Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש כיסוי איכותי אטום למים שיחזיק שנים רבות לרכב אספנות, יש אחד כזה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב חונה תחת כיפת השמיים ומכוסה במשך רוב ימות השנה(גם בלילה), אני מחפש כיסוי איכותי מאוד שמתאים גם לחורף(אטום לחלוטין למים) וגם לקיץ הלוהט בישראל, יש המלצה לאחד כזה שעונה על הדרישות?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על הכיסוי האיטלקי מבית בוגארט ספינלי, למישהו יש ניסיון איתו?הוא באמת חזק ומתאים לכל עונות השנה?ניתן בכלל להשיג אותו בארץ?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש את הכיסויים של undercover, כיסוי 4 עונות. אומרים שזה בין הטובים ביותר. יש לי בבית, אבל כמעט ולא השתמשתי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שני כיסויים של undercover בשימוש יומיומי. מיוצרים באיטליה ומומלצים מאוד.

עומדים בכל תנאי מזג אויר. חום, משקעים ורוחות.

אין צורך לקשור כי המידה מדוייקת.

אצל חברים בשימוש קרוב ל10 שנים.

אל תבזבז כסף על כיסוי זול.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, amosbmw כתב:

יש לי שני כיסויים של undercover בשימוש יומיומי. מיוצרים באיטליה ומומלצים מאוד.

עומדים בכל תנאי מזג אויר. חום, משקעים ורוחות.

אין צורך לקשור כי המידה מדוייקת.

אשמח לדעת גם, היכן קונים אותם?

לפני 5 שעות, amosbmw כתב:

אין צורך לקשור כי המידה מדוייקת

והאם נמכרים בהתאמה לכל סוג רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניתי לך בה"פ, אני לא יודע אם זה נחשב פרסום. ניתן למצוא את הטלפון גם בגוגל.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך? עד כמה אתה רוצה להימנע מסווירלים ו/או כיסוי עבה וכבד?
כיסוי טוב לא יהיה אטום לחלוטין, אלא בעל חורי אוורור או עשוי מבד שמאפשר יציאת הלחות החוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב נניח עד 1000 ₪, מעדיף לא עבה וכבד במיוחד וכמה שיותר אטום לחדירת מים מכיוון שהרכב מכוסה גם בחורף כשיורד גשם. הכיסוי של undercover שהוצע פה עונה לדרישות הללו?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עבה, כבד ונושם. 

וזה בדיוק היתרון שלו.

הוא לא עף גם בסופה.

התקציב שתיינת ישאיר לך עודף.

• אהבתי 1

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס, הכיסוי תפור בהתאמה אישית, כלומר בדיוק לפי הצורה/דגם/סוג/שנה הרכב שלי?

כמה זמן בערך עד שהכיסוי מגיע לארץ מיום ההזמנה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי ה- undercover עלה כ- 700 ש"ח, אבל זה מחיר אחרי הנחה כי קנינו כמה אנשים ביחד.

אבל זה היה בשנת 2016.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שכיסוי של אנדרקאבר עשוי לעמוד במשימה עבורך.
קח בחשבון שלהבנתי בכיסוי שלהם אין "כיסים" למראות והכיסוי לא צמוד לגמרי לרכב. אני מכיר אנשים שקנו כיסוי שלהם והפסיקו להשתמש בו בגלל כמות מוגזמת של סווירלים - אבל אני לא יודע האם הם כיסו בצורה נכונה וכשהרכב נקי יחסית.

אם אתה רוצה משהו שיתאים "בול" כולל כיסים למראות יש כמה יצרנים בחו"ל שמייצרים כיסויים איכותיים יותר (גם הם בהתאמה מדויקת לרכב) - נסה את covercraft או coverking. עם השני היה לי ניסיון טוב, והוא נכנס בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, ל coverking יש כמה דגמים, על איזה אתה ממליץ? עם איזה דגם היה לך ניסיון חיובי?מהיכן הזמנת בעבר את הכיסוי, מאיביי?אגב, ראיתי גם דגמים שאפילו בלי המישלוח והמיסים עולים יותר מ1000 ₪.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, much כתב:

נדב, ל coverking יש כמה דגמים, על איזה אתה ממליץ? עם איזה דגם היה לך ניסיון חיובי?מהיכן הזמנת בעבר את הכיסוי, מאיביי?אגב, ראיתי גם דגמים שאפילו בלי המישלוח והמיסים עולים יותר מ1000 ₪.

לי יש את ה triguard שמתאים ברמה העקרונית לכל מזג אוויר. אבל, לרכב שעומד כמה שנים באותו מקום ותמיד מכוסה, אולי עדיף ללכת על דגם עמיד יותר.
עלה לי בזמנו כ 600 ש"ח כולל משלוח מארה"ב (הזמנתי ישירות מהם - צריך לפרט את דגם הרכב).

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, על איזה דגם עמיד היית ממליץ? חשבתי על דגם stromproof שלדעתי הכי יתאים לי אבל לפי דגם הרכב שלי והגודל שלו(אמריקאי) המחיר כולל המישלוח כבר מגיע לסביבות 1500 ₪ ועוד לפני מכס בארץ.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...