Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לתנור אפיה (של פעם)

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

התקלקל לנו התנור אפיה בבית. 

דבר ראשון  - גוגל. אבל נראה שהיום כבר כמעט ולא מוכרים תנורי אפיה כמו של פעם?

אין לנו מטבח שיש לו מקום לתנור שהוא רק תנור (אלה שנמכרים היום)

אלא מקום במטבח לתנור עומד עם גז עליו.

ואני מתקשה למצוא כאלה (טובים, עם ביקורות טובות) נראה שרוב ההיצע הוא לתנורים בלי גז למעלה.

הייתי שמח לקבל כמה המלצות מכם או ממכרים שלכם שאתם יודעים שרכשו לאחרונה תנור כזה.

מאילו חברות להתרחק? באיזו תוצרת להתמקד?

המקום לתנור מוגבל ל-60 ס"מ בלבד אין אפשרות ליותר (פשוט לא יכנס).

האם קניתם כזה לאחרונה? או אולי מישהו שאתם מכירים רכש?

אשמח לקבל המלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה התקציב?

בוודאי שמוכרים עדיין תנורים משובלים כיריים .

מהכי פשוטים וזולים ב 1500₪ ועד יקרים מאוד ומעוצבים  כמו של LaCucina/ Smeg.

תנורים פשוטים יש מבחר במחסני חשמל.

קשה לי להמליץ על משהו ספציפי מהזולים,  כי הרוב הפכו למותגי מדבקה כמו Sauter.

לנו כבר 7 שנים יש את הדגם הזה של Fratelli ( יצרן איטלקי שמתמחה בתנורי אפיה), עובד קשה ביותר.

אבל זה תנור יקר כי הוא גם מעוצב לטובת.מטבח כפרי ( שלנו בצבע אדום)

https://www.hacontainer.co.il/items/3997443-תנור-משולב-כיריים-4-להבות-גז-Fratelli-Country-PR664-צבע-לבן-

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי במחסני חשמל. תודה שהזכרת לי - זוכר שיש להם תצוגה רחבה.

אם אני רוצה מוצר טוב להרבה שנים קדימה - אתה יודע להגיד לי מה נחשב תקציב שלא כדאי לרדת ממנו?

השמות שכתבת לא אומרים לי שום דבר. מצד שני אני לא מבין בדברים האלה (התנור הנוכחי, שהתקלקל,  הוא של בקו - איך הם היום?)

אני יודע שבקו זה טורקי. אבל האם זה אמור להרתיע?

שכחתי להוסיף (קראתי את התגובה שלך שוב) - לא חשוב העיצוב. כן חשובה האיכות.

שיחמם כראוי, כמו שמתבקש מתנור תקין וטוב. קראתי שיש דבר כזה מסילות טלסקופיות -

אין לי מושג, אבל האם זה משהו ששווה להתעקש עליו אם כבר קונים תנור?

ניקוי מיוחד (שמנקה את עצמו) - אני חושב שחבל על הכסף.

עריכה2:

קראתי את התוספת שלך עם הקישור - זה... קצת יקר. אני בטוח שהוא טוב. הוא גם יפה. 

אני חושב שבשביל לעזור לעצמי (וניסיתי לבד, פשוט אין היצע, תראה לפי הקישורים שאצרף)

אני אוסיף כמה קישורים, בהודעה חדשה ( כי ההודעה מתארכת)

תגידו בבקשה אם בחרתי "טוב"? כמובן שהמלצות מניסיון - שלשם זה נפתח השרשור - יתקבלו בברכה!

כל הקישורים לחיצים

1. תנור משולב Constructa קונסטרוקטה CH9M10H20Y  -  איך זה נראה לכם? בגלל שיש 2 ביקורות חיוביות. מה דעתכם?
  2. תנור משולב BEKO בקו FSE-62120-DXDSL
  3. תנור משולב 66 ליטר Constructa קונסטרוקטה CH9M10H50Y

למישהו יש ניסיון עם אחד מהתנורים האלה? 

