Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רמקולים

JVC

פוסטים מומלצים

שוב תודה לעונים

מעדכן שהתקנתי apline סדרה s בכל הדלתות כולל סנטר ...

מבחינת התקנה  הלך חלק כפי שנאמר לי 

מעכשיו מבחינת סאונד :

בכללי נשמע הרבה יותר טוב וצלול מהקודם

ספיציבית לרמקולים האלו בגדול מרוצה אבל ציפיתי ליותר בס ווליום

אני יודע זה גם תלוי במערכת עצמה ועוד דברים אחרים כמו האיכות של השיר... דרך הגב יש שירים ש פשוט שומעים פגז ויש פחות בגלל האיכות של השיר

בגדול הם טובים ... Alpine זה מותג רציני ... סדרה s מאוד משבחים בעולם במיוחד וזה גם הרשים אותי.... 

המתקין ציין ששומעים  נקי אבל אם ארצה יותר עוצמה יש אפשרות להוסיף את המגבר ...  כרגע זה מספיק לי ...  אולי הייתי צריך ללכת על רמקולים רגילים ולא קומפוננט

איך אומרים סמכתי על המתקין שציין גם ללא ספק עדיין קומפוננט  ללא מגבר עדיף על רמקולים רגילים 

הבנתי גם שמגבר לא בדיוק נותן בס אלא יותר נותן לשמוע צלול ונקי

ידוע לי קומפוננט ללא מגבר פחות מומלץ למרות שיש רמקולים שכן טובים גם ללא כמו s65c כפי הבנתי לפי כתבות 

Alpine s65c

Alpine s65

בגדול ממליץ ביחד ..  איכות טובה עם קול צלול .. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרת S  היא סידרת כניסה טובה 

אבל אלו לא רמקולים מאוד נצילים , הסטאפ  JBL שהצעתי לך היה נשמע יותר חזק.

כמו שאמרתי לך המערכת תתן לך תוצאה פחות טובה בבאס ללא רמקולים 6X9 אבל זאת בחירה שלך.

רמקולים 6X9 היו מרימים לך את הבמה האחורית גם יותר נצילים וגם עם באס יותר טוב.

הבחירה בקומפוננט היא טובה 

הטוויטורים מרימים לך את הבמה הקדמית מול רמקול קוואסלי בדלתות לחילופין ובצירוף הרמקול

סנטר אתה מקבל במה קדמית טובה.

מגבר מומלץ 

אתה תקבל הספק גבוהה יותר וישנם רמקולים לא נצילים ש"נפתחים"

ועובדים הרבה יותר טוב תחת הגברה חזקה יותר.

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי ציינתי בפוסט הראשון 

לא רציתי רמקולים מדף האחורי וגם ללא מגבר...

אין סוף לדברים האלו... בשביל להגיע לרמה מטורפת צריך לפחות 20+ להשקיע

אחרי אין סוף כתבות שראיתי וקראתי בחרתי בסדרה s כי גם חברה מוכרת וגם די נותן מספיק כמובן בתקציב הזה פחות יותר

לדעתי הבחירה הייתה טובה כי כפי שאמרתי יש שירים ששומעים ממש פגז כולל בס חזקכאילו אתה בקונצרט .. זה והרגיע אותי...

הרבה תלוי גם באיכות של השיר

....  ... 

בגדול מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שחסר לך באס למרות שהמליצו לך כאן להתקין רמקולים 6x9 מאחורה מה שהיה פותר לך את בעית הבאס, יש גם רמקולים נצילים שלא צריכים הגברה חיצונית,

לא צריך להשקיע 20+ אבל צריך לדעת איפה להשקיע את הכסף שלך.

איכות שמע של השיר תלויה מאיפה אתה שומע את המוזיקה,בלוטוס, מסך מולטימדיה ואיזה נגן אתה משתמש...

הjbl שהמליצו לך כנראה היום עושים עבודה טובה יותר מבחינת באסים, ואני מדבר מנסיון כי יש לי את ה 609c וגם זוג רמקולים 6x9 של Jbl במגש האחורי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון המליצו אבל כבר בהתחלה ציינתי שלא מעוניין במגבר ולא 6.9 במדף האחורי... מבחינת בסים חסר טיפה אבל כפי שציינתי יש שירים ששומעים פגז..  כרגע שומע בעיקר מyoutube

לדעתי  הבחירה שלי  נכונה 

מבחינת מתקינים בעיקר מנסים למכור לך מה שיש להם בחנות ולא לפי מה שאתה מכוון... 

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, JVC כתב:

נכון המליצו אבל כבר בהתחלה ציינתי שלא מעוניין במגבר ולא 6.9 במדף האחורי... מבחינת בסים חסר טיפה אבל כפי שציינתי יש שירים ששומעים פגז..  כרגע שומע בעיקר מyoutube

לדעתי  הבחירה שלי  נכונה 

מבחינת מתקינים בעיקר מנסים למכור לך מה שיש להם בחנות ולא לפי מה שאתה מכוון... 

מי שהגיבו לך בפוסט הם לא מתקינים, אלה אנשים בעלי ידע רב שרוצים לעזור לך.

אם ממליצים לך בפוסט על מוצר א' ואתה הולך למתקין ושם מוצר ב' אז אין לי מה להגיד לך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל היה לי תקציב מסויים ודרישה מסויימת... ללא מגבר ללא מדף....

