Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה שמתנהלת מולי - קיפוח יכולת תמרון של התובע האם לדעתכם מוצדק?

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, digidigi כתב:

שוב אני אציין, קרה שאורח הגיע וסגר חלקית את החניה ןמיד הזזנו, אין כל קשר בין המקרה הזה לבין מהות התביעה

אני חושב שבדיוק בשביל מקרים כאלה כדאי שיהיה סימון ברור על הכביש\מדרכה. אדום לבן היכן שצריך + מעטפות. מי שבוחר במודע לעשות עבירה אז שיצלמו את הרכב שלו ויעבירו לעיריה שתשלח לו דו"ח  (זה לא קשור אליך באופן אישי, זה יכול להיות גם אדם זר שהגיע אליך). לצערי רק שנוגעים לאנשים בכיס הם מבינים.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הבתים שווים, לא יותר קל להגיד לשכן שלידך שיפסיק לחנות לך על הגדר ושישאר באזור שלו?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות וזה שטח פרטי. העירייה לא תאכוף כלום

ויש לא מעט מקומות בהם אעם אכיפת חניה בשעות הלילה ובסופש

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה בכלל אורחים מרשים לעצמם לחנות על שביל הגישה כאשר יש חניון ציבורי עם מלא מקום בסמוך. תעשו מה שעושים בד"כ בחניונים של בנינים משותפים - תתקינו מחסומים בכניסות לשביל הגישה וכך מי שלא מתגורר במקום לא יוכל כלל להכנס לשביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, eladts כתב:

אני לא מבין למה בכלל אורחים מרשים לעצמם

ישראלים חייבים לחנות קרוב, חלקם לא ילכו 20 מטר גם אם יש חניה חוקית בחינם. זו הנורמה בארץ, חונים באדום לבן, על מדרכות, על מעברי חציה, בחניה כפולה. כל אחד והתירוץ שלו.

ואין לי ספק שברוב המקרים הדייר המארח מזמין אותם לחנות שם. גם אם יתקינו מחסום, לפחות חלק מהדיירים יפתחו אותו עברו אורחים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורחים זה אסון,
אצלנו יש מצוקת חניה בעיקר בימי שישי בערב כשאנשים מגיעים להתארח
אנשים מחנים לך על מדרכה מול השער הכניסה לבית (ממש חוסמים את השער), על ערוגות נוי, חוסמים את השער של החניה, חונים על הצומת! ממש הכל על ה(אות השביעת) שלהם.
לפעמים כשהם ממש מגזימים אני משאיר פתק מנומס וזה לא מונע מהם לחזור על זה כמה שבועות אח"כ.
שמגיעים אלי אורחים אני תמיד מוודא איתם שחנו בחניה מוסדרת ומבקש מהם מראש להקפיד על זה, גם אם צריך ללכת עוד 50 מטר. זו אחריות המארח לוודא את זה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כל מה שאני קורא כאן, מדובר בשביל גישה/כביש שרות שמשרת את דיירי הבתים . 
אני מניח שאת הבתים בנה קבלן אחד שהעדיף לרשום את כל השטח כבניין משותף למרות שמדובר ב 3 דו משפחתיים שלכאורה אין כל רכוש משותף בין ביתו של המלין לביתו של פות״ש .

אבל כמו שנכתב כבר, עיקשותו של השכן המלין לפנות דווקא ימינה כאשר ככל הנראה הדרך הקצרה יותר היא לפנות שמאלה, יצרה את הסיכסוך.

זה עשוי להיגרר לעימות מתמשך. הפשרה תהיה להיכנס לחניה בחצר ולהמנע מכל מגע. אני לא רואה פתרון אחר שיעצור את הדבר הזה.

אילו אני הייתי במצב הזה הייתי ״עוקץ״ את המתלונן בכל הזדמנות באופן חוקי. מחנה למשל ראם 2500 או סילברדו במקביל לגדר שלי (באיזור שאינו במחלוקת) ונותן לשכן להתמודד עם זה.

כלאמר, מעמיד את כישורי הנהיגה שלו במבחן תכוף. ואם גילו מעט מתקדם - מתלונן על חשד לאי כשירות על מנת שיופנה למרב״ד בבקשה לבחון את כשירותו 🤪 (סתאאם)  

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, סולל הדרך כתב:

אורחים זה אסון,
אצלנו יש מצוקת חניה בעיקר בימי שישי בערב כשאנשים מגיעים להתארח
אנשים מחנים לך על מדרכה מול השער הכניסה לבית (ממש חוסמים את השער), על ערוגות נוי, חוסמים את השער של החניה, חונים על הצומת! ממש הכל על ה(אות השביעת) שלהם.

