Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על פי מה אתם בוחרים איפה לתדלק?

סרגיי הלוי

פוסטים מומלצים

את הרכב של העבודה מתדלק בפז, דלק, סונול ודור אלון.

בתחילת הרבעון מתחיל עם פז, אפשר לצבור עד 30 שח בחודש יתרה בחנויות YELLOW מ-300 ליטר תדלוק, אחר כך עובר לדלק שגם שם יש נסדר דומה ואחר כך מתדלק בסונול או דור אלון.

את הרכב הפרטי מתדלק פעם בחודש בכ-200 שח באמצעות אפליקציית פז או דלק.

אני נוהג כבר כמעט 32 שנים וחא נראה לי ששילמתי אף פעם על דלק במזומן!

תחילה באשראי, דלקן ולאחרונה עם אפליקציית חברות הדלק.

בכלל, אני חושב שאני משתמש במזומן בסכום של כמה מאות שח בשנה... הכל בכרטיס אשראי, ביט וכדו'.

אפילו בחו"ל עמלות ההמרה דרך כרטיס אשראי בהסדר מהעבודה נמוכות יותר מרכישת מטבע זר ב- CHANGE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.6.2024 בשעה 23:20, sperial כתב:

טוב, כנראה שלפחותֶ חלק מהפוסט אתה לא מדבר על ישראל, כי ה-EMV עדיין לא הגיע למשאבות הדלק. לפחות מתחיל להכנס לחנויות הנוחות (באיחור של כמה שנים), אם כי אני ממעט מאוד להשתמש בשירותיהן.

השימוש באפליקציות התשלום של חברות הדלק נוח מאוד, אני משתמש באלה של סונול ופז, הבעיות נובעות משיבושי ה-gps, אבל גם זה נפתר בעוד 3 הקשות.

מה הם 3 ההקשות? כי ב-10 אין GPS אין תדלוק, מה צריך לבקש מהם, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסונול אם אין gps צריך לבחור תחנה ומשאבה. 

בפז צריך להקיש במשאבה קוד 4 ספרות שמופיע על מסך הטלפון. לא יצא לי לתדלק בפז בלי זיהוי אוטומטי של המשאבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 5 דק מהבית תחנה של TEN שאני שנים ממלא בה בלי בעיות מיוחדות כמעט תמיד ריק שם.

עשיתי לפני הרבה שנים חבר מועדון TENVIP מקבלים כרטיס מועדון שמעבירים לפני התדלוק ונותן הנחות יפות מאוד בתדלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמעט חודש הייתי מתדלק בשתי תחנות סונול שהיו בדרך שלי לכל כיוון. עכשיו כשעברנו דירה אני עוד מחפש את עצמי, אין פה תחנות באזור אז רק כשמתרחקים מתדלקים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ydyehuda כתב:

כי ב-10 אין GPS אין תדלוק, מה צריך לבקש מהם, תודה

אתה יכול לנסות את זה:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lexa.fakegps

אפליקצייה שמאפשרת 'לשקר' על הטלפון לגבי המיקום שלו (gps).

לאחר איפשור ב'מצב מפתח' השימוש פשוט מאוד. בחירת מיקום ולחיצת כפתור לבחירה ולביטול (החזרה למיקום gps רגיל).

אגב, האפליקצייה הזאת (ואחרות שעושות את אותו הדבר) יכולה להועיל בדברים נוספים בתקופת שיבושי ה-gps.

עריכה אחרונה על ידי itzik123
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, TZR84 כתב:

יש לי 5 דק מהבית תחנה של TEN שאני שנים ממלא בה בלי בעיות מיוחדות כמעט תמיד ריק שם.

עשיתי לפני הרבה שנים חבר מועדון TENVIP מקבלים כרטיס מועדון שמעבירים לפני התדלוק ונותן הנחות יפות מאוד בתדלוק.

גם בתפוז, שהיא זולה באופן כללי לדלק 98.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, zaf כתב:

גם בתפוז, שהיא זולה באופן כללי לדלק 98.

מעניין, אבדוק זאת. יש לי ״תפוז״ ליד הבית. לפני שבוע תדלקתי ושמתי לב שהמחיר של 98 (ב״פז״, לפחות) היה משהו כמו 9.08 ש״ח לליטר. 

