Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש כיסוי איכותי אטום למים שיחזיק שנים רבות לרכב אספנות, יש אחד כזה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר undercover מכרו דגם רגיל ודגם עבה שעולה 100 שח יותר.

כיום הם מוכרים את העבה בלבד.

אצלי העבים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי, בזמנו שקניתי גם היה מבצע שאם קונים את העבה מקבלים אותו עם הגומיות, בתכלס לא השתמשתי בהם בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, amosbmw כתב:

בעבר undercover מכרו דגם רגיל ודגם עבה שעולה 100 שח יותר.

כיום הם מוכרים את העבה בלבד.

אצלי העבים.

עמוס גם כיום נמכרים שניי הדגמים(דיברתי עם אלעד), העבה והדק אבל רוב האנשים לוקחים את העבה.

אלי, אז אני מבין שגם שלך למעשה הוא הדגם העבה ובכל זאת עף מהרכב מדי פעם עם לא קושרים אותו?על איזה גומיות אתה מדבר שבעבר נמכרו עם הכיסוי העבה?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אתה ועמוס מביאים לי פה תמונות בחניה ליד חומה, הרוחות לא אותו דבר כמו בחניה פתוחה לגמרי מהצדדים.

@much גומי בחלק האחורי של הכיסוי כדי להדק אותו, כמו טרנינג

received_259846711392727.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25שאלה לגבי הכיסוי שלך, נראה מהתמונות שלך שהוא לא מכסה את הרכב עד הסוף, יש רצועה חשופה למטה. אני צודק?!

אתה יודע לומר אם זה בא ככה, התכווץ?

כי יתכן שזה די משפיע על עמידות ברוחות.

אם תסתכל על התמונות של @nadav4  ושל @amosbmw הכיסוי משלים עד סוף הרכב ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההמלצה שאלעד נתן לי למידת הכיסוי לא הייתה מדוייקת, זה במידה של מזדה 6, כרכב מנהלים, אבל הרכב שלי רחב יותר כנראה.

אז כן, בחלק האחורי שלו תמיד יש חלק שפחות מוסתר, כמו בחורות במסיבה שכל הזמן עולה להן החצאית.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, EliC25 כתב:

שמע, אתה ועמוס מביאים לי פה תמונות בחניה ליד חומה, הרוחות לא אותו דבר כמו בחניה פתוחה לגמרי מהצדדים.

@much גומי בחלק האחורי של הכיסוי כדי להדק אותו, כמו טרנינג

received_259846711392727.jpeg

אלי, אכן נראה שהיית צריך לקחת מידה אחת יותר גדולה, למה לא החלפת אותו מיד כשראית את זה?

בחנייה בשטח פתוח לגמרי מכל הכיוונים אני אישית הייתי גם קושר אותו לגלגלים לייתר ביטחון.

אגב, הכיסוי הזה בשל איכותו ומחירו נחשב גניב? למישהו פעם גנבו את הכיסוי מהרכב?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אתמול פוסט בפורום אספנות שגנבו למישהו.

תמיד חשבתי שיש דיסוננס בין לגנוב כיסוי לבין לשים כיסוי על רכב. כלומר, שאלו 2 סוגי אנשים שונים... מסתבר שלא.

לא גנבו, המספר רכב כתוב על הכיסוי משני הצדדים וגם כנראה איזור המגורים שלי משפיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שנות אחריות יש על הכיסוי העבה של undercover , ומה היא למעשה כוללת?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי העבה של undercover עשוי מבד דרלון״(בד אקרילי) כמו שמייצרים אוהלי חפ״ק  או משימשונית, יש למישהו מושג ?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 5.10.2021 בשעה 18:13, EliC25 כתב:

גם אצלי, בזמנו שקניתי גם היה מבצע שאם קונים את העבה מקבלים אותו עם הגומיות, בתכלס לא השתמשתי בהם בחיים.

אלי, הכוונה לגומיות האלסטיות הללו, שמשחילים אותם מצד לצד בין שתי הלולאות שבכיסוי מתחת לרכב?

AE34CB0A-7B75-40FD-83FC-6F563306C5E9.png

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל כמה תגובות מעל, כתבתי לך כבר לפני מספר שבועות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...