Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיקת אפליקציות בסמארטפון

anonport

פוסטים מומלצים

ראיתי את הסרטון שגוגל מעדכנת אותך על חשבונות שפרצו לך ואתה אפילו לא יודע. אז הרצתי סריקה ומצאו כמה. חלק ממה שמצאו הם אפליקציות שמעולם לא הורדתי ואפילו לא מופיעות ברשימה. איך אני אמור למחוק או לוודא אם היא בכלל מותקנת אצלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פרטים - איזה טלפון בדיוק ואילו אפליקציות בדיוק?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון את הכוונה שלך, לא מדובר על אפליקציות שמותקנות אלא אפליקציות / אתרים / שירותים שיש לך חשבון בהם. זה יכול להיות משתמש שפתחת לפני שנים ושכחת. מחיקת אפליקציה לא תעזור, אלא שינוי הסיסמא לאותו שירות. אם אתה ממחזר את אותה סיסמא בכל מקום, אז כנראה שהיא הודלפה. מומלץ שחוץ משירותים קריטיים כמו המייל, תהיה לך סיסמא רנדומלית ושונה לכל אתר ומנהל סיסמאות שישמור אותן (המובנה של גוגל מסתנכרן בין כרום במחשב לאנדרואיד, ויודע להציע סיסמאות רנדומליות).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, hans כתב:

קצת פרטים - איזה טלפון בדיוק ואילו אפליקציות בדיוק?

שיומי מי מקס. לא מצאתי שם את אפליקציה Cash Cloud למשל

לפני 22 דקות, DubelBoom כתב:

אם הבנתי נכון את הכוונה שלך, לא מדובר על אפליקציות שמותקנות אלא אפליקציות / אתרים / שירותים שיש לך חשבון בהם. זה יכול להיות משתמש שפתחת לפני שנים ושכחת. מחיקת אפליקציה לא תעזור, אלא שינוי הסיסמא לאותו שירות. אם אתה ממחזר את אותה סיסמא בכל מקום, אז כנראה שהיא הודלפה. מומלץ שחוץ משירותים קריטיים כמו המייל, תהיה לך סיסמא רנדומלית ושונה לכל אתר ומנהל סיסמאות שישמור אותן (המובנה של גוגל מסתנכרן בין כרום במחשב לאנדרואיד, ויודע להציע סיסמאות רנדומליות).

הבנת כמעט נכון (חלק מהם בכלל לא מוכרים לי) . אני מעוניין למחוק לגמרי את שם המשתמש (ולא רק את האפליקציה) מהשירות כי אני לא משתמש באף  אחד. עוד דוגמא של אתר דיזר שמשום מה אני יכול להתחבר אבל מקבל הודעה שאין שירות באזור שלי. ניסיתי לחפש איך מוחקים את החשבון ואמורים ללחוץ על סמל גלגל שיניים אבל אני לא מוצא אותו בגלל שאין שירות בישראל. בעיה 😕

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://justdeleteme.xyz/

מאגר של אתרים עם הסבר איך למחוק משתמש. כמובן שלא כל האתרים בעולם שם.

באופן כללי אתרים שמקורם מחוץ לאירופה לא ממש נותנים למחוק משתמש בקלות, זה בד''כ ידרוש פנייה במייל בבקשה למחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שקפץ לו. קפצה לו בדיקה של גוגל במאגרי מידע שהודלפו, והם נתנו לו את השמות של השירותים שבהם המייל שלו דלף. זה בדרך כלל כולל גם סיסמא ולא רק מייל, ובמקרים יותר בעייתיים גם כרטיס אשראי.

הייתי נזהר עם ''למחוק'' (זה רק מבטל, שזה לגמרי מספיק טוב) למי שלא מכיר. מתכון לדברים שלא יעבדו וחבל.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...