Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לתנור אפיה (של פעם)

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הרבה, בדירה הנוכחית אין (זה קרוב לדוד שמש ורציתי מחמם מים בגז), בקודמת היה מחוץ לשירותים המרכזיים (שבהם הפינת כביסה), במרחק של איזה 3 מטר ו-2 דלתות.

מה שכן, למי שקנה מהקבלן היה ניתן להזמין כתוספת ישירות מהקבלן, לא ברירת מחדל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 12.6.2022 בשעה 23:27, super-man כתב:

תנור משולב Constructa קונסטרוקטה CH9M10H20Y  -  איך זה נראה לכם? בגלל שיש 2 ביקורות חיוביות. מה דעתכם?

יש לי את התנור הזה בגימור נירוסטה , נרכש לפני שנה וחצי , התנור מצוין חימום אחיד  ,הגז מצוין (פחות מתחבר ללהבת ווק)

יש מנגון קירור קידמי (בין הגז לדלת התנור) שמקרר את

התנור בסוף ובמהלך השימוש,

התנור קל לניקוי. 

בזמנו בדקתי אותו מול תנור בוש, והוא זהה במפרט שלו,  החיסרון העיקרי שלו הוא הטיימר לא מכבה את התנור,

ז"א התנור יצלצל אבל הפעולת החימום לא תיפסק, התרגלנו לזה די מהר.

הרגליות של הגז לטעמי מרגישות חלקות מדי.

לדעתי עדיף בגימור שחור או נירוסטה, לבן נוטה להתלכלך.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@super-man

עריכה אחרי כתיבה כי חפרתי משהו פחד - אמ;לק: תתקשר לפה, תסביר להם מה הצרכים והתקציב, ופשוט תעשה מה שהם אומרים לך :) 

לפני כחודש החלפנו את מכונת הכביסה, אז אני יכול לגמרי להבין את חוסר האונים ותחושת ה"מאיפה לעזאזל אני בכלל מתחיל?!?"
במקרה, לפני ההחלפה שאלתי איזה מישהו והסתבר (לא ידעתי את זה לפני כן) שהוא היה מנהל המכירות של... שכחתי של מי, אבל זה היה איזו רשת חנויות חשמל רצינית וגדולה כזאת :) 

הוא אמר לי חד משמעית "בוש או סימנס. השאר או לא שווים את הכסף כי הם זולים וזבל, או לא שווים את הכסף כי הם יקרים סלי סיבה". בגלל שההמלצה שביקשתי ממנו הייתה ל"משהו בסגנון של סובארו או ניסאן של מכשירי החשמל - שיעשה את העבודה, לא יעלה יותר מדי, ובלי קשקושים ושכלולים שמכפילים או משלשים את המחיר", לא התעמקתי יותר מדי והתחלתי לחפש מכונות כביסה של בוש.

למה אני מספר לך את כל החפירה הזאת? כי בדקתי במחסני חשמל ומצאתי איזה דגם אחד שעלה 2400 ומשהו שקלים. לפני שהזמנתי החלטתי לעשות עוד קצת שיעורי בית ולחפש במקומות אחרית.

נתקלתי בחנות תל-אביבית שנקראת אלקטרו-קליק (<- לינק לאתר שלהם) ואצלם מצאתי משהו כמו 15 דגמים שונים באותה קטגוריה. הרמתי טלפון, אמרו שיחזרו, חזר אליי איש שעל פניו הבין במכונות כביסה יותר ממה שחשבתי שאפשרי (בטח שיותר משנחוץ), הבין את הדרישות, נתן המלצה לדגם בכיר יותר ממה שהיה במחסני חשמל במחיר של כ-100 שקלים יותר (דגם זהה נמכר שם ב-700-800 שקל פחות). הם מתחייבים לאספקה תוך 7 או 10 ימי עסקים, שאלתי אם יש אפשרות להגיע לאסוף בעצמי כי לחכות שבועיים בלי מכונת כביסה זה קצת קשוח (אנחנו על קצב של כביסה כל יומיים-שלושה) אז הוא פשוט אמר לי שאין בעיה והוא יבקש להכניס את ההזמנה שלי לחלוקה הראשונה שיוצאת. 

הזמנתי כבר בטלפון (זה היה יום שישי בצהריים), ביום שני בצהריים המכונה הייתה אצלנו ויום אח"כ הגיעו "להתקין" (עוד חרטוט, אבל ניחא, זה היה בחינם אז שיהיה להם לבריאות). 