אבל בוא נדבר על הדבר הכי מרגיז והזוי, שעדיין אין EMV. זו הסיבה היחידה שאני מתדלק ב״פז״, כי אני מסרב ללכת עם ארנק/כרטיסיים פיזיים. בעבר, היו לי המון מקרים שהייתי חייב לתדלק ולא יכולתי כי לא היה לי כרטיס, לכן עברתי לאפליקצייה של Yellow והיא פותרת לי את הבעיה הזו.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על תפוז סגולה, ברחוב גליס.

כרטיס הנחה ל 98 ואז כרטיס אשראי. תפוז חברה קטנה ולכן אולי לא שידרגה את מערכת החיוב במשאבות . 

אני איתם מאז 2017 שהתחלתי לתדלק 98. 

המגזימים הם דור אלון עינת. וגם לפני שנה בערך בסונול אילת ליד רמי לוי, שם ללא מעמ לכאורה אבל 9.5 שקלים ליטר 98. 

• מבאס 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בכלל יש EMV במשאבות? עד היום לא ראיתי בארץ.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, zaf כתב:

אני מדבר על תפוז סגולה, ברחוב גליס.

כרטיס הנחה ל 98 ואז כרטיס אשראי. תפוז חברה קטנה ולכן אולי לא שידרגה את מערכת החיוב במשאבות . 

אני איתם מאז 2017 שהתחלתי לתדלק 98. 

מדהים, אבדוק זאת - ״תפוז״ סגולה מאוד קרובים אליי.

לפני כשעה, sperial כתב:

איפה בכלל יש EMV במשאבות? עד היום לא ראיתי בארץ.

לא נתקלתי גם.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול- איפה שיותר זול... ועדיף שיהיה גם קרוב לבית/לעבודה... 

במיוחד אם מדובר ברכב גדול שצורך הרבה דלק, שאז גם הפרש של עשרות אגורות משמעותי לטנק מלא. וכמובן עדיף שיהיה שירות עצמי (שיצא יותר זול...) 

כדאי גם שיהיה משאבות אוויר לצמיגים... את הדיון איפה הן איכותיות או לא נשאיר למקצוענים שפה 🙈

עדיף גם לזהות באיזה שעות ריק יחסית כדי לא לחכות בתור, ולהיתקע בין רכבים שעוקפים אותך מכל צד... (בפרט בתור נהג חדש...). 

ו... יש כאלה שטוענים שעדיף לתדלק מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה, או אם סתם קריר בחוץ באופן כללי, כי אז צפיפות הדלק עולה ואתה מקבל יותר דלק בכל ליטר... אבל לא ברור עד כמה התיאוריה הזאת משמעותית במציאות... 

אבל אז גם בד"כ לא עמוס... 

לגבי שטיפה- 

צינור מים או דלי, מים וקצת שמפו לרכבים (בכמה עשרות שקלים בודדים, ומחזיק לנצח בערך...) יעשו הרבה פעמים עבודה יותר טובה מהשטיפה של חלק מהתחנות דלק. בוא נאמר שלא הייתי מנסה אם מדובר ברכב חדש יחסית וקילופי צבע פה ושם יעכירו לך את המצב רוח... במקרה כזה-

או שתשטוף לבד, או שתלך למכון שטיפה קצת יותר מקצועי (יש כאלה עם מנויים... לא שניסיתי, אבל כמה המליצו לי...). 

בהצלחה 🌷

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, הודיה30 כתב:

ו... יש כאלה שטוענים שעדיף לתדלק מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה, או אם סתם קריר בחוץ באופן כללי, כי אז צפיפות הדלק עולה ואתה מקבל יותר דלק בכל ליטר... אבל לא ברור עד כמה התיאוריה הזאת משמעותית במציאות... 

אבל אז גם בד"כ לא עמוס... 

🌷

לא יודע כמה זה משמעותי, אבל אם לתורך זה אתה צריך לצאת מהבית בשעה לא נוחנ, ו/או לנסוע כמה קילומטרים במיוחד לתחנה זה כבר לא כדאי.

אני תמיד מעדיף לתדלק על הדרך.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, הודיה30 כתב:

עדיף גם לזהות באיזה שעות ריק יחסית כדי לא לחכות בתור, ולהיתקע בין רכבים שעוקפים אותך מכל צד... (בפרט בתור נהג חדש...). 

טיפ: תחזיר רכב גרמני, ככה מיכל הדלק שלך יהיה בצד ימין, ובישראל כמעט כל רכב הוא יפני/קוריאני, לכן תמיד התור של צד ימין ריק :-)

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...