אורחים יכולים לא להיות אסון אם בעלי הדירות מחליטים להפעיל עו"ד במקרים כאלו, מודיעים ברבים על ההחלטה, ואז נראה את האורחים. יש דברים שעובדים רק בכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא בסופי שבוע. השיטור העירוני לא מגיע (לפחות אצלנו) 

יש כמה אורחים די קבועים בעלי רכבים גדולים ( q7 וטנדרים לא קטנים) שתמיד חונים או על מדרכה או על הדשא הציבורי, מה שיותר קרוב לבית המארח.

מגדילה לעשות שכנה שנכדתה נכה וזקוקה למרווח למעלון והיא מעולם לא טרחה לפנות את החניה שלה לטובת הרכב המסיע את הנכדה וזה נאלץ לחסום חלק מהמעבר ברחוב.😡

וזה רחוב ללא מוצא, כלאמר הוא כולא את שאר הדיירים עד שהרכב יוצא.

• מבאס 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Be roo כתב:

ישראלים חייבים לחנות קרוב, חלקם לא ילכו 20 מטר גם אם יש חניה חוקית בחינם. זו הנורמה בארץ, חונים באדום לבן, על מדרכות, על מעברי חציה, בחניה כפולה. כל אחד והתירוץ שלו.

זו לא תופעה יחודית לישראל. זה קיים בכל מקום בו אין אכיפה מספקת. בבוסטון, למשל כמעט אין אכיפה של עבירות חניה בגלל שאין אפשרות חוקית להשתמש במצלמות לאכיפה. אנשים חונים בנתיב נסיעה, בנתיבי נת"צ, על שבילי אופניים ועושים לך טובה שהם מפעילים ארבעה מאותתים. לעומת זאת, ביניונים פרטיים מותר לבעל החניון לגרור רכב שיונה בניגוד להוראות על חשבון בעל הרכב. יש חברות גרירה שמתמחות בסוג הזה של גרירה והן גוררות בצורה לא עדינה. בחניונים שמופעלת בהן אכיפה כזו כולם חונים בצורה מסודרת כמו חיילים במסדר. אני בטוח שאם בישראל היה ניתן לגרור רכב משטי פרטי פות"ש והאורחים שלו לא היו מעיזים לחנות בשביל הגישה בניגוד להוראות הועד.

לפני 5 שעות, zaf כתב:

אין כל רכוש משותף בין ביתו של המלין לביתו של פות״ש .

שביל הגישה הוא הרכוש המשותף. ברור שזה פתרון בעייתי, אבל אני לא רואה איך אפשר היה להגיע לבתים הפנימיים בלי שביל הגישה.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.6.2024 בשעה 18:17, digidigi כתב:

והמטרה הייתה לסגור את התביעה, הוא המשיך להקשות ולחפש רק את הערכאה המשפטית

אז פשוט תגיד את זה למפקחת - שאין לך כוונה לחנות שם יותר ואתה לא מבין מה הוא רוצה מהחיים שלך. כנראה שהיא תוציא צו שמקבע את החלטת הועד (כל אחד יכול להחנות רכב אחד) ושם זה יסתיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, eladts כתב:

שביל הגישה הוא הרכוש המשותף. ברור שזה פתרון בעייתי, אבל אני לא רואה איך אפשר היה להגיע לבתים הפנימיים בלי שביל הגישה.

פניה לרשות , להפקיע את השביל לטובת הציבור. 

כרגע חוקית הועד יכול להחליט על הצבת מחסומים בכניסה לשימוש דיירי הרחוב בלבד, למשל.

מעניין ,אם זה רכוש משותף, מה חיוב הארנונה העודף מעבר לשטח המגרש של כל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zaf כתב:

פניה לרשות , להפקיע את השביל לטובת הציבור.

למה שהרשות תיקח על עצמה את שביל הגישה? זה מן הסתם יצריך פיצוי על הפקעת השטח וגם יקטין את הארנונה שמשלמים הדיירים. אם השביל יצריך תחזוקה זה יהיה על חשבון הרשות במקום על חשבון הדיירים. הרעיון של "רחוב פרטי" זה לא רעיון מקורי של הקבלן. זה קיים בהרבה מקומות בעולם ועובד כך מאות שנים.

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g60745-d481783-Reviews-Acorn_Street-Boston_Massachusetts.html

The cobblestone alley of Acorn Street in Boston, Massachusetts.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...