Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע לידי Dino cars. מעוניין להוסיף לו מנוע חשמלי וצריך ייעוץ

Tamir.h
שימו לב! השרשור הזה בן 697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, לפני מספר חודשים קניתי דינו קארס והחלפתי לו את הציר האחורי שהכוח ירד לשני הצמיגים האחוריים. בנוסף החלפתי את הצמיגי כביש לשטח, והוספתי מעצור דיסק על הציר האחורי. אני מעוניין להרכיב מנוע לו מנוע חשמלי. חשבתי בהתחלה לקנות אופניים חשמליים ולנסות להרכיב על המנוע גלגל שיניים לקבע לשלדה ושירד עם שרשרת לציר האחורי. נראה לי פחות ישים ואופציה נוספת זה לקנות קיט מנוע מעלי אקספרס 48v 1000w בעלות משוערת של כ1000 שקלים. האם זה אפשרי להזמין או שייעצר במכס? אין לי בעיה לשלם את המיסים הדרושים לכך. אם כן אשמח להבין איזה בטריה אני מתאים לו בארץ.

מציין שמדובר בתחביב, לא מעוניין שיסע מהר אלה סתם להשתעשע איתו קצת בבן שמן או ביערות

3557B06F-05AA-4EB5-8DBA-1FD8C443306A.jpeg

E613951F-864E-4B75-94AC-C794754F6141.jpeg

D2C5AB0D-91DE-4BD3-91E7-D235440FD43D.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה יעצור במכס בגלל שזה מעל 250W אבל לא בטוח בגלל שזה לא נראה של אופניים והחוק זה לגבי אופנים

סוללה מתאימה 48V 21A ולבדוק שהתאים שלה לפחות

C4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...