Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע תמיכה לחוק הספורט המוטורי 2 יוצא לדרך!!!!

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 415
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפי

תודה על התמונה - אלפא 145 מס'-32

אמור להיות שידור של הארוע היום בשמונה בערב בחדשות ערוץ-2

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ממש יפה!

לדעתי הפג'ו הכתומה-זהובה הייתה הכי מהירה(מי זכה בסוף?) - נראה לי קוראים לו מיכאל והוא מהפורום.

האם רוני היה שם עם הקילאו? היו שם כ4 קליאוים. רוני היה האחרון שהתחרה?

מדוע היו שם כל כך קצת מכוניות צרפתיות? איפה שמר וכל שאר מועדון PSI?

הנהג של ה-106 GTI היה מצוין! באמת כל הכבוד לו.

הייתי עם הקליאו, אבל (זהירות, לפניכם רשימת תירוצים עלובים!) היא אצלי בקושי שבועיים, עוד לא הספקתי להכיר אותה, בנוסף בלם היד לא עבד בכלל (גם כשמשכתי בטירוף). ולבסוף - אם הייתי עם הסקסו הייתי קורע לכולם את הצורה! (טוב, אז לא, אבל הייתי רוצה לחשוב שכן :wink: )

לקח: ללמוד את האוטו לפני שעושים איתו ג'ימקאנה (למרות שהבסיס מאוד דומה - שתיהן קטנות עם הנעה קדמית - יש הבדלים משמעותיים מאוד בהתנהגות בג'ימקאנה) וכמובן - למתוח את בלם היד... :?

ובכל זאת - היה אירוע נהדר, וכל הכבוד לג'רמי על המקום השני! (לדעתי - לא כל כך לעניין שהחבר'ה של מסלולים התחרו, אבל שיהיה)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות! תעלו עוד...

אני לצערי נאלצתי לעשות היום טסט לרכב כי הוא ניגמר כבר לפני כמה ימים ורק בימי שישי אני יכול לעשות לרכב טסט...:bad-word::cry:

אני מקווה שיהיו עוד אירועים כאלה...

הייתה וולקן, היום יש קליאו ספורט MK1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לבלם יד לך.. נראה לי שיש עוד הרבה אנשים עם בלם יד חלש. ממש ראיתי אנשים מנסים לעשות פרסה עם בלם יד ומה שקרה שהם פשוט היו נעצרים

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אחלה אירוע! !!

כל הכבוד לקובי כהן שהרים כזה אירוע שהמטרה שלו כל כך מוצדקת !ישר כח! :mm_yeah: :mm_yeah:

ממש נהנתי להכיר פה המון אנשים פנים מול פנים . הכי היה כיף ליראות את הג'מאייקנה , פשוט יש אנשים שנתנו שואו מדהים כמו מיכאל עם ה106 הזהובה והבחור עם הm קופה המטורפת!!

היו כמובן עוד כמה מיאטות וצרפתיות שנתנו שואו מצויין ופעם הבאה אני מקווה שאני יבוא עם האוטו שלי בשביל ליראות מה אני והוא שווים :wink: ..

רק חבל שכמה ערסים התפרעו בפנים ובחוץ עם המכוניות שלהם וקצת פגעו בתדמית של מה שמארגני האירוע ניסו לבנות.

בכל אופן האירוע הזה הוא אחלה חוויה בשביל חובב רכב כמוני..ואני מקווה שיהו עוד אירועים כאלה!

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה לאירוע מס' 3

1.לקובי כהן, לעוזרים ,מארגנים ,תורמים, מועדוני הרכב ,עמותות , למשתתפים ,ולצופים :

כל הכבוד

2.אירוע מהנה ומרענן , בהחלט משתבח עם הזמן.

3.שמחתי לפגוש (שוב) חלק מחברי הפורום...חלקם בפעם ה-1.

אלה שלא הספקתי לומר להם שלום, עמכם הסליחה.

4. בתקווה שהחוק יעבור השבוע...ובשנה הבאה יתקיימו מירוצים כדת(המוטורית) וכדין.

5. turbo אני זה שדיבר איתך באירוע ולא ידע בדיוק מי אתה, עכשיו שנינו יודעים מי אנחנו,

בכל מקרה, גנבתי לך את ההודעה, תאמת שיכפלתי לא גנבתי.. "שאלתי את הניסוח" ליתר דיוק.

בבקשה את תתבע אותי ;-) אני מקווה שלא אכפת לך, פשוט אני לא מתעסק הרבה עם העיצובים.

יחי הספורט המוטורי בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...