Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוח לייזר להסרת משקפיים.

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו התנסה בזה?

יש מכונים מומלצים לזה?

דבר שני,

תמיד ישנה השמועה שאומרת - "אם ניתוחיי הלייזר כ"כ מוצלחים, אז איך זה שמנתחיי הלייזר בעצמם לא עושים את הניתוח והם לובשים משקפיים?".

בקיצור, הבנתם את השאלה... עד כמה זה מומלץ לדעתכם?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הם לא לובשים משקפיים הם מרכיבים משקפיים. מי שאמר לך את זה הוא עילג :)

ב. בניתוח להסרת משקפיים יש סיכונים, כמו בכל ניתוח. וצריך גם שלא יהיה שינוי בראיה שלך ב3 שנים האחרונות או משהו...אני לא הכי מבין בזה אבל יכולים להיות סיבוכים וכמובן שיש סיכונים.

היום אין סטיגמות על משקפיים כמו שפעם היו.... אני לא רואה סיבה לעשות ניתוח בשביל להסיר משקפיים בגלל מה שאנשים אחרים אומרים או חושבים. אם זה מפריע באופן אישי אז אני מבין.

*הכותב אין מרכיב משקפיים, או עדשות מגע. למעט משקפי שמש וכיוצא מכך, ט.ל.ח, ההודעה בתוקף עד לנעילת השרשור.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי עשתה ניתוח כזה, היא עשתה סקר של המיכשור בכל מיני מכונים והמיכשור הכי חדיש והצוות הכי מיקצועי הוא באמריקן לייזר!

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אין סטיגמות על משקפיים כמו שפעם היו.... אני לא רואה סיבה לעשות ניתוח בשביל להסיר משקפיים בגלל מה שאנשים אחרים אומרים או חושבים. אם זה מפריע באופן אישי אז אני מבין.

נתת לעצמך תשובה.

*הכותב אין מרכיב משקפיים, או עדשות מגע. למעט משקפי שמש וכיוצא מכך, ט.ל.ח, ההודעה בתוקף עד

לנעילת השרשור.

אדם שלא מרכיב משקפיים לעולם לא ידע עד כמה זה מעצבן, מרגיז ומסורבל, כנ"ל לגבי התלות בעדשות מגע.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שלי עשתה ניתוח לייזר להסרת משקפיים

היה לה מספר יחסית גבוה, וצילנדר גבוה גם כן.

למרות כל זאת, הניתוח עבר בהצלחה, וכרגע רואה 6/6

לא טרחה אפילו לעשות סקר למי יש את הציוד הכי טוב.

במרפאות care עושים ניתוחי לייזר כמו פס ייצור - עשרות אנשים כל שבוע.

6000 ש"ח לשתי העיניים

וביי ביי למשקפיים :wink:

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטור מרכיב מישקפיים אני יודע כמה זה מסורבל מציק ומעצבן, ודרך הגב עדיין יש את הילד המפגר שיבוא ויצחק על המישקפיים, הפיטרון של העדשות גם הוא מסורבל ומציק בעין, לפי מה שאני יודע לא כל אחד יכול לעבור את ההשרה הם עושים בדיקות וקובעים אם תוכל בכלל לגשת לניתוח.

מיזרחית זה בדם!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמסטר סיימתי את הקורס בפיסיולוגיה, המרצה העבירה שיעור על התהליך של תיקון קוצר ראייה בעזרת לייזר ,לדעתי כדאי להימנע מהניתוח הזה .

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמסטר סיימתי את הקורס בפיסיולוגיה, המרצה העבירה שיעור על התהליך של תיקון קוצר ראייה בעזרת לייזר ,לדעתי כדאי להימנע מהניתוח הזה .
פרט....גם אני חושב לעבור ניתוח לייזר,וזה די מעניין הטענות לחיוב ולשלילה מנומקים בהסברים מדעיים...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חברים טובים שלי עשו את הניתוח, רובם ככולם באמריקן לייזר.

עד כה אין בעיות. הראייה 6/6.

מה שכן, כך בחשבון

א. זה כואב

ב. זה מפחיד

ג. ביומיים שאחרי הניתוח מאוד קשה לתפקד.

ד. זה (כנראה) שווה את זה.

בהצלחה:grin:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר כלשהו, אני לא זוכר איזה קפצה פירסומת של הסרת משקפיים בשיטה חדשה ללא חיתוך הקרנית כמו שעושים היום.

ניתן לראות ניתוח פה(מרפאת אריאל):http://switch3.castup.net/cunet/gm.asp?format=wm&ak=null&S=FF84EBD2C1BF4E48B82E00340A7EFB90&ClipMediaID=58861

מפחיד להסתכל, עדיף ללכת עם טלסקופ מאשר לעשות את הניתוח הזה.

גם אני מרכיב משקפיים עם מספר נמוך יחסית(מינוס 0.75)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב?

מה זאת אומרת?... אני מן הסתם מורדם בזמן הניתוח, לא?

כמו שכבר נכתב, אתה עירני לאורך כל זמן הניתוח. הרופא מבקש ממך למקד את העיניים במנורה ירוקה שנמצאת מעליך. בכל מקרה, אם זה מעודד אותך, משתמשים בניתוח בטיפות מאלחשות. לא יודע כמה הן עוזרות...

התחלתי לתאר כאן מפורטות את תהליך הניתוח, אבל אני לא יודע כמה באמת אתה רוצה לדעת... בכל מקרה, אפשר לסכם את הניתוח ככואב. אבל כל מי שעבר אותו, אמר שיש עושה זאת שוב, ושזה שווה את הכאב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...