Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג סאונד פיג'ו 3008 שנת 2019

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להחליף קומפוננטות בלי להוסיף מגבר זה לזרוק כסף לאוויר.

הרמקולים המקוריים שלך ברכב מאוד קלים ונועדו לנצל את הקצת כוח שיש למערכת המקורית ברכב.

קומפוננטות חיצוניות הרבה יותר כבדות וגדולות ויצתרכו יותר כוח מה שאומר שהמערכת המקורית לא תסתדר עם לנצל אותם.

סאב מוגבר זאת אכן אופציה אבל קומפוננטות בלי מגבר זה סתם לזרוק כסף לפח.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, DIN_13345 כתב:

הי אחי , כתבתי לך למעלה ציוד ממולץ במחיר הנל . זה יביא לך תוצאה טובה מאוד , צור קשר עם אחת החנויות , או עם כל בעל מקצוע שאתה סומך עליו , בהצלחה 

סליחה, התבלבלו לי ההודעות. הכוונה הייתה גם - האם אפשר להתקין את הציוד הנל בלי להחליף מחשב רכב/מסך? 

אם כן אשמח לעשות התקנה אצלך

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mrmiki1234 כתב:

סליחה, התבלבלו לי ההודעות. הכוונה הייתה גם - האם אפשר להתקין את הציוד הנל בלי להחליף מחשב רכב/מסך? 

אם כן אשמח לעשות התקנה אצלך

תודה

הי  אחי כן המגבר שהמלצתי לך עליו הוא מגבר  עם כניסת HI LEVEL אין צורך להלחיף את המסך ברכב . אני באופן אישי לא מתעסק בהתקנות וכל זה . רק בתור תחביב מגיל קטן שהפך לאהבה :) אוהב לחיות את העולם הזה .  יש לא מעט חנויות מומלצות בארץ 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2022 בשעה 22:52, DIN_13345 כתב:

כמובן שאתה יכול , בתקציב הנל אתה יכול 

לעשות מגבר קומפוונט סאב  והתוצאה תהיה טובה מאוד 

אלה המוצרים שיכנסו לך לתקציב שאני ממליץ 

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1079695 זה המגבר של  jbl מגיע עם כניסות HI LEVEL תוכל לחבר אותו למערכת המקורית בקלות 

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=906405זה הקומפוננט של  jBL GTO  עד ה 700 שח לפי דעתי הרמקול  הטוב ביותר , במיוחד בתמורה לכסף 

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=975804  זה הסאב  של jbl

היי שאלה לגבי הציוד הזה, למגבר יש 4 ערוצים, איך הוא מתחבר לסאב בכלל? אולי פספסתי משהו.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, DIN_13345 כתב:

שני ערוצים קדימי עובד על הקומפוננט  הקדמי 

ושני ערוצים נוספים מחברים אותו בגישור לסאב 

תודה.אבל אז אין שני ערוצים לרמקולים מאחורה (שאני לא בטוח אם קיימים אבל נניח שכן)..? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.4.2022 בשעה 17:18, mrmiki1234 כתב:

תודה.אבל אז אין שני ערוצים לרמקולים מאחורה (שאני לא בטוח אם קיימים אבל נניח שכן)..? 

נכון מאוד הרמקולים האחורים עובדים על  הרדיו המקורי .. אין צורך להגביר את הבמה האחורית בדרך כלל . אם בכל זאת אתה רוצה להגביר את הבמה האחורית אתה צריך לרכוש מגבר 5 ערוצים או תוספת של עוד מגבר מונו בלוק .  וכמובן להחליף את הרמקולים מאחורה , 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, DIN_13345 כתב:

נכון מאוד הרמקולים האחורים עובדים על  הרדיו המקורי .. אין צורך להגביר את הבמה האחורית בדרך כלל . אם בכל זאת אתה רוצה להגביר את הבמה האחורית אתה צריך לרכוש מגבר 5 ערוצים או תוספת של עוד מגבר מונו בלוק .  וכמובן להחליף את הרמקולים מאחורה , 

זה אומר שהם נשארים מחוברים ללא הגברה או מנותקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, RoiKahana כתב:

אני שוקל רכישה של 3008 שנת 2019, האם הסאונד הבסיסי הוא לא איכותי בכלל? או סביר? 

לדעתי איכותי ובידוד הרעשים מעולה

אני אישית רציתי לשדרג

אבל אין מה להשוות להרבה רכבים שהגיעו סטנדרט, לדעתי. THAT BEING SAID , זה עדיין מאוד סובייקטיבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי קצת שיטוטים  הגעתי לתומקאר ביהוד. קודם כל , איך שם? מומלץ?

הוא הציע שלוש רמות מחיר 

שדרוג קומפוננטים בלבד ב800 שח

סאב אקטיבי ב1800 שח

סאב מגבר קומפונננטות באיזור 4000 שח, בעיקר מתוצרת אודיסון.

מה דעתכם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DIN_13345 כתב:

שוב פעם זה הכל ענין של תקציב חח

מה התציב פלוס מינוס שאתה רוצה להשקיע ? 

רציתי 2000 שח. לטענתו זה לא כאן ולא שם (ראה הודעה למעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון . ברגע שאתה מחבר מגבר קומפוננט סאב אתה משפר את האכות ב 60 אחוז יותר מהמקורי . ובתקציב הנל של 2000 שח הציוד שהמלצתי לך עליו למעלה הוא מצוין (ביחס לתקציב ) כמובן שבתקציב של 4 אלף זה יותר טוב . ויש ההמון חברות טובות בתקציבים האלה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...