כאילו שכל זה לא הספיק, גם התקשרו אחרי כמה ימים לוודא שהמוביל והמתקין עשו עבודה ראויה, איך היו מבחינת שירות, מבחינת מקצועיות, האם השאירו אחריהם נקי והאם לקחו את המכונה הישנה (הם מחויבים אבל לא תמיד מבצעים).

עכשיו אני רואה שאין להם באתר דגמים של בוש או המקבילות שלהם, אז נראה לי שפשוט תבקש שימליצו לך משהו בהתאם לתקציב. 

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור יפה, אבל שתי הערות:

1. מקום המגורים קובע את זמן האספקה. כל המכשירים האלה מגיעים ממחסן מרכזי אחד, דומני בחולון או בסביבה, ויש סבב הובלות שבועי. אז למרכז אפשר להכניס עוד מישהו, אבל אפילו לחיפה צריך להכנס לתוכנית העבודה, ודומני שסופרמן גר בעיר קטנה בדרום, אז זה עוד יותר קשה.

2. השאלה הנצחית - יבואן רשמי או מקביל. לזכות יבואן בוש (על שלל מותגיו) צריך לציין שירות טוב, אז אולי כדאי להשקיע עוד סכום קטן ביבוא רשמי. לשיקולו של פות"ש.

3. תנור זה לא מכונת כביסה, יש עניין של חיבור לגז, ולכן מחוייב חיבור על ידי טכנאי גז מוסמך. צריך גם לבדוק האם אותו טכנאי יכול גם "לאפס" את הבדיקה ה-5 שנתית הנדרשת בחוק, וחברות הגז אוהבות לנצל לעוד הכמסות קטנות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שתי הערות" אמר ספריאל וכתב שלוש הערות :LOL: 

לגבי 1, סיפרתי את שקרה. אני מניח שגם אתה וגם אני לא יודעים בוודאות איפה חנות כזו או אחרת מחזיקה מלאי ו/או מתי הם מוציאים את סבב המשלוחים שלהם ו/או האם הם יהיו מוכנים לבצע משלוח מהיר יותר בלי קשר. כל מה שצריך זה להרים טלפון ולשאול, ולא לשער השערות.

לגבי 2, אני לא זוכר מי נותן האחריות כי אני יודע שבישראל אחריות על מוצרי חשמל גם ככה לא שווה את הרקע הלבן של ה-PDF שהיא כתובה עליו. ובכל מקרה, כשמדובר על הפרש של כמעט 1000 שקל על מכשיר שעולה 2400, גם אם זה היה בלי אחריות בכלל עדיין יש מקום לחשוב על זה. 

לגבי 3, אני מבין לפי מה שאתה כותב שמעולם לא חיברת כיריים לגז. החיבור של יציאת הניקוז של מכונת הכביסה יותר קשה מזה. אבל בלי קשר - התייחסתי למקרה שלי, לא לשום דבר אחר.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכשלתי בחשבון, אני מצטרף לישה ועומד בפינה.

לגבי המחסן - הניסיון שלי הוא שהמכשירים מתחלקים לשתי קבוצות: הקטנים שמגיעים ממחסני החנות ואותם אפשר לאסוף לבד, והגדולים שמגיעים ישירות ממחסני היבואן, והחנות היא רק צינור להזמנה ולכספים.

לגבי האחריות - ציינתי לטובה את CSB כי הניסיון שלי אתם חריג לטובה. כמובן שמדובר בסניף חיפה, לא יכול להעיד על מקומות אחרים. האם זה שווה את ההפרש במחיר? תלוי בעסקה, כל אחד ושיקוליו. אני, למשל, חסכתי 3000 ש"ח על מקרר ביבוא מקביל קיבלתי אותו פגום, ואחרי שנה של מרדף אחרי השירות הרמתי ידיים. זה כאשר למקרר קודם הוחלפה הדלת בגלל איזה שריטונת, ועוד השאירו לי את המקורית ספייר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

לגבי המחסן - הניסיון שלי הוא שהמכשירים מתחלקים לשתי קבוצות: הקטנים שמגיעים ממחסני החנות ואותם אפשר לאסוף לבד, והגדולים שמגיעים ישירות ממחסני היבואן, והחנות היא רק צינור להזמנה ולכספים.

