Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות דיגיטליות- איזה יש לכם,ועל מה אתם ממליצים?

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מצלמה מסוג קנון IZUS700/SD500 7.1MP אני ממליץ עליה בחום

היא ממש קטנה עם מסך ענק וחה לאחיזה מהירה פשוט כל מה שאפשר לבקש

נ.ב איכות מצוינת צילום ידני צילום אוטומטי פלאש חזק יחסית למצלמה בגודלה

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי חבל להוציא יותר מ 2000 שקל לדיגיטלית,

זה שאמר ש ה ניקוד A85 טובה ,, אז היא דווקה נופלת מקודמתה שהיא ה A80 וגם ה A80 עולה 250 שקל פחות...בכל זאת שני אלו הם בסביבות ה 1600 שקל

אם אתה מחפש זום טוב ובתקציב כזה אז ה אולמפוס 740 מצויינת, X10 ו 3.2 מגה פיקסל שממש ...אבל ממש לא צריך יותר מזה, אם אתה מתיעקש על יותר אז יש את ה 765 שהיא יותר מגפיקסל אבל זה מיותר לדעתי...גם להגדלות...

אם התקציב שלך ממש מגרף את ה 1000 אז קח קולפיקס 3200 או אם תימצא 4300 באיזה 150 שקל יותר

אם חשוב לך ממש מצלמה קומפקטית ואיכותי אז יש את הסוני הקטנות אבל הם יקרות ..בערך 2000+

לדעתי אם משקיעים יותר מ 2000 אז עדיך ללכת לכיוות ה 3 וליקנות מיני DV ...

כמו שתמונה שווה מאלף מילים... שניית וידאו שווה מאלף תמונות...

רואים שאתה לא ממש מבין בהבדלים בין DV למצלמה דיגיטלית...

לא ממש הבנתי מה הקשר בין DV למצלמה דיגיטלית (לא וידאו)

מי שמחפש מצלמה דיגיטלית הוא רוצה איכות ולא איכות וידאו כמו שאנחנו נוהגים ליראות ב DV.

אז ככה שאל תקשר בכלל בין שתי הדברים הלא קשורים אחד לשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואחותי (בעיקר אחותי...) התחדשנו במצלמה מדהימה. SONY DSC-T7

בגודל מזערי של כרטיס אשראי. ורזולוציה של 5.1 מגה פיקסל..חיה רעה!!

זום אופטי 3X זה לא הרבה אבל בשביל מצלמה כזאת פיצית זה ממש נס!!

המצלמה יקרה יחסית 600 דולר בבלגיה והיא עדיין לא הגיע לארץ... לפי מה שהבנתי היא ממש חדשה בעולם!

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Sony/sony_dsct7.asp

והינה כמה תמונת שלה...

DSCT7_4.jpg

DSCT7_5.jpg

DSCT7_6.jpg

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יש לי משהו להגיד בנושא הזה

בתור אחד שעוד מעט 5 שנים במקצוע של מוצרי חשמל יש לי דברים חשובים להגיד בעניין הזה לפני שקונים מצלמה.

קודם כל נושא האחריות אני יודע שזה יקר יותר לקנות מצלמה אם אחריות מקורית אבל תאמינו לי זה שווה את זה,אני מקבל המון פניות מלקוחות על כל המצלמות שהם רכשו מספק לא מוכר.

אני לא ירחיב על כל הדגמים כי זה לא יגמר,בקצרה אני יכול להגיד שהמצלמה ביחס למה שהיא נותנת מול המחיר זאת הA95 של קנון,עברתי הדרכות כמעט בכל חברה והA95 הגיעה לתוצאות הטובות ביותר שראיתי

המחיר הוא 1900 אם 3 שנים אחריות של קרט+ כרטיס של 256 +קורס צילום מתנה וגם נרתיק

לי אישית יש אולימפוס (לא היה אז את הA95) אני מוכר את שלי בזמן הקרוב ואני מתכנן לקנות אחד כזאת

אני מאד ממליץ בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאתה לא ממש מבין בהבדלים בין DV למצלמה דיגיטלית...

לא ממש הבנתי מה הקשר בין DV למצלמה דיגיטלית (לא וידאו)

מי שמחפש מצלמה דיגיטלית הוא רוצה איכות ולא איכות וידאו כמו שאנחנו נוהגים ליראות ב DV.

אז ככה שאל תקשר בכלל בין שתי הדברים הלא קשורים אחד לשני.

מ'קשור ?

אתה קובע מה אני מבין ומה לא...טוב שיהיה...

אני חושב שחבל להשקיע כל כך הרבה במצלמה אלא אם כן זה לשימוש מיקצועי (מיקצועי = לפרנסה)

ויותר מ 2000..אתה יודע מה 2500 לדיגיטלית זה סתם מיותר ולדעתי מראה יאפיות מסויימת...

אם באמת יש סכומים יותר גדולים שעומדים על הפרק אז שמים את זה על DV .. ומקבלים וידאו וגם דיגיטלית שממש אפשר לעשות איתה הכל בתור תחביב ולצרכים האישיים של רוב האנשים.

אז אני לא מבין ואתה תיקנה מצלמה ב 5000 ואני ב 1500 ובינתיים יש לי 2000 תמונות שפיתחתי ולא שמורות בתור מדיה

ולי יש 3500 בכיס ובינתיים מיכל האנשים שנחשפו לתמונות לא היתה טענה אחת לגבי איכות הצילום.

ובא נגיד שעל זום אפשר להיתמקח אבל על מצלמה בצורה ושיכלולים שיש באנטרפרייז עם יותר מ 3 מגה פיקסל..אין צורך

וזה גם במיקרים נדירים , את כל התמונות אני מצלם על 1024/768 או אם יש חשש שאני יגדיל אותם אז 1600/1200 (ויש לי הגדלה של 50/80 מיכזו רזולוציה וזה ממש כאילו צולם בפילים..)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אוליפוס C300Z

יש לה יותר מידי חסרונות..

4 סוללות - כבדה

ווידאו - עד 30 שניות באיכות גרועה בלי סאונד ובקובץ MOV

הפלאש - הוא קופץ כזה כשפותחים את המצלמה.. נהרס עם הזמן..

המכסה הקידמי - גם הוא נדפק בשלב מסויים

המלצות למצלמה? אין לי למשהו מסויים..

רק שים לב לגודל למשקל לעיניין הסרטונים ועדיף כמה שפחות חלקים נעים.

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...