בסוף עשיתי מה שחשבתי לנכון ולא מה שהמתקין המליץ לי 

סייכ אני מרוצה מהתוצאה... 

בתקציב הזה ללא מגבר וללא מדף לא תמצא יותר טוב מזה .... בדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי כוונה "להטיף עוד מוסר", מדוע ההתנגדות העזה להתקנת רמקולים על המדף?

אגב, לענייני מגברים, יש גם קטנים מאוד שאפשר להסליק מאחורי הדשבורד או מקום אחר שאינו תופס מקום של ממש. אם כי זה היה משפיע על התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון  מאז שהעליתי את הפוסט אף אחד באמת לא ענה לי תשובה ברורה לגבי השאלה שלי... היו תשובות אבל פחות רלוונטי בשבילי... 

את האמת ציפיתי ליותר עזרה ...

תחושה שכאליו עושים טובה אבל בכל זאת תודה לכולם

לגבי רמקולים במדף .  לא עניין אותי וגם לא רציתי להרוס את הרכב אחרי שראיתי שרוב המתקינים לא מקצוענים ומנסים רק למכור

בקשר למגבר יודע שיש קטנים גם בשוק אבל לדעתי לא יתן לי הרבה מעבר מה שיש לי כרגע... אין סוף לדברים האלו ... לשפוך כסף אין בעיה אבל לך תמצא מישהו שבאמת טוב... אולי בעתיד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת פורום אודיו עובד בקצב אחר משאר הפורום, והחברים בו שגם מבינים ופעילים (כולל גם בעלי אינטרסים) מועטים יחסית.

יש גם הרבה מידע שכבר קיים פה ואפשר לחפש קצת לבד כדי לקבל סדרי גודל של דברים.

צריך טיפה סבלנות (ולא לפתוח עוד שרשור ולשנות בו את השאלות) ולקוות ליום טוב מהבחינה הזו 😉

מה גם שלדעתי בהחלט קיבלת תשובות הולמות, בעיקר מאודיו קינג (שהוא מוותיקי הפורום). זה נדמה כאילו רצית שרק נאשר לך את מה שכבר החלטת בעצמך. זה עובד לשני הכיוונים הדבר הזה.

יש מתקינים, לא רבים, שיחזירו לך רכב במצב מושלם ולא רק שלא יהרסו אלא גם ימצאו פתרונות כדי להתאים את ההתקנה בדיוק למבוקשך כולל עבודת קאסטום (כמובן, מעלה מחיר). אם היית מבקש המלצה - היית מקבל (וגם אפשר לחפש כאלו בפורום). מעבר לזה, אם אכן קיים מקום מקורי לרמקולים במדף כפי שטען אודיו קינג שאולי יש (ולא אישרת שקיים או לא), אז על אחת כמה וכמה.

נכון, אפשר כמעט בלי סוף to go down the rabbit hole ולהוציא ממון רב, אבל יש הרבה רמות שאפשר להשקיע בהם ולקבל תמורה שקרובה לציפיות. ובאותה מידה ניתן גם להשקיע ולהתאכזב, כי בענייני שמיעה יש הרבה סובייקטיביות, ולא משנה כמה מוצר כזה או אחר משובח ע"י אחרים, אתה עשוי להתחבר פחות. ועדין, יש כאלו שעונים על הדרישות הממוצעות על אחת כמה וכמה ברמות הנמוכות-ביניים ואלו ההמלצות הכלליות שעולות בפורום מדי פעם. הרי גם אם היית מקבל פה 3 המלצות שונות ל"סט 7 רמקולים", מנין לך לדעת במי מהם לבחור ואילו אינטרסים עומדים מאחורי מי שהמליץ? ונכון שזה בערך בלתי אפשרי בארץ, אבל תמיד אם אפשר לשמוע אותם מראש, מותקנים או לא, זה יכול לעזור המון בבחירה.

בשורה התחתונה, אתה כרגע מרוצה מהתוצאה של מה שבחרת וזה הכי חשוב.

כשזה יתחיל לדגדג לך בעתיד שוב, אנחנו עדין נהיה כאן 😏

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.11.2023 בשעה 15:42, Sqwaden כתב:

אתה אומר שחסר לך באס למרות שהמליצו לך כאן להתקין רמקולים 6x9 מאחורה מה שהיה פותר לך את בעית הבאס, יש גם רמקולים נצילים שלא צריכים הגברה חיצונית,

לא צריך להשקיע 20+ אבל צריך לדעת איפה להשקיע את הכסף שלך.

איכות שמע של השיר תלויה מאיפה אתה שומע את המוזיקה,בלוטוס, מסך מולטימדיה ואיזה נגן אתה משתמש...

הjbl שהמליצו לך כנראה היום עושים עבודה טובה יותר מבחינת באסים, ואני מדבר מנסיון כי יש לי את ה 609c וגם זוג רמקולים 6x9 של Jbl במגש האחורי.

היו לי דרישות מסוימות :

ללא 6.9 על המדף

ללא מגבר 

בסוף הגעתי להבנה שסידרה s של alpine נותן לי תמורה ואכן התקנתי

אותם... די מרוצה 

חסר טיפה בס אבל לדעתי לא מצדיק השקעה במגבר כי לפי הבנתי ( לפי המומחים ברשת)

מגבר לא אמור לשפר בס אלא יותר דיוק וזה יש לי מספיק ללא מגבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...