Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 2013- המזגן "מתעייף" אחרי זמן קצר

oren29at
שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לאנשי הפורום,

יש לי סיטרואן C4 שנת 2013. לפהי כמה שבועות המזגן הפסיק לקרר במהלך נסיעה: בהתחלה הכל היה טוב, אחרי זמן נסיעה מסויים האוויר שיצא היה פחות קר באופן משמעותי. מכיוון שלפני שנה היה חסר גז הלכתי למוסך וביקשתי שימלאו לי גז במקום שיבדקו את המזגן. מילאו, אבל הבעיה רק החריפה, והמזגן הגיע למצב שבו הוא לא מקרר בכלל מההתחלה.

התייעצות עם כל מיני "מומחים" העלתה שמדובר או במדחס או בראש מנוע. לכן נכנסתי למוסך אחר וביקשתי שיבדקו לי את המזגן והמנוע כדי להבין את המצב. נאמר לי שיש עודף גז (כנראה שלא היה צריך למלא גז בפעם האחרונה) והוחלף גם פילטר כלשהו. במוסך הריצו את האוטו כמה דקות והמזגן קירר מצוין. לקחתי את הרכב והבעיה עדיין שם- המזגן מפסיק לקרר אחרי כמה דקות נסיעה. אין שום נורת התראה בלוח המחוונים.

אשמח לכיוון כלשהו/רעיונות/עצות. אני רוצה למכור את הרכב ומוכן להוריד מחיר כעלות התיקון הפוטנציאלי, אבל אני צריך לדעת על איזה תיקון פוטנציאלי מדובר. תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש דליפת גז, יש מצב (זה קורה הרבה) שזה מהיחידה הפנימית.

שווה להכנס למוסך שמבין במיזוג ולא בחאפר.

נתקלתי גם במדחסים שהחלפת השסתום ספיקה החזירה את המיזוג לאיתנו.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהמאוורר לא נכנס לפעולה במהירות הגבוהה

כל עוד המנוע קר, הכל בסדר.

שהמנוע מתחמם המאורר לא מצליח לפנות את החום וזה מה שמשפיע.

האם לחיצה ממושכת על הגז (2500-3000 סלד) מביאה לשיפור המצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכרוני כשמהירות ראשונה לא עובדת, נדלקת Service

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...