Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון מצחיק על המשחק couterstrick

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חחחחח

חבר שלי בגלל המשחק הזה הפסיק לבוא לבצפר הוא פשוט חרש עליו ולא הפסיק לשחק ואחרי שהוא לא בא מלא זמן העיפו אותו מבצפר!

חחח גם לי יש כמה כאלה :-D

itamarg, לגבי מאיפה להשיג את המשחק..

לדעתי אין מנוס מלקנות את המשחק Half Life הראשון (חשוב לבדוק שהוא באריזה מקורית וסגור טוב..)

את השאר (עידכונים ותוספות) אפשר למצוא באינטרנט (בצורה חוקית כן..?)

זה לגרסא הבסיסית.. עכשיו יצאו הרבה דברים חדשים כמו CS:source CS:CZ וכאלה..

לגבי אלה אני לא מעודכן..

בעיקרון כדאי שיהיה לך מחשב טוב ומעלה בשביל המשחק הזה..

(משמע כרטיס מסך מעבד וזיכרון טובים)

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק היה רץ אצלי בעבר על פנטיום 3 733MHZ, עם 128 SDRAM וכרטיס מסך מרשים מסוג VOODOO3 16MB.

כמובן שמומלץ מחשב עדכני יותר - אך המשחק עובד על כזה.

לגבי התקנתו, עם 'נפלאות האינטרנט' ניתן להשיג את כל התוכן הרלוונטי (המשחק, העדכונים, הקראקים, ואף חבילות סקינים שונות) ללא שום בעיה.

הבעיה היא להשיג את מספר סידורי מקורי, אותו ניתן לקבל בקניית המשחק באריזתו המקורית.

בעבר, כשהייתה פחות מודעות למשחק ואנשים ברוב חכמתם היו שומרים מספרים של כל חבריהם ובנוסף משתפים את כל תוכן ההארדיסק שלהם ב-KAZAA, ממש לא הייתה בעיה להשיג מספר תקני ועובד ברוב השרתים בארץ, אך כיום כשכל ילדון בן 12 השיג את כל המספרים הסידוריים הקיימים - יש קושי.

המניעה היחידה היא שהמספר לא יהיה בשימוש ע"י שחקן אחר בשרת מסוים - כך שאם יתמזל מזלך ותמצא קובץ טקסט כפי שאמרתי, תוכל לשחק עם חבריך אך סביר להניח שלשרת ציבורי לא תוכל להכנס.

בעבר היה ברשותי מסמך כזה, לצערי מחקתי אותו.

בהצלחה.

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק היה רץ אצלי בעבר על פנטיום 3 733MHZ, עם 128 SDRAM וכרטיס מסך מרשים מסוג VOODOO3 16MB.

כמובן שמומלץ מחשב עדכני יותר - אך המשחק עובד על כזה.

שחף בן צבי.

עכשיו הגרסא האחרונה (1.6) לא תזוז לך עם מחשב כזה..

ובכלל, ככל שהמחשב שלך יהיה יותר חזק, ככה יהיה לך ייתרון - בדוק (אני אחסוך ממכם פרטים זה מסובך).

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...