Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו, הצפצפה של מובילאיי מושלכת לפח האשפה של ההיסטוריה.

Fazer

פוסטים מומלצים

לפני 16 שעות, היו זמני בומבה כתב:

אתה גר בבניין ?

כי זה בדיוק מה שקורה. מספר פועלים מתים כל שנה כדי שמיליונים יוכלו לגור בבניינים.

לא כל כך דומה

אני לא רוצה לדרוס אנשים יותר ממה שאכפת לי מהצפצופים אז אני מעדיף את הצפצופים על האפשרות השניה,

עם הפועלים בבניינים אין לי מה לעשות - אני לא מפיל אותם מהבניין, טוב, משתדל שלא.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

אני נוסע הרבה פעמים ברכב עם מובילאיי

הוא כמעט אף פעם לא מצפצף לי אבל כשהוא מצפצף הוא מקפיץ את אשתי שבתורה מקפיצה אותי🙃

הבנתי שהמערכת החדשה שלהם הרבה יותר טובה, אבל עדיין לא ניסיתי אותה

דווקא חבל שמה שנשאר עכשיו זה מובון ואווקס שתי מערכות הרבה יותר מזעזעות ממוביט

נסעתי חודש עם רכב שהיה בו מובון והוא עושה כל דבר בצורה מדויקת אבל הפוך

כשצריך לצפצף הוא שותק וכשלא צריך הוא מצפצף 

עריכה אחרונה על ידי tan tan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Fazer כתב:

א. לא מצאתי מחקר אחד שתומך בתאוריה שמובילאיי מפחיתה תאונות דרכים, בכתבה של כלכליסט תומכים בזה ואומרים שלא נמצאה קורולציה בין התקנת מערכת מובילאיי ובין מניעת תאונות דרכים. יותר מזה, לדעתי מובילאיי מעלה את הסיכון לתאונה, לא המערכת בפני עצמה כמובן אלא העובדה שלפחות בשנים הראשונות יבואנים העדיפו להתקין אותה מאשר להביא מערכות בטיחות מקוריות (שכן משפרות את רמת הבטיחות, וזה הוכח מחקרית), ולכן עצם הקיום שלה בשוק, ועצם זה שעם לוביזם מאוד חזק הם הכניסו את המערכת הזו כתחליף אפשרי למערכת מקורית, למעשה פוגעת בבטיחות.

ב. היא היתה מהחלוצות, ללא ספק. אני לא חושב שהיא היתה הראשונה, והיא בטח לא היתה היחידה שעבדה על מערכת כזו, ואני לא בטוח שאפשר להגיד שממנה התפתחו המערכות המקוריות, כיון שיש יותר משחקנית אחת בשוק ה OEM למיטב ידיעתי.

הבעיה לדעתי היתה שהמחוקק היה צריך לאשר להתקין את זה ברכבים שהיצרן לא מביא את המערכת המקורית. או לתת הנחה למערכת המקורית וכו.

זה למעשה נתן ליבואני הרכב מקור רווח, וגם נתן לחברות שמייצרות ולמתקיני רכב עבודה.

הבעיה הגדולה שנוצר מצב שהדבר הזה שווק פה יותר מדי שנים, והותקן ברכבים חדשים, ברמות איבזור גבוהות,  באותו זמן שבחו"ל היית נכנס לסוכנות השכרה ובקושי מוצא רכבים דומים בלי מערכת בטיחות מהיצרן.

תקופת ההתקנה של המכשירים האלה היתה צריכה להיות קצרה בהרבה. נניח רכבי סוזוקי שממש עד לא מזמן הצפצפה הותקנה בהם. או יונדאי/קיה הקטנות.

יצא גם מצב מצחיק של רכבים עם מערכות מהיצרן, רק שהן עובדות עד מהירות מסויימת, או שחסרה להן איזה תכונה, וכדי לקבל את הקבוצת בטיחות דחפו גם את המובילאיי מותקן. ראיתי את זה ככה במאזדה 2, בפאסאט וכו.

אצלי זה מותקן ברכב אחד, הונדה סיוויק 2016 סדאן. התוקן עי יד1 כמוצר אפטר מרקט, ומהכרותי איתו, אני בטוח שבהיותו איש פדנט מאוד, זה הותקן במקום איכותי.

זה עושה עבודה לא רעה בכלל. זה ממש הפתיע אותי לטובה. לרוב זה כשזה מצפצף הרגל שלי בדרך לדוושת הבלם. חושב שהמערכת קצת איטית מדי כאשר באמת צריך לבלום, שוב, זה כמה מאיות או כמה עשרות מאיות שניה.

נראה לי שזה המערכת המשודרגת, כי יש לי עוד קופסא ליד המראה שזה מחובר אליה, ואז החוטים עולים למעלה, זה רדאר?

הולכי רגל היא מזהה באיחור לדעתי.

מה שכן - זה לא בולם. בטח ובטח שזה לא מגביר את הבלימה כמו שעשה לי הרכב הנוכחי, שהציל אותי מתאונת פחחות קלה.

באותה מידה אפשר להגיד שכריות אוויר זה לא טוב, בואו נמלא אותן במסמרים (טאקטה??) וכל מי שיעשה תאונה ימות על בטוח. תראה איך מקדמי הבטיחות ואיך שמירת המרחק מוכפלים.

גם חגורות בטיחות 3 נקודות זה שיקוץ. עם 5 נקודות + קסדה לא צריך כרית אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים אדירים כמה שאני מתעב את הטימטום הזה. 

כבר התרגלתי לנבלה, אבל הוא עדיין מעצבן אותי לפעמים. ההתראות שווא שלו יכולות לחרפן.

בינתיים, המסך שלו אצלי התחיל להתפגר :D

מחכה שהצפצפה תקבל כבר שבץ, בלאט. 

• מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שפטרנו מעונשו של זה, מקווה שעכשיו יהיה אפשר לנתק אותו לצמיתות מהרכב.

חובת ההתקנה של הדבר הזה בעיניי מזכירה את חובת האפודים הזוהרים והפסים הזוהרים שהנהיגו כאן - קומבינה לשמה.

• רעיון טוב! 1

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סוכר ממתי חובת פסים זוהרים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...