Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם כל מה שנאמר פה לגבי הדרדרותו של הפורום לאחרונה..

אחד המקומות שיש בהם את אותם נערים בעלי אינטלגנציית "אחי" גבוהה הוא פורום אודיו, אשר הדרדר מהר מאוד ובזמנים אלו ממש בשפל, "אחי" ושאר צירופים נחמדים אלו נהפכו למילות פנייה מקובלות והיחידות בשימוש שם.. מצריך טיפול ו"ניקיון" די דחוף.

המילה חיפוש לא נמצאת בלקסיקון של אותם משתמשים, אני בעצמי הפסקתי להכנס לשם עקב ריבוי ההודעות שחוזרות על עצמם מספר פעמים ביום.. אותו נושא, אותו דבר נטחן ונטחן עשרות עם לא מאות פעמים.. שוב, חיפוש???... מה זה בכלל?

לתשומת לב המנהלים..

לדעתי שאלות בנושאים טכניים, (דוגמא שהובאה פה לגבי הפילטר פתוח) לא צריכה להמחק, באם אותו משתמש ביצע חיפוש ולא מצא את מבוקשו או את ההגדרה המדוייקת שחיפש, הפורום קיים כדי להעשיר את הידע של כל אחד ואחד מאיתנו, גם אם הידע הוא ממש בסיסי, תמיד יש נקודת התחלה ואף אחד לא נולד מומחה בתחום, לכן צריך קצת סובלנות לאותן שאלות שנראות קצת באנליות לחלקכם, אבל יש אנשים אחרים שלא ממש מבינים בנושא.. אז סובלנות. זו דעתי בנושא הזה.

תודה למנהלים שעל חשבון זמנם החופשי משקיעים את נשמתם בשימור "החממה" הגדולה הזו..

פיליפ.

פיליפ, אם תשים לב, אתה ממש סותר את עצמך, מצד אחד משהו מפריע לך בפורום אודיו ונמאס לך לקרוא את אותן הודעות שחוזרות על עצמך, בגלל שזה נראה לך בנאלי...

אז לאותם חברים שמרבים לכתוב בפורום טכני, בשבילם שאלות עם פילטרים פתוחים נשמעות להם בנאליות, וגם להם זה נמאס, אז אם אתה מבקש לגלות סבלנות כלפי אותם אנשים שבאמת מגיעים ממקום של צמא למידע ולא ממקום אחר, אז אני אהיה חייב לבקש גם ממך להיות סבלני בפורום אודיו כלפי אילו שלא תמיד מבינים בהכל.

ואם אתה רואה בפורום אודיו הודעה של :" מבקש המלצה למערכת" , אז אתה מבין שכמובן אין לו ממש צורך לבצע חיפוש, מכיוון שזה משהו מאוד אינבידואלי וזה תלוי בתקציב,מה הוא אוהב, ומה הוא רוצה.

אזי גם אין פה מקום לבצע חיפוש, כי זה משתנה בין משתמש כזה או אחר.

באמת צר לי שאינך כותב בפורום אודיו, ואתה אומר ש"הפסקתי להכנס לשם", אז חבל מאוד, ואני מוצא פה את הבמה לציין זאת מכיוון שאומנם זה שרשור שנפתח בפורום "רכב כללי" אז זה נוגע ברוח הפורום, ופורום " אודיו" הוא חלק בלתי נפרד מהפורום הזה.

אז אני חייב לציין שאתה לא דובר את כל האמת, כי סה"כ יש הנהלה טובה בפורום אודיו ואייל,עופר,איציק ורזמל, עושים נהדר את העבודה, והודעות מסוג "אחי,אחשלו,דודשלי" נעלמות מהר כלא היו, וכנ"ל גם הודעות שהיו יכולות להמנע ע"י חיפוש קל.

כמובן ששאר חברי הפורום הותיקים יודעים להתריע בפני היוצרים של ההודעות הסתמיות ואלו שהיו יכולות להמנע ע"י חיפוש, ובד"כ מציינים זאת בתגובותיהם, גם אתה יכול לעשות זאת.

חבל שאתה משמיץ סתם, אני דווקא חושב ממש הפוך ממך, ואני חושב שדווקא הרוח היא טובה ואתה מציג את העובדות בצורה דרמטית שלא ממש עומדת בקו אחד עם מה שמנהל בפועל.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שאני סותר את עצמי..

"באם אותו משתמש ביצע חיפוש ולא מצא את מבוקשו או את ההגדרה המדוייקת שחיפש"

זה מה שכתבתי, בפורום אודיו יש אינספור הודעות על מגבר JBL למשל, על אותה שאלה נפתחו המון שרשורים בלי לבצע כמובן חיפוש, כנ"ל שאלות על פיונור 400W נגיד.

אין לי שום דבר נגד המנהלים בפורום אודיו, נהפוכו, הבעיה שהם קורסים תחת הנטל. בפורום אודיו יש ריבוי של ילדים מתלהבים שרק עשו רישון וקונים מערכת, לכן השפה שם דומה לשפת רחוב. תסכים איתי שריבוי הודעות אחי, דוד וכל הדברים האלו מופיעים במספרים הרבה יותר גדולים בפורום אודיו, שוב בגלל אותך "חובבי אודיו" או שמה נקרא להם חובבי פוזה, כי לאודיו אין להם שום קשר.

עקב זה, המלצתי לעשות שם קצת סדר, זה הכל.

וכמובן יש לציין את אותם אנשים רציניים שמתפחים וחולקים עם הפורום את הידע הנרחב שלהם בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, בל נשכח שיש בסה"כ כמה מנהלים לאתר וכמעט 15K משתמשים.

אם המשתמשים ייתייאשו מלתת מענה למשתמשים חדשים אני מבטיח לכם שהפורומים היקרים ללבכם (נגיד אודיו שדברתם עליו כרגע) לא יהפכו לטובים יותר, להפך...

קחו "אחריות" על הפורום שלכם, זו הקהילה שלכם שפועלת עבורכם.

שבו לכתוב מאמרים, תשובות לשאלות, הדרכות טובות וכו', מאמרים טובים ודומיהם יועברו לסטאטוס דביק כמו שכבר עשינו בעבר.

איך אמרה החתימה של שיימר בזמנו - הפורום הוא ביתך, שמור עליו.

זו לא רק סיסמא.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...