יכול להיות, ויכול להיות שלא. אז נכון שצריך לבדוק, אבל זה רחוק מהקביעה החד משמעית שלך ש"זה ככה". אתה מזכיר לי הרגל מגונה שהיה לי פעם, שהייתי מאוד איתן בדעתי על כך שאם אני לא מכיר/ראיתי/חוויתי/יודע משהו, הוא לא קיים. בעגה הפסיכולוגית היו איזה שניים דאנינג וקרוגר שקראו לזה Peak of mount stupid. 

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/...

לגבי האחריות - ציינתי לטובה את CSB כי הניסיון שלי אתם חריג לטובה. כמובן שמדובר בסניף חיפה, לא יכול להעיד על מקומות אחרים.

אז אם אתה לא יכול להעיד, למה אתה מעיד? ואגב אני בכלל לא בטוח שהיה מדובר ביבוא מקביל, אני זוכר שהיה דיבור על יבואן אבל אני לא זוכר מי זה היה כי כאמור אני לא בונה על מימוש אחריות בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא בונה על הזקקות לשירות. אבל, מה לעשות, אפילו לבוש יש לימונים. אצלי אלה היו מכונת כביסה ותנור אפיה, השכן שלי בדיוק סיפר לי היום על כלי עבודה שהתפגר הרבה קודם זמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

. מקום המגורים קובע את זמן האספקה. כל המכשירים האלה מגיעים ממחסן מרכזי אחד, דומני בחולון או בסביבה, ויש סבב הובלות שבועי. אז למרכז אפשר להכניס עוד מישהו, אבל אפילו לחיפה צריך להכנס לתוכנית העבודה, ודומני שסופרמן גר בעיר קטנה בדרום, אז זה עוד יותר קשה.

ממש לא מחייב.

בתחילת הקורונה המקרר שלי החליט למות. למזלי חנויות חשמל נחשבו לחיוניות ועבדו אז העמסתי את האישה לאוטו, בחרה מקרר בחנות מקומית (אלון החשמל. אחלה מחירים ושירות מצויין) שילמנו ב 12 בצהריים וב 4 המקרר היה בבית.

מכונת כביסה קניתי אצלו בערב ולמחרת בבוקר היתה אצלי.

יש כאלה שיש להם מחסנים או שעובדים עם מובילים שלהם.

בתאריך 13.6.2022 בשעה 19:06, פריג&#x27;י כתב:

במקום מבער גז גדול יש מבער טורבו (קטן במרכז וטבעת מבחוץ)

עם כל הכבוד לטורבו מה שקובע זה תפוקת המבער ב BTU שנקבעת לא רק לפי הגודל אלא גם לפי מספר החורים, הצורה שלהם וגודל הדיזה.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, sperial כתב:

אף אחד לא בונה על הזקקות לשירות. אבל, מה לעשות, אפילו לבוש יש לימונים.

כשאני אומר שאני לא בונה על מימוש אחריות אני לא מתכוון לזה שאני יודע שהמכשיר ימשיך לעבוד לנצח (או לפחות עד אחרי תום האחריות) אלא לזה שאני יוצא מנקודת הנחה שכדי לממש אחריות יערימו כל כך הרבה קשיים ותירוצים ויפילו את האחריות על כל העולם ואחותו הצולעת, ובסוף יציעו "לפנים משורת הדין" "תיקון מסובסד" שיעלה "רק" 85% מעלות מכשיר זהה חדש. מבחינתי, בגדול, בישראל אין דבר כזה "אחריות על מוצר", אז זה לא משחק עבורי תפקיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Night Driver כתב:

עם כל הכבוד לטורבו מה שקובע זה תפוקת המבער ב BTU שנקבעת לא רק לפי הגודל אלא גם לפי מספר החורים, הצורה שלהם וגודל הדיזה.

לא ניכנס כאן לדיון טכנולוגי על תכן המבער ויכולותיו. 

לי זה היווה שדרוג.

אבל בהחלט יותר חשוב ממבער הטורבו זו השכבה השלישית של הזכוכית בדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתנור הנוכחי שלי (אלקטרולוקס) יש פיצ'ר שלא הכרתי בבוש ובסאוטר שהיו לי בעבר - אפשרות לפירוק 2 שכבות הזכוכית הפנימיות בדלת התנור. מאפשר ניקוי יסודי בקלות רבה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתנור הנוכחי שלי (אלקטרולוקס) יש פיצ'ר שלא הכרתי בבוש ובסאוטר שהיו לי בעבר - אפשרות לפירוק 2 שכבות הזכוכית הפנימיות בדלת התנור. מאפשר ניקוי יסודי בקלות רבה.

קיים בתנורים של בוש. לפחות בשניים שהיו לי.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...