איך התנורים של המותג "אלקטרה"?

שמתי לב שההודעה שלי התמזגה - יצאה הודעת ארוכה מאוד. מתנצל🤦‍♂️

עריכה אחרונה על ידי super-man
הוספתי תוספת: לא חשוב העיצוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקו ובלומברג זה אותו דבר, תוצרת טורקיה.

יש דלונגי / זנוזי איטלקי ( גם פשוטים וגם מעוצבים.

יש בעיה למצוא משהו איכותי בין המוצרים הפשוטים.  ושוב - השמות שהיו פעם שם דבר בתנורים כמו סאוטר או רוזייר - רק השם נשאר.

אולי משהו של Constructa או Electrolux  יהיה טוב יותר ועדיין לא יקר מדי.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרת לי מאוד. כי אני לא מבין בזה כלום, ונראה שאתה די שולט.

גם למדתי - 2 מותגים שונים (בשם) אך בפנים - זהה. 

צירפתי דגם של קונסטרוקטה עם 2 ביקורות חיוביות (של לקוחות שרכשו ומרוצים).

אמתין לראות עוד תגובות של החברים פה. תודה וולד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנור עם כיריים זה מוצר גנרי שהעיצוב/תכנון שלו התקבע בצורה הסופית עוד לפני 30 שנה. כל ניסיון להציג חידוש בתחום הזה הוא ברוב המוחלט של המקרים קשקוש שיווקי. נעזוב לרגע הצד פטנטים מפוקפקים של יצרני עילית עם אמינות בהתאם.

קנה מה שזול ומה שנכנס לך לנישה.

שום דבר ביקום לא יכול להבטיח לך שרידות או אמינות בעולם של מחירי כניסה/ביניים. מזל ותו לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה ששאלת.

לדעתי מסילות טלסקופיות זה חארטה. כלומר כן, זה טיפה יותר נוח, אבל גם עם תבנית מלאה אני פשוט מרים אותה מהמסילה ושולף החוצה, יש לי תנור עם מסילות טלסקופיות ותכלס לא משתמש בזה.

ניקוי עצמי - עוד חרטוט, זה פשוט הלהטה של התנור לחום הכי גבוה כדי לשרוף את הלכלוך לכאורה, אוכל הרבה חשמל ולא באמת תחליף לניקוי.

• אהבתי 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפו כ-30 שנה מאז שקנינו לראשונה ולאחרונה "תנור משולב". זה היה סאוטר, במקור יצרן צרפתי שהיה תקופה מסויימת בבעלות ישראלית (אלקטרה), היום הוא מוצר  מדבקה לכל דבר.

בחיפוש בזאפ רוב המוצרים עד 1500 ש"ח הם מוצרי מדבקה סיניים וטורקיים. יוצא מכלל זה מידיאה שהוא מותג סיני מוכר. כל מיני שמות שהכרנו בעבר כיצרנים מוכרים הם היום מותגי מדבקה, למשל סאוטר

הקונסטרוקטה שהזכרת הוא התנור הזול ביותר הנושא מותג אירופי מוכר (קונסטרוקטה, בוש וסימנס הם שמות שונים של אותו יצרן ומיובאים על ידי אותו יבואן. מניסיוני עם מכונות כביסה ומדיחים הוא שנותן השירות CSB מצטיין בשירות טוב). מותגים אירופיים מוכרים נוספים הם אלקטרולוקס ו-AEG (שוב, אותו יצרן בשמות שונים) ומותגים איטלקיים כמו דלונגי וזנוסי. ומה שלמדתי בזכות השרשור הזה הוא שגם זנוסי נמצא בבעלות אלקטרולוקס, אם כי איני יודע האם מדובר באותו ליין מוצרים.

