Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות על רכבים ידניים

Aviwhoo

פוסטים מומלצים

אשמח לעצתכם:

האם כדאי לי לקנות סוזוקי איגניס ידנית עם 100 אלף קמ, יד 1, 2018 ב 42,000 בידיעה שאני עושה כל שנה כ- 20אלף קילומטר? בעוד כמה שנים האוטו כבר לא יהיה שווה הרבה עם קמ שמתקרב ל 200,000
אני טועה?
כמה יהיה שווה רכב כזה בעוד שלוש שנים עם 160000 קמ?

2. שאלה אחרת, סקודה פאביה 1.2 טורבו 2015 עם 100000, ידנית, האם שווה לקנות ב 31000 אלף בהנחה שהיא מטופלת? האם הטורבו יעשה לי צרות?

3. ניסאן ג'וק 2013,  באמת שמורה, ידנית עם 85,000 קמ ב 26,000. אבל הצריכת דלק גבוהה, נשמע כמו עסקה טובה?

אם יש לכם רעיונות בכללי, אשמח לשמוע אני רווק שנוסע כ 20,000 בשנה, תקציב עד אזור ה- 40 אלף. 

מחפש אמינות נוחות מגניבות כלשהי, וצריכת דלק. קיצר הכל חח אבל מוכן להתפשר על כל דבר קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הנכון יקנו ממך את הסוזוקי גם עם קמ גבוה (אגב 160 אלף לרכב בן 9 זה לא כזה גבוה... טיפה מעל הממוצע) 

ב2 האופציות האחרות מדובר ברכבים ישנים יותר או יקרים יותר לתחזוקה (הפאביה למשל) רק מהחשש של קמ ממוצע שנתי גבוה.

בסופו של יום, סביר להניח שההפרש לאורך 3 השנים בדלק יהיה משמעותי יותר מעלויות ירידת הערך או הטיפול השנתי.

תעשה חישובים של עוד תרחישים מלבד ירידת ערך ותגלה שההבדל לא משמעותי, אני אישית הייתי לוקח את הסוזוקי אם היא הייתה מוצאת חן בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, EliC25 כתב:

במחיר הנכון יקנו ממך את הסוזוקי גם עם קמ גבוה (אגב 160 אלף לרכב בן 9 זה לא כזה גבוה... טיפה מעל הממוצע) 

ב2 האופציות האחרות מדובר ברכבים ישנים יותר או יקרים יותר לתחזוקה (הפאביה למשל) רק מהחשש של קמ ממוצע שנתי גבוה.

בסופו של יום, סביר להניח שההפרש לאורך 3 השנים בדלק יהיה משמעותי יותר מעלויות ירידת הערך או הטיפול השנתי.

תעשה חישובים של עוד תרחישים מלבד ירידת ערך ותגלה שההבדל לא משמעותי, אני אישית הייתי לוקח את הסוזוקי אם היא הייתה מוצאת חן בעיניי.

תודה על התגובה 🙏

אני מבין שזה ספקולטיבי לחלוטין, אבל כמה אתה חושב שהסוזוקי תהיה שווה בעוד שלוש שנים עם 160,000?

ולמה הפאביה יותר יקרה לתחזוק, בגלל הטורבו? חוץ מתחזוקה הפאביה מנצחת כנראה מבחינת דלק ושמירת ערך (כשהיא תהיה בת 12 עם 160,000 היא תהיה שווה 18,000~?)

וכמה נגיד הניסאן תשמור על הערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, yulianx כתב:

אתה גר באזור הררי? פקוק?

חיפאי, אז יש עליות, אבל אני עושה אותן עם סיאט איביזה 1.4 ולא מתלונן 

פקקים יש לי בדרך לעבודה בנתניה (פעמיים בשבוע בבוקר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב הייתי לוקח את הפאביה. תהיה יותר נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש אמינות - לך על הסוזוקי.

רוצה משהו מעבר הפאביה עדיפה.

אם אתה בכיוון של ידני היייתי מנסה למצוא סוויפט , עדיפה על הבאלנו 

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Aviwhoo כתב:

חיפאי, אז יש עליות, אבל אני עושה אותן עם סיאט איביזה 1.4 ולא מתלונן 

פקקים יש לי בדרך לעבודה בנתניה (פעמיים בשבוע בבוקר)

האיגניס די נוחה עם מושבים שהיו לי ממש נוחים. אבל לפאביה יש יתרון של מנוע חזק משמעותית.

גם פנים הרכב באיגניס  הרבה יותר נעים מהפשטות של פאביה הידנית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח רעיון, אין לי קשר לרכב.

https://carsforum.co.il/topic/734983-למכירה-דאציה-סנדרו-סטפאווי-דיזל-ידנית-112018/

מצויין בעליות, חסכוני ויחסית אמין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

קח רעיון, אין לי קשר לרכב.

https://carsforum.co.il/topic/734983-למכירה-דאציה-סנדרו-סטפאווי-דיזל-ידנית-112018/

מצויין בעליות, חסכוני ויחסית אמין. 

תודה 

קמ בעייתי עבורי, כי אני הולך לנסוע הרבה בעצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, שאלת על מכוניות בנזין עם 100 אלף אז חשבתי ש 115 בדיזל זה גם בסדר.

בגדול בקניית רכב משומש, המחסום הסיכולוגי שלא מאפשר לאנשים לקנות מכוניות עם ק"מ גבוה, בדיזל נמצא רחוק יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פחות מ20 אלף בשנה, על רכב דיזל. זה ממש לא קמ גבוה.

לפני רגע שאלת על בנזין עם 100 אלף קמ, ההבדל ממש זניח עד כדי לא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...