Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורמולה 1- מה יקרה אם פרז יכנס ״בטעות״ בהמילטון ויוציא אותו מהמירוץ?

עידן.
שימו לב! השרשור הזה בן 652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובעיניי לפחות, הענישה למקס על הקטע בישורת הייתה אחד מאותם מקרים שהצליחו פחות. האחריות לעולם על העוקף. אם מרצדס התרשלו בזה שלא הודיעו ללואיס בזמן על זה שמקס נדרש להחזיר מקום, הפאק הוא שלהם. לואיס התקרב, טעה (גם הוא טועה) ונכנס בו. גם כשמקס סטה שמאלה, היה מספיק מקום ללואיס לעבור אותו. נכון שמקס לא בדיוק התנהג בג'נטלמניות בריטית, אבל לא הוא הבריטי פה, והוא נלחם עם לואיס על אליפות עולם, לא שותה איתו תה עם עוגיות. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממש לא מסכים, לואיס לא התכוון לעקוף אותו שם מסיבות מובנות (DRS). מקס יכל לסטות לצד הימני של המסלול ולהאט כמו בן אדם, במקום הוא נטה למרכז המסלול ובלם בחדות. מעשה מכוון ומטופש. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס לא בקבוצה שלו, ודי ברור שהוא לא יתן לו לעקוף במקום שנוח ללואיס. שוב, הם מתחרים. זה לא מי יצא יותר בסדר. המהלך של מקס היה אפור, אולי אפור כהה, אבל לא שחור. הוא לא חייב ללואיס כלום. לואיס שיחק איתו צ'יקן (אני בספק אם נהג כה מנוסה לא הבין מה מקס עושה, הוא מיתמם, ואני עדין) ובהיתקלות הזאת, הפסיד. ניצח בקרב, בין היתר כי השופטים, באופן עקבי, איתו (ועם אקשן to the wire).

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, RK כתב:

מקס לא בקבוצה שלו, ודי ברור שהוא לא יתן לו לעקוף במקום שנוח ללואיס. שוב, הם מתחרים. זה לא מי יצא יותר בסדר. המהלך של מקס היה אפור, אולי אפור כהה, אבל לא שחור. הוא לא חייב ללואיס כלום. לואיס שיחק איתו צ'יקן (אני בספק אם נהג כה מנוסה לא הבין מה מקס עושה, הוא מיתמם, ואני עדין) ובהיתקלות הזאת, הפסיד. ניצח בקרב, בין היתר כי השופטים, באופן עקבי, איתו (ועם אקשן to the wire).

אתה באמת עדין,לכן פרסמתי לינק בשירשור שפתחתי ששם נעקוב במרוכז מה קורה ב-F1,וידאו עם טלמטריה של שניהם,ומקס קיבל הוראה לא לתת בחזרה קל מדי,גם מופיע בסיכום של המירוץ בקטע וידאו שהוספתי

2021-12-07_11-40-17.thumb.png.7de19fbbdfc3b46c13d11a37f864461c.png

אלו הוראות של הורנר !!!
7 אלוף עולם לא מבין,לא רואה,גם באימונים ב-P3 סתם משוטט וחוסם את מזפין....

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ניצח כי היה יותר מהיר.

הרי היה למקס עונש חמש שניות, לואיס יכל להישתרך מאחוריו וזהו. בכל זאת בחר לעקוף.

מה שלא הבנתי, אחרי שנתן לו לעקוף ומה שקרה, למה עדיין הוא לא היה צריך לתת את המקום ללואיס? אל תגידי הוא נתן ולואיס לא לקח, זה שטויות. ההוראה היתה ברורה, תחזיר מקום אחד ללואיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RK כתב:

רב המומחים והנהגים לא מסכימים איתך - במקרה הזה יש די קונצנזוס. שנית, העונש שהטילו עליו לא השפיע על תוצאות המרוץ - לא היו לו צמיגים להתמודד עם לואיס והוא לא ירד מיקום.