הניסיון שלי בעשורים האחרונים הוא עם תנורי אפיה של בוש - אחד מוצלח מאוד והשני אכזב, אולי בגלל טראומה במעבר דירה, בשנים האחרונות אלקטרולוקס ומרוצים וכיריים גז איטלקיים (אבל, שוב, לפני די הרבה שנים, כי עברנו לחשמליים - אינדוקציה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסילות טלסקופיות - לפי השרשור הזה - מיותר. 

ניקוי עצמי - כנ"ל. חבל על הכסף.

קונסטרוקטה - בחירה טובה, ולמדתי שבחירה טובה נוספת (אם כי צריך לבדוק אותה) הוא המותג מידיאה.

אגב, בגלל שההיצע לא גדול בתנורים האלה (של פעם, או כמו שלמדתי - משולב?) ראיתי שישנן כמה אפשרויות:

מוכרים סוג של ארון, ובתוכו מכניסים את התנורים החדשים (של היום, איך זה נקרא? תנור בנוי?)

ששם כבר רוב ההיצע - בתנורים החדשים, לא אלה שפשוט עומדים על הרצפה, כמו שאני מחפש, אלא יש להם כבר מקום ייעודי.

אבל זה לא יהיה נוח. כי גם על השיש אין מקום לגז בנפרד.

מה גם שמחיר התנור והארון יהיה יקר מאוד, ועוד צריך לרכוש בנפרד גז.

אני חושב שבסוף נבחר בתנור של קונסטרוקטה. אני לא באמת יודע על מה מסתכלים.

הם כולם נראים לי אותו הדבר. אין כ"כ נתונים להשוואה להבין במה אחד טוב יותר מהשני.

הייתי בוחר אולי בתנור עם הכי הרבה שנות אחריות  - אבל אני לא רואה שיש אחד כזה שמספק מעבר ל -1 שנה כמתבקש בחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ניקו. אני זוכר שקראתי את הטיפ הזה פעם מסיבה שעל נירוסטה רואים יותר לכלוך? או טביעות אצבע, ואולי אמרו גם שזה יותר קשה לתחזוקה.

אבל בכל אופן אצלנו תמיד הכל לבן. 

גם הצבע פחות חשוב למען האמת. רק שיהיה מוצר טוב במחיר טוב.

ראיתי תנורים במחיר טוב מאוד. אבל אני חושש להמר: PILOT בשופרסל שליד הבית. 

זה קצת הימור בשבילי כי זה לא עונה לי כ"כ על ההגדרה של מוצר טוב (פשוט כי לא כ"כ שמעתי על PILOT).

תגידו בבקשה, לא ראיתי שמישהו התייחס לתוצרת אלקטרה הנוכחית (יש לי כרגע בבחירה: קונסטרוקטה או מידיאה)

איך אלקטרה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיילוט זו המדבקה של שופרסל.

קונסטרוקטה זה הימור טוב, במיוחד ביבוא רשמי. הבעיה היא שלפחות בחלק מהאתרים הוא בסטטוס "אזל".

דרך אגב, בזאפ המבחר עצום, אבל לא בדקתי זמינות.

לגבי הרכבת תנור וכיריים מובנים ("בילט אין") בארון ייעודי - כנראה שהעלות תהיה הרבה יותר גבוהה מזו של מכשיר משולב.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מסתדר עם נירוסטה מעולה - אבל לא על הcooktop. זה באמת אסור שיהיה נירוסטה. רק הקדימה.

שאלה קטנה - כי אני לא זוכר את זה מישראל - אבל פה זה מאוד נפוץ - אין תנורים מבוססי גז בישראל? הכל חשמל?

(מניסיוני כשיצא לי להשוות זה מול זה - הגז היו חסכוניים ומדויקים משמעותית בטמפ׳ מחשמל וגם יבשו פחות את האוכל שלא לדבר על לעשות broil)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיריים (cooktop? ליביו, אתה  הופך יותר מדי אמריקאי 😃) יהיה בדרך כלל גז. האפיה בחשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...