Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשובת מוסך מורשה לבעיית אי יציאת מים למתזים ...

new here
מעבר לפיתרון נפתר ע"י dani666,
שימו לב! השרשור הזה בן 263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שאתה לא מבין למי הגבתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זו לא שאלה של מוסר ולא שאלה של חובה. זו שאלה של איך להגיע לתוצאה הטובה ביותר. 

האם השירות יכול לטעון שסתימה בפילטר (אם זו אכן הבעיה, שזו שאלה אחרת) זו תוצאה של שימוש תקול ברכב?

כן.

זו הנחה סבירה. 

השאלה היא מה עושים מכאן והלאה. אם מישהו חושב שיש לו דרך לכופף את השירות בעצבים, בצעקות, בשיימינג, הוא טועה. 

יועץ ״השירות״ יודע מה הוא יכול לגלגל על היצרן ומה ההוראות שלו. הוא יקבל את אותה משכורת אם תצעק עליו, אם תעבור למוסך אחר, אם תכתוב פוסטים בפייס... לא מעניין אותו. הוא לא הבעלים של המוסך, הוא עושה מה שאמרו לו.

במקרה כזה הייתי ניגש דווקא למוסך מורשה יבואן ומנסה לקבל עזרה משם. למורשים כן יש קצת יותר מוטיבציה להשאיר אותך אצלהם. לפני כן הייתי מנסה פנייה מנומסת לשירות הלקוחות ו/או לאחראי השירות במוסך היבואן, בשביל לקוות שגישה חיובית כן תגרום להם לעזור. 

אם דווקא כן רוצה לריב, הייתי תובע בתביעות קטנות. שיימינג ברשתות זה לא מועיל ויכול רק להזיק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, new here כתב:

זה החומר שהשתמשתי. 

לא הבנת אותי. אני יודע שהשתמשת בו, השאלה היא איך הם ידעו שהשתמשת בו? אמרת להם ״שלום, המתזים לא עובדים וזה קרה אחרי שהוספתי את החומר הזה לווישרים״? איך השיחה גלשה לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.9.2023 בשעה 13:10, Camaro 92 כתב:

אלי, מניסיון של לא מעט שנים במוסכים לא תמיד העניין קשור ישירות למיקצועיות והמיומנויות  של עובד המוסך, לפעמים כל מה שתעשה והקליפס עלול בכל זאת להשבר בניסיון ההוצאה עקב בלאי גבוה והתיישנות /התייבשות הפלסטיק.

1+

חלק מהפלסטיקים ברכב, מתעוותים מהחום, מקבלים צורה שונה, או מאבדים גמישות,

בטח כשמדובר בבטנה פנימית של גלגל.

במקרים רבים הקליפסים האלו יישברו, גם אם סופרמן יעבוד על הרכב.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Jack457 כתב:

לא חושב שצריך להטיף לו מוסר איך לכתוב. 

והוא לא חייב לחייך לאף אחד כדי לקבל את מה שהתחיבו כלפיו כשהשקיע סכום מראש לא הגיוני ברכב חדש. 

לא רואה פה עניין של הטפת מוסר בכלל, אלא עצה טובה ואיכותית. 

כולנו (כ-ו-ל-נ-ו!!! לחלוטין כולל אותי) מושפעים בצורה זו או אחרת מהחוויות שאנחנו עוברים, הזיכרון שלנו לא מושלם ומשקר לעיתים קרובות, השיחה לגבי עניין מקבלת "תוספת צבעי מאכל" ועוברת ייפוי כדי להתאים לנרטיב, וכל זה לא בהכרח קורה במודע. 

שיימינג בהחלט יכול להיות פתח לתביעת דיבה. כבר קרה. 

אז לא, ממש לא חייבים לחייך ולדבר בצורה יפה- אבל כן לציין את העובדות ולא לייפות אותן (לשום כיוון).

כל בר דעת יוכל להחליט עבור עצמו אם לקנות\להשתמש במוצר\שירות לאחר קריאת העובדות. 

אין צורך להוסיף תיאורים יצירתיים\תחושות סובייקטיביות (במקרים כאלו אין סוג אחר האמת) או כל דבר אחר. 

ולכל מי שחושב אחרת. תפתחו חדשות... התקופה האחרונה עמוסה לעייפה בתביעות כאלו. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, BEEKER כתב:

1+

חלק מהפלסטיקים ברכב, מתעוותים מהחום, מקבלים צורה שונה, או מאבדים גמישות,

בטח כשמדובר בבטנה פנימית של גלגל.

