Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון - סדאן חזק, 30 אלף שקל

ivgi 001
שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לקנות רכב ראשון. סדאן חזק לבן 17. לרוב נסיעות חוץ לעיר. רכב שהיה כיף לנהיגה. תקציב עד 30k. שהיה אמין. חשבתי לכיוון של פורד מונדאו הגרסא של 240 כ"ס או סוברו B4.  יש המלצות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

240 כוחות סוס וילד בן 17 נשמע לי מעט מסוכן.

בכל אופן המונדאו לא מאוד נפוצה כמשומשת ויהיה קשה למצוא אחת שמורה.

ה-B4 רכב לא רע בכלל,אבל השנתונים הרלוונטיים לתקציב הם שנתונים 2009 ומעלה,שהם עם מתלים מאוד רכים ולא מאוד ספורטיביים לנהיגה.

אם מדברים על הקטגוריות של המשפחתיות הגדולות,שבכל אופן לטעמי לא תואמות את הצורך של נהג חדש בן 17,הייתי חושב על מאזדה 6 או הונדה אקורד שישלבו גם הנאה מנהיגה וגם אמינות טובה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חזק - זה הדרישה?
במקרה כזה שכן מחזיק 2 אופל אינסינגה טורבו, הרכב חזק - מאוד, החיסרון מחייבת תחזוקה קפדנית ושוטפת יחד עם מידי פעם תקלות.... 

שברולט מאליבו - לא כ"כ חזקה אבל עדיין יותר מהמשפחתיות, אמינות סך הכל סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו ואמינות לא הולך ביחד.

תחפש מזדה 3 עם מנוע 2 ליטר זה מספיק לבן 17 שילמד קודם לנהוג לפני שתתן לו מכונה שתהרוג אותו ולא ידע להשתלט עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, TZR84 כתב:

מונדאו ואמינות לא הולך ביחד.

תחפש מזדה 3 עם מנוע 2 ליטר זה מספיק לבן 17 שילמד קודם לנהוג לפני שתתן לו מכונה שתהרוג אותו ולא ידע להשתלט עליה.

גם סיוויק סדאן 2008/9 יכולה להיכנס.

הייתי מתלבט בינה לבין ה 3 ספיריט- מה שתמצאו עם הנתונים הטובים יותר.

שים לב- עלויות ביטוח לנהג חדש בשמיים- סביב ה 8000-10000 ש"ח (חובה ומקיף,צד ג' עלויות מעט נמוכות יותר אבל רק מעט..)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחות חשוב, האם הנער אחראי ? 

האם לנער יש איפוק בנהיגה או שהוא חייב לעקוף כל הזמן ? 

האם הנער עובד ומכניס כסף כך שיעריך כל שקל או שלא ? 

* אני נכנס לפרטים אישיים ואני לא מצפה שתענה בפורום הרחב, אלו שאלות בינך ובין עצמך על סמך היכרותך איתו. 

אולם יש לציין כי שאלות נוקבות כגון אלו, יסייעו רבות למניעת מקרה של תאונה או חס וחלילה משהו גרוע יותר. 

יש לזכור כי כולנו היינו בני 17, ורק רצינו לתת בראש ולהרשים את כולם מבלי הערכת הסיכונים. 

אני ממליץ שתקנה רכב שלא יהיה מטוס אבל גם לא עגלה, בכסף שנשאר הייתי ממליץ על קורס נהיגה מתקדמת ושיפורי יכולות הנהיגה.

ככה כאשר הנער ינהג ברכב חזק בעתיד הוא ידע לנצל טוב את האוטו וליהנות ממנו יותר. 

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו היינו בני 17, אבל לא כולנו רצינו " לתת בראש ולהרשים את כולם מבלי הערכת הסיכונים"....

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...