Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חובה לשבוע בלבד לצורך שינוע רכב ללא טסט ניתן לעשות רק ״בפול״?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוכש ביטוחי חובה ו-ג' ברשת, כי איש מכירות ירצה למקסם את העסקה כפי שקרה בפול, ואז מבטל במייל (כדי שאם יעשו בעיות, יהיה מסמך להראות למפקח על הביטוח). כמה זה כבר יעלה, כמה עשרות ש"ח? אבל יכול להיות שנתקלת בפול בבעיה גם מכיוון שאין לרכב אישור תנועה וזה יחזור עם חברות אחרות. מחשבי חברות הביטוח מחוברים למחשב משרד התחבורה. יכול להיות שההליך צריך להיות הפוך, אישור תנועה ואז ביטוח. בווישור ניתן לרכוש רק ביטוח חובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי. מה קשור אישור תנועה?

ביטוח חובה מבטחים גם ללא טסט וללא אישור תנועה, וזה תקף (למרות שאסור לנסוע ככה).

אם אתה נע מעט לצורך תיקונים וטסט, סע בזהירות וללא ביטוח צד ג'.

תמיד יש סיכון. המעט אותו ככל הניתן.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, mcaspi כתב:

הייתי רוכש ביטוחי חובה ו-ג' ברשת, כי איש מכירות ירצה למקסם את העסקה כפי שקרה בפול, ואז מבטל במייל (כדי שאם יעשו בעיות, יהיה מסמך להראות למפקח על הביטוח). כמה זה כבר יעלה, כמה עשרות ש"ח? אבל יכול להיות שנתקלת בפול בבעיה גם מכיוון שאין לרכב אישור תנועה וזה יחזור עם חברות אחרות. מחשבי חברות הביטוח מחוברים למחשב משרד התחבורה. יכול להיות שההליך צריך להיות הפוך, אישור תנועה ואז ביטוח. בווישור ניתן לרכוש רק ביטוח חובה.

בווישור אכן יש את האופציה לרכוש דרך האתר רק ביטוח חובה אבל לא לתקופה קצרה יותר מחצי שנה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, tinoki כתב:

אוי. מה קשור אישור תנועה?

כתבתי את מה שכתבתי בנושא פחות בגלל אישור תנועה, אלא גם מכיוון שנכתב שהרכב הוא בייבוא אישי, ואם מחשב חברת הביטוח בודק על הרכב במחשב משרד התחבורה, יתכן שצריך להיות רישום כלשהו במשרד לפני רכישת ביטוח, אחרת זה לא יונפק (כמו בפול?).

לפני שעה, much כתב:

בווישור אכן יש את האופציה לרכוש דרך האתר רק ביטוח חובה אבל לא לתקופה קצרה יותר מחצי שנה.

שוב, כפי שנכתב לך קודם, ביטוחים ניתן לבטל בכל רגע. אף אחד לא כבול לחברות הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, much כתב:

כשעושים ביטוח מקוון דרך האתר מקבלים את הפוליסה למייל עוד באותו היום?

זה נכון גם במידה ורוכשים את הביטוח ביום שישי?

נניח שרכשתי ביטוח חובה מקוון דרך האתר של חברת הביטוח ביום שישי ומסיבה/תקלה כלשהיא הפוליסה התעכבה/לא הגיע אליי למייל, בבדיקת רישיונות שיגרתית השוטר יכול לראות אצלו במסוף עם יש לי/לרכב ביטוח תקף או לא?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומדובר על הצורך בנסיעה לדרום עבור התקנת הצמיגים (הסאגה בשרשור המקביל), לא יותר פשוט להעמיס 4 גאנטים לנסוע לדרום, להתקין עליהם צמיגים ולחזור.

בזמן הזה להעמיד את הרכב על כמה גלגלי ספייר או אפילו כמה בלוקים...

זול יותר מכל אפשרות שהועלתה כאן, בדגש על הסיכון לצד ג. (באם תבחר בנהיגה רק עם ביטוח חובה)

עריכה אחרונה על ידי AmitGo
  • רעיון טוב! 1

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tinoki כתב:

שוטר לא רואה. מבקש לראות פוליסה.

בחברת הפול גם עובדים בשיטת הפוליסה הדיגיטלית כמו שרוב חברות הביטוח עובדות כיום ושולחים את הפוליסה למייל מיד לאחר ביצוע הרכישה והתשלום?

למה אני שואל ? כי ברכישת הביטוח בפול באופן מקוון דרך האתר שלהם סעיף האימייל לא מצוין כשדה מילוי חובה ואילו כל שאר הפרטים כולל כתובת מלאה כולל מיקוד לשליחת דואר כן מצוין כסעיף חובה למילוי ולכן אני חושש שאם ארכוש דרך האתר לשלושה חודשים והפוליסה תשלח אליי בדואר ישראל  במקום במייל מיידית לא אהיה לי אותה ליום שני/שלישי הבא שתוקף האישור תנועה הזמני ייכנס ובמידה ואעצר בדרך לבדיקה ע״י שוטר לא יהיה לי שום אסמכתא של הביטוח חובה להציג לו.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, tinoki כתב:

שוטר לא רואה. מבקש לראות פוליסה.

למיטב זכרוני כבר שנים שהמשטרה לא באמת בודקת/אוכפת ביטוחי חובה בבדיקת רשיונות שיגרתית, אני טועה או שקיבלו לאחרונה הנחיה לבדוק גם ביטוחי חובה?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה תקופה ארוכה שלא בדקו. ההסבר היה שלא מדובר בעניין בטיחותי אלא עסקי של חבות הביטוח, שלא מתוגלמת מצידן על כך.

בשנים האחרונות חזרו לבקש פוליסת חובה בבדיקת רשיונות. לא ברור לי מה השתנה. אשמח אם החברים ישפכו אור על הסיבה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הסיבה הרשמית, אבל זה הגיוני - מי שאינו מבוטח בביטוח חובה וגורם פגיעה בגוף מטיל את מימון הטיפול על "קרנית", כלומר עליך ועלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...