם עד שאחד המנהלים מאתר את ההודעה הבעייתית ועוקר אותה מהשורש או לפורום אחר לו היא שייכת או למקום טוב יותר שהוא לא על גבי דפי הפורום.:wink:

אני לא חושב שמשהו ברוח הפורום השתנתה, וכל אדם שרץ וכותב פה :"נתפסתי על 123456קמ"ש מה לעשות" אם כבר מישהו בוחר להגיב לו זה יהיה בצורה שהוא יבין שזה לא הבמה לכתוב את הגיותיו החולניות...

אינני חבר כלכך ותיק בפורום, ולרוב אינני מרבה לכתוב בפורום "טכני" ואו "רכב כללי" ואני מרבה לכתוב בעיקר בפורום "אודיו לרכב" שם אני מוצא את מקומי טוב יותר מכיוון שזה קצת יותר קרוב אליי ושם אני יכול גם לתרום יותר ממעט מהידע שברשותי, להתחיל להגביל אנשים מבחינת פז"מ\מס' הודעות לכל פורום הוא די רעיון טפשי.

אין מנוס, למשל אני שלא מתיימר להיות ד"ר בנושאים טכניים (כמו מוטי למשל..) עדיין מוצא את עצמי מעת לעת מגיב על הודעה כזאת או אחרת בפורום "טכני", וכנ"ל גם "ברכב כללי", הפתרון הוא , לא לנסות לתת מרזי חוכמתך אם אינך מכיר\בקיא\מבין בנושא מסויים.

את זה יבין כל חבר פורום לאחר שנכנס למעקב הודעות עקב הודעות מטופשות רצופות בזמן קצר.

ואו אם יש לו טיפת שכל באלמנט שתלוי לו בין הכתפיים.

ועוד משהו קטן,נתקלתם בהודעה מטופשת להחריד? דווחו לאחד המנהלים, ותבחרו שלא להגיב על הודעה זו, אך תדאגו תוך זמן קצוב וקצר הוא תעלם מול המסך, וכנ"ל יוצר אותה הגיה שטותית, ובמקרה כזה אני מניח שגם אותו "יוצר"\ "כותב" יבין את הרמז מאוד מהר (אם כי אני משוכנע שמישהו כבר ידאג "לרמוז" לו בצורה יותר מוחשית.:).)

אינני חושב שצריך לתת לכל משתמש איזה מבחן לעבור אותו, אחרת חצי מהאנשים פה לא היו כותבים פה, וחבל כי אם הזמן הם למדו כלכך הרבה בזמן כל כך קצר שלדעתי זה הישג.

אני מכיר פה חברי פורום שנמצאים פה כבר שנתיים וכבר עברו פה אלפי הודעות, ועדיין עוד לא מלאו להם 18 ואין להם אפילו רשיון, אז מה? בוא נעיף אותם בגלל מס' תעודת זהות\תאריך לידה שונה ממישהו מבוגר יותר? אני מוכן להשוות את רמת הידע והנסיון שלהם לחברי פורום מבוגרים מהם בכמה שנים ועדיין לא משתווים לאותה רמת ידע...

לא, אני יודע שכעת הסינון בפורום הוא טוב, ולשם כך יש מנהלים פעילים.

אפילו נתקלתי לא פעם אחת שמנהל אחר מפורום אחר נעל שרשור כזה או אחר בפורום שונה.

זה רק מראה שכן יש טיפול ולא צריך להיות קטנוניים.

וסה"כ הכל ברוח טובה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה בזה שמישהו מחפש עצות אחרי שנתפס על 123456 קמ"ש?

יש בשביל זה אפילו אתר שלם - speedtraps.co.il

הבעיה היחידה היא שהוא יכול למצוא את התשובות שלו בחיפוש, אלא אם מדובר במקרה ספציפי שלא דובר עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פשוט לעשות שההרשמה לפורום תיהיה רק עם E-MAIL של ספק אינטרנט, וככה כאשר נחסמת בפעם הראשונה, לא תוכל להירשם בפעם השניה כיוון שה E-MAIL שלך כבר תפוס.

אני יכול להבטיח לכם שהרעיון הזה ינפה ויסדר רבות את הפורום-מנסיון בעבר הייתי בעל פורום בגרסה דומה.

נ.ב

בקשר לנושא כל אחד מאיתנו צריך לדעת לא להגיב כשהוא לא יודע תתשובה ורק לא בכדי לעלות את המונה...

אני בפורום בערך שנתיים ולא עברתי את ה-20 הודעות, וזה לא שהידע שלי מצומצם, פשוט הידע שנמצא בחיפוש הוא כל כך רחב שלא ממש הייתי צריך לפתוח שירשורים בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה בזה שמישהו מחפש עצות אחרי שנתפס על 123456 קמ"ש?

יש בשביל זה אפילו אתר שלם - speedtraps.co.il

אופיר, שאלת וענית בעצמך, יש בשביל זה אתרים שמתעסקים בדיוק בדברים האלה.

