Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים אחורים כן לא אולי

איניגו
שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים וחג שמח...

אני קורה פה הרבה גם שרשורים של שנים עברו...

רוב ה"מומחים" ממליצים שאין צורך ברמקולים אחוריים ברכב מספיק סט אכותי קידמי וסאב...

ולשאלתי...

למה?

הרי היום המגמה ברכבים חדשים היא 11 עד 17 רמקולים בכדי כביכול לקבל סאונד טוב יותר..לפחות להבנתי

אז למה לא כדאי נניח לשים 2 סטים, קומפוננט קידמי ואחורי או, שעדיף רמקול 6/9, לא קומפוננט..

מי יכול להסביר, את ההגיון,של רק סט קידמי...

תודה לעונים

חג שמח

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגילוי נאות אני עובד בתחום

בכל הרכבים החדשים מתייחסים לסאונד כללי שיהיה לכל הנוסעים לא מדובר כאן במערכות SQ למיניהם 

ואם אתה נכנס לעניין ומתחיל מערכת חבל לבזבז מהתקציב עבור עוד רמקולים מאחור במידה ואתה רוצה SQ ולקבל במה קדמית כי רמקולים מאחור מושכים את הבמה ובגלל זה צריך לתת להם ווליום מאוד חלש הם יכולים להוסיף סוג של נפח שלא בהכרח צריך אותו יש רכבים כגון גיפים גדולים שלפעמים יש צורך בתוספת REAR FILL כדי להתגבר על הנפח של תא הנוסעים 

בכל מקרה עדיף לעשות מערכת עם פרוססור (DSP) סט קדמי טוב עם התקנה אקטיבית סאב שיתאים לדרישות שלך ואז כיול לכל המערכת דרך ה DSP עם מכשירי מדידה ומיקרופונים כדי להתאים את כל הפאזות ולקבל סאונד מדהים 

• אהבתי 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

הכל תלוי באיך אתה אוהב להאזין למוסיקה ברכב שלך, 

התחלתי כמוך בשני קופוננטים קדימה ואחורה וסאב בתא מטען.

לאחר מכן סט קומפוננט  שלושה חלקים וסאב  כולל מולטימדיה אלפיין 977 עם dsp,

עם  כיוון במה קידמית ברכב על ידי רונן סאונד נולדג'.

נסעתי כך שנתיים ולא אהבתי את התוצאה,

ושוב חזרתי לשני קומפוננטים 2 חלקים , קדימה ואחור כולל סאב.

ככה אני אוהב את זה , לישמוע  את כל הצלילים מכל קצוות הרכב.

כיום אני מעדיף להשקיע בחומרי בידוד טובים,

ובהמלצת סמיון מאסיפקס הגעתי לתוצאות מפתיעות,

אשר נותנים לי את האפשרות להתקין מגברים ב 50 אחוז פחות הספק , ולקבל את אותו סאונד חזק ועשיר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרני הרכבים לרוב לא משקיעים במערכות איכותיות ופיצוץ רכב ב20 רמקולים עושה רושם על אלה שלא מבינים בתחום. כפי שציינו קודם, רמקולים נוספים מאחור מושכים את הבמה אחורה וזה לא נשמע נכון. אבל היי, אתה תשמע איך שבא לך, זאת המערכת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...