Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה רודסטר החדשה - נתון 0-100 קמ"ש בשניה 1 בלבד!!!

Shmelov

פוסטים מומלצים

בתקווה, תוצג בסוף השנה הנוכחית:

https://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/מאסק-השנה-נציג-את-הרודסטר-החדשה-עם-נתון-0-100-של-1-0-שניות

הולך להיות חם בגזרה!

dsfhf.jpg

• אהבתי 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין בתאוצות האלה כל קיזוז של חלקי שניה עולה בהמון מאמץ, מנועים יותר חזקים, שרשרת כח, מערכת חשמל שיכולה להעביר יותר זרם, אחיזה (צמיגים), מערכות בקרת אחיזה, כלומר עולה הרבה כסף ומשקל.

אם לנתון של 4-5 שניות ל-100 קמ"ש זה יכול להיות נחמד לקונה חובב ההגה בתוספת סבירה, מעבר לזה זה בזבוז ונועד נטו למרקטינג. 

נראה לי גם די מסוכן רכב שתוך שניה עף קדימה בכל מיני סיטואציות בכביש ציבורי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששקרים, הבטחות שווא והטעיית לקוחות פוטנציאליים הם שיטת הפעולה הסטנדרטית של בית העסק, שלילת הבולשיט התורן שלו ע"י אנשים שמבינים דבר או שניים בתחום היא חלק חשוב בגיבוש התפיסה הציבורית של המותג. מה שנקרא, איזונים ובלמים.

אילו חשיבה ביקורתית דומה הייתה מופעלת בזמנו על חלק מהבולשיט שנאמר ע"י שי אגסי, אדם נויימן וכמה מהפוליטיקאים המובילים של דורנו, העולם היה מקום טוב יותר. כל מה שנחוץ לנורמליזציית השקר והרמיה זה מספיק אנשים פסיביים ש'מנסים לא לשלול'.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמאות לא טובות...

קודם כל, מאסק הוכיח שהוא מטורף, אבל כזה שמצליח להגשים חלומות מטורפים. יש טסלה, ספייס X, וגם ניוראלינק. אפילו שי אגסי בסך הכל לא טעה בהרבה אלא כנראה הקדים מדי את זמנו ולדעתי החלפת סוללות היא הפתרון שיקדם את הרכב החשמלי.

אני לא חושב שצריך להאמין לכל רעיון הזוי (וזה נראה לי באמת הזוי, גם כי כמו שאמרו פה בצדק אין תשתית פיזית לדבר  הזה - צמיגים וכו' - וגם כי לא בטוח שבשר ודם ישרוד את זה הן פיזית והן מבחינת השליטה ברכב), אבל לא הייתי מגדיר את זה שקר והבטחות שווא. מעניין מאוד, נחיה ואולי נראה.

בכלל, בלי המטורפים ייתכן שהיינו עדיין בסוסים ועגלות. מספיק אחוז מהם שיצליח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מטומטם. צריך להבין שלגוף האנושי יש מגבלות. מדובר באתגר גם לטייסים שנדרשים לעמוד בתנאי תאוצת G מהסוג הזה. בכל מקרה בריאות לחוליות הצוואר זה לא מוסיף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פיני חד כתב:

אבל לא הייתי מגדיר את זה שקר והבטחות שווא.

החברה הזאת קיימת על שקרים והבטחות שווא. זה מה שזה. אילון שקרן, והוא שקרן בכול התחומים שלו.

שכחת להוסיף לרשימה את טוויטר, שהוא שבר והרס במו ידיו והראה לנו כמה הוא באמת "גאון".

אז עכשיו הוא מבטיח בשניה. כבר ברור שזה יהיה עם מלא שטיקים, מה שאומר שבטח כמו עם הסייברטראק, אם זה יצא, ואם זה יעמוד בהבטחות באמת, אז זה יהיה מוגבל לארהב ומדינות עולם שלישי אחרות ללא סטנדרטים + יהיה הרבה יותר יקר (אזכיר שלפני שש שנים הם לקחו על הרכב הזה מקדמות). 

הוא לא מקדם אותנו בכלום.

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מזמן היה את מודל S פלייד עם הטילים של ספייס-X שמאיצה ב1.1 ל100 עכשיו גם כן אלון מאסק והשגעונות שלו...

איך זה מציאותי בכלל? אסור שיהיה לזה רישוי לכביש.

בעצם, זה אפילו יותר מהר מהקילסייקל של ביל דובי (0-96 ב 0.97)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רודסטר. לא חשוב לי 5 שניות או 7, אלו חשמליות רודסטר ישנם במחירים סבירים?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...