במקרים רבים הקליפסים האלו יישברו, גם אם סופרמן יעבוד על הרכב.

בתגובה לאחר מכן כתבתי - הרכב בן שנה. אין סיבה שפלסטיק כלשהו יתעוות בתקופת זמן הזאת, אלא אם הרכב חנה על השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, EliC25 כתב:

בתגובה לאחר מכן כתבתי - הרכב בן שנה. אין סיבה שפלסטיק כלשהו יתעוות בתקופת זמן הזאת, אלא אם הרכב חנה על השמש.

מניסיון, הפלסטיקים תופסים צורה מהחום, והרכב לא צריך לחנות בשמש, מספיק לנסוע בכביש חם באוגוסט

דרך אגב, לא השירשור המתאים, אבל ממש אהבתי את הסרטון עם הבומבה של הסיטרואן :)

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2023 בשעה 09:10, falou כתב:

אחיטוב לשלוח מישהו למלחמה שלא עולה לך דבר ולא נותנת לו כלום.

אם ייתבעו אותו דיבה, אתה תשלם לו שכר טירחת עוכר דין?!

זה לא שאני חובב מוסכי יבואן (אני בכלל חושב שצריך לאסור על היבואן להחזיק מוסך) ואני בטח לא חושב שצריך לוותר להם, אבל התנהלות שקולה לוקחת התנהגות ילדותית באינטרנט.

כל מה שכתבתי הן עובדות בלבד , מנסיון שלי ולא שמועות. אין לי כוונה לפגוע באף אחד , בין אם זה אדם או חברה. 

אני בסה״כ מבקש שיתקנו לי במסגרת האחריות , לא יאשימו אותי בגרימת התקלה , ויתנהגו כחברה מכובדת , 

עד כה אפילו לא הגיבו למייל ששלחתי לפני ארבעה ימים לפתור הבעיה בדרכי שלום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם משהו שנראה עובדתי יכול להתגלות אחרת
יכול להיות שנכנס לך מקק, טבע וסתם לך את הפילטר? זה לא קשור לאחריות נכון?
אז עד שלא יפרקו את המיכל ויבדקו מה גרם לסתימה של הפילטר (אם יש כזה) העובדות הן דרך המשקפיים הסובייקטיביות שלך

בסופו של יום הריי ברור שצריך לטפל בבעיה.
קח את הרכב למוסך, שיפרקו ויבדקו בנוכחותך.
ואז תריבו על האחריות בהתאם לממצאים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק אותי איזה שרשור ואיזה טררם על עבודה של חצי שעה מקסימום בניקוי\החלפת משאבה.

כמה אנרגיות מתבזבזות לפעמים במקרים שיכלו להפתר אם רק תודעת השירות הייתה נורמלית יותר במדינה שלנו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תודעת שירות? 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסות המוסך לא נראית מכובדת ומקצועית. גם ממליץ על מוסך מורשה פורד מאזדה "עד רעננה", לפנות לחיים מלכה מנהל המוסך.

כמוצא נוסף אם יהיה צורך, מנסיוני האישי (לפני כעשרים שנה...), תשלח מייל למנהל שירות מאזדה.

לא הצלחתי למצוא את שמו והמייל של המנהל היום, תנסה קודם לשלוח מייל לשירות הלקוחות: [email protected]   

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, lanosforce כתב:

איזו תודעת שירות? 

של תעשה את החצי שעה עבודה, שחרר את הפילטר ושלח את הלקוח לדרכו. כל ההתעסקות סביב זה פשוט לא שווה את זה, משום בחינה.

אל תזבל ללקוח את המוח שצריך לפרק את הכנף לפני שבדקת מה צריך ומה לא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, סולל הדרך כתב:

קח את הרכב למוסך, שיפרקו ויבדקו בנוכחותך.

בהצלחה עם זה במוסך מורשה יבואן. אתה הרי יודע שזה לא תמיד פשוט.

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

כמה אנרגיות מתבזבזות לפעמים במקרים שיכלו להפתר אם רק תודעת השירות הייתה נורמלית יותר במדינה שלנו.

ומה עם מקסום הרווחים הסטנדרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, mcaspi כתב:

ומה עם מקסום הרווחים הסטנדרטי?

הם רחוקים מלמקסם רווחים. החוסר יעילות של השירות בכל מוסך יבואן שהייתי בו זועק לשמיים. ברגע שקנית את הרכב, אתה שבוי והם יודעים את זה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...