Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון מצחיק על המשחק couterstrick

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פראודיה על משחק מציאות בגוף ראשון בשם couterstrick.

מצחיק ביותר! (הקישור לסרטון הוא מאתר נענע, שם מצאתי אותו).

http://images.nana.co.il/SiteFiles/Netlife/Technology/couterstrick.wmv

מה אתם אומרים?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא מכיר את המשחק הזה. מישהו יודע מה הדרישות שלו? (אני רוצה לדעת אם הוא יעלה אצלי במחשב...) ותנו קצת פרטים על המשחק...

בתודה, איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את הלילות של החופשים הארוכים מהבית ספר שהייתי יושב עד הבוקר ומשחק בSOF 2. (סולדג'יר אוף פורטשין 2).

היו ימים (וטוב שהלכו).

הסרטון הזה לא היה כ"כ מחופף....הם הראו הרבה תופעות מצחיקות מהמשחק, כמו - שהגופה נעלמת פתאום אחרי שניה שהבן אדם מת ונותר האקדח זרוק על הרצפה, תופעת הפינג (PING) שהמשחק היה נתקע, כשלא נותר לבן אדם נשק והוא מתחיל לרוץ עם סכין, הוא דורך על אקדח ופתאום יש לו אקדח, התופעה שהמשתמש מזיז את העכבר והטרוריסט במשחק מתחיל לזוז באופן לא טבעי.......ועוד הרבה.

רק מי ששיחק במשחקים בסגנון יודע למה זה מצחיק :)

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הדרישות אבל אני יודע שהוא עלה על המחשבים המסכנים שהיו בחטיבה

וזה היה לפני 6 שנים :)

אני מניח שהוא יעבוד על המחשב שלך

המשחק הוא משחק רשת שמבוסס על גוף ראשון בסהכ משחק חמוד מאד

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה המשחק שחרשתי עליו איזה שנה שנתיים מהחיים שלי (רק בחופשים מלימודים הייתי משחק מהבוקר עד הליל :) ), הסרטון הזה היה אחד הדברים הקורעים שראיתי לאחרונה :lol: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הדרישות אבל אני יודע שהוא עלה על המחשבים המסכנים שהיו בחטיבה

וזה היה לפני 6 שנים :)

אני מניח שהוא יעבוד על המחשב שלך

המשחק הוא משחק רשת שמבוסס על גוף ראשון בסהכ משחק חמוד מאד

משחק רשת? איפה אני יכול להשיג אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו היית צריך את HALF LIFE (והמקורי, בעייה לצרוב כי אז לא תוכל לשחק במקביל עם מי שצרבת ממנו), ומן הסתם גם את הפאטץ' לCS והמשחק... היום אני יודע שיש כבר HALF LIFE2 וCS2 שבהם לא שיחקתי, אבל אני מניח שתצטרך את CS2 ONLINE להתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...