Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו, הצפצפה של מובילאיי מושלכת לפח האשפה של ההיסטוריה.

Fazer

פוסטים מומלצים

מובילאיי סוגרת את מחלקת האפטרמרקט ומתמקדת בשת"פ OEM.

ובא לציון גואל.

מעניין אם עכשיו, כשלא יהיה ניתן לתקן מערכות תקולות כאלו, משרד התחבורה יאפשר רשמית לרכבים שהשיקוץ הזה הותקן בהם להסיר את זה באופן חוקי. ויותר מזה, האם להסיר את המערכת לא יעשה מנחוס 😄 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

אם יפסיקו להתקין את החרא הזה בכל רכב שכור, זה יתרום לירידה במספר התקפי הלב והתסכול הכללי הנגרמים מדי שנה למבקרים. כבר טוב.

לא מספיק הטמטום של הקודן, בשנים האחרונות צריך להתמודד גם עם זה... אחלה דרך להוציא לבן אדם את החשק כבר בשעה הראשונה עם הגעתו לארץ.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישלחו אנשים להתקין מוצר מתחרה / חליפי  (מובאון למשל)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Fazer כתב:

מובילאיי סוגרת את מחלקת האפטרמרקט ומתמקדת בשת"פ OEM.

ובא לציון גואל.

מעניין אם עכשיו, כשלא יהיה ניתן לתקן מערכות תקולות כאלו, משרד התחבורה יאפשר רשמית לרכבים שהשיקוץ הזה הותקן בהם להסיר את זה באופן חוקי. ויותר מזה, האם להסיר את המערכת לא יעשה מנחוס 😄 

מי מונע ממך להסיר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי רכב משנתון מסוים ומעלה - לא עוברים טסט בלי הצפצפה...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני לא אוהב את המכשיר הזה אי אפשר לקחת ממנו את זה שזה עושה את העבודה. ברכבים שזה מותקן הוכח שזה מצמצם את התאונות חזית אחור.

בנוסף, אי אפשר לקחת למובילאיי שהייתה החלוצה וממנה התפתחו המערכות בטיחות המקוריות שיש ברכב.

אז נכון, המכשיר לא היה נעים והיה מצריך התערבות במערכות הרכב אבל בסוף זאת היא אבן דרך חשובה מאוד בטכנולוגיית הרכב והיא אבן בסיס לרכב האוטונומי ( שגם את הרעיון הזה אני לא אוהב אבל זאת המציאות).

• אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Fazer כתב:

@om2 החוק. ברגע שזה חלק מהתקינה של הרכב שלי בארץ, הסרה שלו היא "שינוי מבנה" ולכן אסור.

חוקית אסור.

בפועל למיטב ידעתי לא נבדק. גם לא בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Fazer כתב:

@om2 החוק. ברגע שזה חלק מהתקינה של הרכב שלי בארץ, הסרה שלו היא "שינוי מבנה" ולכן אסור.

איך אני יכול לדעת האם אני חייב במובילאיי או שזה משהו שהבעלים הקודמים התקין כאקסטרא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, היו זמני בומבה כתב:

איך אני יכול לדעת האם אני חייב במובילאיי או שזה משהו שהבעלים הקודמים התקין כאקסטרא ?

איזה שנה הרכב שלך?

כמדומני מ2017 חייב, יתקנו אותי החברים פה.

עריכה אחרונה על ידי topop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, topop כתב:

כמדומני מ2017 חייב, יתקנו אותי החברים פה.

2018 ולא 2017. לא צריך אם יש מערכת מקורית.

לפני 3 דקות, היו זמני בומבה כתב:

2021

איזה רכב? רוב הסיכויים שהותקן על ידי היבואן ונחשב כאבזור בטיחות של הרכב.

דרך אגב, מה יעשו עם כל הרכבים שלא מגיעים עם מערכות מקוריות כמו מאזדה 2, ליפמוטור T03 וכו'?

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, asix כתב:

כמה שאני לא אוהב את המכשיר הזה אי אפשר לקחת ממנו את זה שזה עושה את העבודה. ברכבים שזה מותקן הוכח שזה מצמצם את התאונות חזית אחור.

בנוסף, אי אפשר לקחת למובילאיי שהייתה החלוצה וממנה התפתחו המערכות בטיחות המקוריות שיש ברכב.

א. לא מצאתי מחקר אחד שתומך בתאוריה שמובילאיי מפחיתה תאונות דרכים, בכתבה של כלכליסט תומכים בזה ואומרים שלא נמצאה קורולציה בין התקנת מערכת מובילאיי ובין מניעת תאונות דרכים. יותר מזה, לדעתי מובילאיי מעלה את הסיכון לתאונה, לא המערכת בפני עצמה כמובן אלא העובדה שלפחות בשנים הראשונות יבואנים העדיפו להתקין אותה מאשר להביא מערכות בטיחות מקוריות (שכן משפרות את רמת הבטיחות, וזה הוכח מחקרית), ולכן עצם הקיום שלה בשוק, ועצם זה שעם לוביזם מאוד חזק הם הכניסו את המערכת הזו כתחליף אפשרי למערכת מקורית, למעשה פוגעת בבטיחות.

ב. היא היתה מהחלוצות, ללא ספק. אני לא חושב שהיא היתה הראשונה, והיא בטח לא היתה היחידה שעבדה על מערכת כזו, ואני לא בטוח שאפשר להגיד שממנה התפתחו המערכות המקוריות, כיון שיש יותר משחקנית אחת בשוק ה OEM למיטב ידיעתי.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...