Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדידה באוטופרט

co_udi
שימו לב! השרשור הזה בן 6985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום עם אחי באוטופרט לבצע מדידת SPL,מה שמותקן ברכב הוא 1200D(במצב חדש,תודה לגל...)

וזוג טרנטולות של סאונד סטרים,10" כל אחד 800RMS,סאבים מפלצתיים,הם מתוקנים בתיבות PORTED

מקוריות בהתאם לסאב(לא יודע את המפרט אבל הן לא מהסוג האוניברסלי...).

כל סאב מקבל כ600RMS מהלנזר.

שני המדידות הראו תוצאה של 142.7 DB שזו אני מאמין תוצאה מאוד מכובדת לשני עשיריות,האיכות של הסאבים טובה מבחינת צליל ועוצמה לא חסרה,זו מערכת יומיומית של אחי ככה שהיינו מבסוטים מהתוצאה.

היחס היה מאוד נחמד ואדיב מצד רונן ויוני,כשיוני נשאר אח"כ כשעה וחצי לדבר להסביר ולהשמיע את ה

VMAX 15 שלו,סאב באמת עם איכות טובה(היו לי 4 עשיריות...) לא חשבתי ש15 יכול להישמע כזה טוב.

גם מהFNQ שלו התרשמתי מאוד לטובה.

סה"כ היה סבבה.

נ"ב

הייתי בטוח שתהיה יותר היענות ושיהיו כמה רכבים שגם כן יבואו אבל אנחנו היינו היחידים,חבל.

CONTROL IS NOTHING WITHOUT POWER - GT35R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי מה קורה אחי?

זה מיכאל עם הפוקאל...

א) כל הכבוד על התוצאה

לא משנה איזה מגבר אתה שם איזה סאבים מתוכננים וכמה?

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי 3 קיקרים L5 12 כל אחד 600RMS,התלבטתי רבות אם להרכיב את שניהם או שלושתם,והיחיד שהיה לי פעם(הדגם השחור) היה חזק ואיכותי,אז אני מתאר לעצמי שזוג יפרקו את הרכב אבל אם כבר אני הולך על זה אני אלך עד הסוף וארכיב את שלושתם,אין לי ספק שזה יהיה מאוד איכותי בווליום נורמלי,ומקיז דם בווליום גבוה.

הם מתוכננים להיפוניקס כשהאלפא יימכר.

לא יודע בנוגע לסט הקדמי אם את האודיו באן 3 חלקים או FNQ,האודיו באן דורש חיתוכים והשלמות והרוקפורד ששמעתי היום מאוד איכותי ואהבתי ממש את הצליל שלו,הם יישבו על הייפוניקס 6400 שזה 4 ערוצים איכותי שלהם.

בקיצור 3 קיקרים זה וודאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי 3 קיקרים L5 12 כל אחד 600RMS,התלבטתי רבות אם להרכיב את שניהם או שלושתם,והיחיד שהיה לי פעם(הדגם השחור) היה חזק ואיכותי,אז אני מתאר לעצמי שזוג יפרקו את הרכב אבל אם כבר אני הולך על זה אני אלך עד הסוף וארכיב את שלושתם,אין לי ספק שזה יהיה מאוד איכותי בווליום נורמלי,ומקיז דם בווליום גבוה.

הם מתוכננים להיפוניקס כשהאלפא יימכר.

לא יודע בנוגע לסט הקדמי אם את האודיו באן 3 חלקים או FNQ,האודיו באן דורש חיתוכים והשלמות והרוקפורד ששמעתי היום מאוד איכותי ואהבתי ממש את הצליל שלו,הם יישבו על הייפוניקס 6400 שזה 4 ערוצים איכותי שלהם.

בקיצור 3 קיקרים זה וודאי.

היה כיף לארח אתכם אתמול, דרך אגב אם אתה מתעניין בסט קומפוננט 3 חלקים, אז יש גם FNQ שלושה חלקים....מומלץ בחום, אבל בדרך כלל דורש בניה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום עם אחי באוטופרט לבצע מדידת SPL,מה שמותקן ברכב הוא 1200D(במצב חדש,תודה לגל...)

וזוג טרנטולות של סאונד סטרים,10" כל אחד 800RMS,סאבים מפלצתיים,הם מתוקנים בתיבות PORTED

מקוריות בהתאם לסאב(לא יודע את המפרט אבל הן לא מהסוג האוניברסלי...).

כל סאב מקבל כ600RMS מהלנזר.

שני המדידות הראו תוצאה של 142.7 DB שזו אני מאמין תוצאה מאוד מכובדת לשני עשיריות,האיכות של הסאבים טובה מבחינת צליל ועוצמה לא חסרה,זו מערכת יומיומית של אחי ככה שהיינו מבסוטים מהתוצאה.

היחס היה מאוד נחמד ואדיב מצד רונן ויוני,כשיוני נשאר אח"כ כשעה וחצי לדבר להסביר ולהשמיע את ה

VMAX 15 שלו,סאב באמת עם איכות טובה(היו לי 4 עשיריות...) לא חשבתי ש15 יכול להישמע כזה טוב.

גם מהFNQ שלו התרשמתי מאוד לטובה.

סה"כ היה סבבה.

נ"ב

הייתי בטוח שתהיה יותר היענות ושיהיו כמה רכבים שגם כן יבואו אבל אנחנו היינו היחידים,חבל.

תודה על הקומפלימנטים, אם הייתי יודע שאתם תבואו הייתי מביא את הווגה 154...רציתי שתשמע אותו, אבל לא נורא גם ה-v-max 15 עובד יפה למי שאוהב SQ.....ודרך אגב לבחור השני שהיה איתכם קוראים תומר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה הבחור השני?

הסוכן? יכול להיות,לא יודע למה זכרתי רונן...

באמת הצליל של ה15 VMAX יפה,לא מרגישים שהוא 15.

אני מקווה היום כבר להביא תמונות של הקיקרים אני כל היום עובד על התיבות,בינתיים הם נראות פצצות אחת ליד השנייה.

הם 27 ליטר ממש מינמלי על מנת ששלושתן ייכנסו לפאגז',יותר SQ ממש לא לSPL אבל בטוח לא יהיה חסר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה הבחור השני?

הסוכן? יכול להיות,לא יודע למה זכרתי רונן...

באמת הצליל של ה15 VMAX יפה,לא מרגישים שהוא 15.

אני מקווה היום כבר להביא תמונות של הקיקרים אני כל היום עובד על התיבות,בינתיים הם נראות פצצות אחת ליד השנייה.

הם 27 ליטר ממש מינמלי על מנת ששלושתן ייכנסו לפאגז',יותר SQ ממש לא לSPL אבל בטוח לא יהיה חסר...

יוני (דר' בס) עובד באוטופרט, אבל, כותב בשמו. הוא מחזיק בשיא מפגש הפורום הראשון וגם מקום 1 בתחרות של אמה (שיא אישי 145.8db) דציבלים .

אודי הוא מנהל תחום הסטריאו.

תומר (הבחור שקיבל אותכם וכותב בפורום) הוא מנהל השיווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...