Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע תמיכה לחוק הספורט המוטורי 2 יוצא לדרך!!!!

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 415
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה אירוע נחמד מאוד, כל הכבוד על האירגון. אהבתי במיוחד את הג'ימקאנה של ה-STI ושל ה-M3 וכמובן בהתחלה של קובי עם הסיאט האדומה.

צירפתי כמה תמונות של המועדון שלי (סובארו שטח ופנאי) מהיום.התלהבו במיוחד הסובאטרואן.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

מועדון סובארו שטח ופנאי - www.subaru4x4.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

היה אירוע מצויין לטעמי.

הארגון היה ממש מצויין, המכוניות עשו שואו טוב.

בקיצור- מחכים לעוד אחד.

בינתיים, מזכרת מה-TTP.

תומר

091205 (31).jpg

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זכה במקום הראשון שני והשלישי?

במקום הראשון - הונדה האצבק 93 סטנדרטית לחלוטין!!!

http://www.hondaclub-il.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1081#1081

מקום שני נראה לי STI אבל לא בטוח כל כך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ארוע מדהים!

רוצה לחזק את דברי הבחור עם החיפושית הצהובה. רכב חזק לא מספיק, העיקר זה הנהג. :oops:

צילמתי בערך 90 תמונות ואני אנסה לעלות כמה שיותר

דימה

IMG_1020.jpg

IMG_1024.jpg

IMG_1025.jpg

IMG_1026.jpg

IMG_1027.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי ונהנתי..לצערי בטעות מחקתי את כל הסרטים מהמצלמה :(

מצתרף לרוני ואגיד שקצת לא מעניין שהמקום הראשון מכיר את המסלול "קצת" יותר טוב מכל אחד.

הג"מיקנה היתה יפה,אבל ציפיתי לעוד פעילויות ותצוגות נהיגה חוץ מיזה.

ה106 GTI היתה נהדרת.

גם החיפושית דפקה הופעה!

נ.ב: מה קורה ב 29 לחודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון חבל שמחקו לי את ההודעה על הגנבה של הכנפון כי אנשים צריכים לראות שהתרבות של הישראלים היא עדיין משהו מקולקל שבאים לאירוע מוטורי וגונבים לך חלקים... זה ביזיון (בעיקר כי חניתי ליד הכניסה של הרכבים למתחם)

דבר שני אם אפשר שיפרסמו את הרשימה המלאה של כל המקומות והזמנים זה יהיה נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

אני מוכרח לציין שנדהמתי. מהארגון, מההתייצבות של כל החברה שהגיעו, וכמובן מהתחרות המאוד מרשימה.

לכל מי שהיה מעורב בארגון של האירוע הפשוט מקסיה הזה, כל הכבוד ! בזכות אנשים כמוכם אני מאמין שנגיע למחוז חפצינו ! מי ייתן ונראה עוד ארועים שכאלה.

הפורשה פשוט הדהימה אותי. אני מודע לעובדה שהנהג יכל לתפעל אותה בצורה טובה יותר, אבל אני לא בא לשפוט אותו. עצם העובדה שהוא השתתף, ונהנה מזה, היא הנקודה. אני מאמין שדבר כזה בידיים מיומנות, יכול ספק תוצאות יותר ממרשימות.

בקשר לתמונות, אני חייב לתפוס שיחה עם כמה מהצלמים כאן כדי ללמוד דבר או שניים, אני חשבתי שהתמונות שאני צילמתי יפות, אבל שראיתי את שלכם, הבנתי שיש לי המון מה ללמוד. אני אשמח לכמה טיפים מועילים אם מישהו מוכן :smile:

בכל זאת הייתי רוצה להפנות את תשומת ליבכם לשתי תמונות שהרשימו אותי, בנוסף לכל הרכבים שהגיעו לאירוע. שימו לב לתמונה של הקווסאקי, זה נראה כאילו הרוכב יוצא מתוך האופנוע. לחברה עם הכלים, עשיתם לי את היום :razz:

המשך ערב נעים,

גדעון.

עריכה: (אני מאוד עייף אז סלחו לי מראש)

כרגע שמתי לב שרכבי הצנוע מופיע במספר תמונות, הייתי רוצה להודות לצלם.

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=47901

כן רואים כאן ב.מ.וו מאוד חביבה, אך הביטו מעבר... :razz:

PDRM1811.jpg

PDRM1813.jpg

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...