שלישית, השופטים לא תמיד עם לואיס. בברזיל הוא חטף חזק והתחיל את המרוץ מהסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסילברסטון החליקו לו, כמו ברוב המקרים. רוב המומחים בריטים, שם ה-hub של הענף, שם יושבות רוב הקבוצות ומשם מגיע חלק ניכר מבעלי המקצוע, וכמובן הפרשנים. אנחנו גם ניזונים ברובנו מתקשורת בריטית (סקיי). זה די מסביר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהחליקו לו, מקס החליט להיכנס ברבאק (אפרופו צ'יקן) והיה בטוח שלואיס ייסוג. למה מותר למקס להיות "נחוש" וללואיס לא? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, menir1 כתב:

לא חושב שהחליקו לו, מקס החליט להיכנס ברבאק (אפרופו צ'יקן) והיה בטוח שלואיס ייסוג. למה מותר למקס להיות "נחוש" וללואיס לא? 

כי הוא העוקף והאחריות לעולם על העוקף.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@קיורטוש אוטומוטיב במקרה של מאזפין ולואיס , האשמה הייתה על בונו ולא על לואיס , הוא לא הודיע לו שמאזפין מגיע , ללואיס לא היה שום סיכוי לראות אותו במראות.

ומה האינטרס של לואיס לעכב את מאזפין ? הבנאדם P20 כל העונה. 

הבעיה בF1 זה החוסר עקביות בהחלטות ובעונשים , בסיטואציות דומות במסלולים שונים הם מקבלים החלטות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yohai71 כתב:

נזכרתי בקטע מעולה שיש לי באחת הסקירות של עונת 1977 - באחד המרוצים, ג'יימס האנט מנהל וויכוח עם קולין צ'אפמן על כך שאנדרטי, שעדיין במירוץ, דחף אותו מחוץ למסלול. אנחנו מדברים על אנדרטי, שהיה שייך לדור הג'נטלמנים, ועל 1977! למי שלא יודע, מדובר באחד הנהגים המוכשרים ביותר של דורו, שזכה באליפות של 1978 (אם כי בעזרתה הדיבה של הלוטוס 79 המהפכנית). וגם הוא לא היה טלית שכולה תכלת (כמו האנט עצמו).

אני עכשיו בעבודה אבל אחפש את זה בהמשך ואנסה להעלות את הקטע (יש לי סוג של ארכיב ענקי שאספתי משך השנים- מסיבות של זכויות יוצרים אין מה לדבר על להעלות את זה ליוטיוב).

מצאתי והעליתי, והזכרון שלי קקה. לא דחף אותו ולא נעלים. מה שכן, האנט סיים את המירוץ באותו רגע ואנדרטי, למרבית הפלא (כי זו לוטוס, למבינים)- המשיך:

מדובר פה בשני אלופים, האחד של 1976 והשני של 1978 (כאן לעתיד). ירים את ידו מי שחושב שהיום זה היה עובר בלי שתיקה. אז פעם זה עבר, ולדעתי- יותר טוב ככה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, RK כתב:

כי הוא העוקף והאחריות לעולם על העוקף.

אתה מתבלבל, בזמן התאונה, מקס היה העוקף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאתה מדבר על סילברסטון. 

בארוע האחרון, לואיס לא יצא לעקיפה, זה כל העניין. ההולנדי סטה למרכז המסלול ודפק ברקס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לואיס התקרב אליו. ידע טוב מאד מה ולמה מקס מאט. פשוט מקס רצה לנצל את ה-DRS כדי לעקוף בחזרה, ולואיס לא זרם. מקס עשה מה שאני מניח שרובנו היינו עושים במצבו, מילא את הוראות השופטים באופן שהכי הקשה על לואיס. כשאתה נכנס מאחור האחריות עליך. אלא אם כמובן צריך לשמור על מתח לפני המירוץ האחרון ואתה הבן המועדף של הסבב.

• רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...