אין עם השאלה כשלעצמה שום בעייה, למעט זה שהיא נשאלת 7 פעמים ביום, וזה כבר הגיע בעבר למצבים ביזאריים שרצו במקביל 3 נושאים שעוסקים בדיוק באותה בעייה, ופותח השרשור קיבל בדיוק את אותן עצות מפגרות, מאותם ילדים מפגרים שהגיבו ב-2 הנושאים הזהים השונים, ותמיד פותח השרשור קיבל בסוף את אותם טלפונים של "עורכי דין-כרישים-פטישים-יוציאו אותך כמו כלום-למרות שיש לך עוד חודשיים מלווה- והיית בלי אפוד זוהר ברכב".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוב נדבר על עניין חסימת ה-IP, יש כאלו (כמוני) שלא מתחברים ממחשב אחד.

אני למשל מתחברת קבוע לא רק מהבית אלא גם מהמחשבים של האוני' - כל פעם IP אחר...

זה יכול להוות בעיה כשמגיעים למצב חסימת IP.

קחו זאת בחשבון

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם השאלה כשלעצמה שום בעייה, למעט זה שהיא נשאלת 7 פעמים ביום

בדיוק כמו כל נושא אחר שנשאלת עליו שאלה בלי לחפש

פשוט היתה פה השוואה ל-

מוטי, הוא הוכיח חלקית את מה שאמרת מהסיבה שאמנם הוא היה פזיז, אבל זה התבטא בכך ששאל שאלה בלי לערוך חיפוש קודם, הוא לא כתב שאלה מטופשת סטייל "עשיתי חרקות עם האוטו של אבא, העשן של הצמיגים מזיק לבריאות?"

שני דברים שונים לגמרי

אגב, יש עוד אתרים להרבה נושאים שנידונים בפורום :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוב נדבר על עניין חסימת ה-IP, יש כאלו (כמוני) שלא מתחברים ממחשב אחד.

אני למשל מתחברת קבוע לא רק מהבית אלא גם מהמחשבים של האוני' - כל פעם IP אחר...

זה יכול להוות בעיה כשמגיעים למצב חסימת IP.

קחו זאת בחשבון

תאמינו או לא, משתמש שהמנהלים רוצים לחסום - נחסם!

נכון שיש 1001 עקיפות, אבל לא צריך להגזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי קראתי את התגובות שלכם ויש לי כמה המלצות בשביל לחסום משתמשים.....

אפשר לעשות את זה שבתהליך ההרשמה הנרשם יהיה חייב לתת את הכתובת האימייל שלו(לא חינמית) וזה הפטנט... כלומר אני מתכוון שלאחר תהליך ההרשמה צריך לאשר את החשבון באימייל שהוא ציין.....

לכל אחד יש 100 כתובות אימייל חינמיות(של נענע,וואלה, גוגל וכו') אבל כתובת אימייל פרטית שמקבלים מהספק אינטרנט לדוגמא לכל אחד יש רק כתובת אחת....

מנהלי הפורום תבררו את האפשרות שבהרשמה יינתן עוד טופס לאישור באימייל שצריכים לאשר את החשבון כדי להשלים את ההרשמה בפורום .

*ברור שמותר להשתמש עם כתובת אימייל רק פעם אחת ולכן אדם לא יוכל להרשם מס' פעמים.

את המשתמשים שיש לחסום אפשר לחסום והם לא יוכלו לפתוח חשבון נוסף....

פתרון מאוד יעיל וככה זה מתנהל ברוב הפורומים.....

תחשבו על זה

אם לא הייתי מובן המנהלים אתם יכולים לפנות אליי בפרטי ואני יסביר לכם קצת יותר על העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי קראתי את התגובות שלכם ויש לי כמה המלצות בשביל לחסום משתמשים.....

אפשר לעשות את זה שבתהליך ההרשמה הנרשם יהיה חייב לתת את הכתובת האימייל שלו(לא חינמית) וזה הפטנט... כלומר אני מתכוון שלאחר תהליך ההרשמה צריך לאשר את החשבון באימייל שהוא ציין.....

לכל אחד יש 100 כתובות אימייל חינמיות(של נענע,וואלה, גוגל וכו') אבל כתובת אימייל פרטית שמקבלים מהספק אינטרנט לדוגמא לכל אחד יש רק כתובת אחת....

מנהלי הפורום תבררו את האפשרות שבהרשמה יינתן עוד טופס לאישור באימייל שצריכים לאשר את החשבון כדי להשלים את ההרשמה בפורום .

*ברור שמותר להשתמש עם כתובת אימייל רק פעם אחת ולכן אדם לא יוכל להרשם מס' פעמים.

את המשתמשים שיש לחסום אפשר לחסום והם לא יוכלו לפתוח חשבון נוסף....

פתרון מאוד יעיל וככה זה מתנהל ברוב הפורומים.....

תחשבו על זה

אם לא הייתי מובן המנהלים אתם יכולים לפנות אליי בפרטי ואני יסביר לכם קצת יותר על העניין.

הפתרון שלך לא כל כך יעיל כשמדובר במספר משתמשים על אותו מחשב עם אותו ספק אינטרנט.

דוגמה - אני ואחותי (שגולשת פה אבל לא כותבת)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...