Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש כיסוי איכותי אטום למים שיחזיק שנים רבות לרכב אספנות, יש אחד כזה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם קרוע זה המונח

יש לו חורים, אולי מציפורני חתולים או סתם מבלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה בחורף היה ברשותי רכב עם כיסוי undercover בן 5 לפחות. כל כך התרשמתי ממנו שהרכב נשאר יבש, ואז קניתי אחד לרכב אספנות שלי.

בהמשך קניתי גם לדיילי ואני מכסה כל לילה.

היום ירד מבול, רכב האספנות נשאר יבש לחלוטין.

עכשיו אני רק צריך פטנט, שאם אני מגיע הביתה עם רכב רטוב בגשם, לייבש אותו ככה שאוכל לכסות מיד..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר התלבטתי,

שכנה טסה לחו"ל והשאירה רכב מכוסה.

הרוחות האחרונות הסירו חצי ממנו, ומפעם לפעם אני נוהג לסדר לה את זה.

היום ראיתי שהרכב רטוב, האם הכיסוי יכול לגרום לעובש? (נראה שמדובר בכיסוי זול, לא ראיתי פתחי אוורור.)

עריכה אחרונה על ידי אליעזר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, כיסוי רכב רטוב בהחלט יכול לגרום לעובש , נזקים לצבע וחלודה, זה כל העניין שאנחנו מחפשים כיסוי איכותי כמה שניתן שמצד אחד יהיה אטום למים ומצד שני שיהיה עשוי מבד נושם ועם פתחי איוורור לאידוי הלחות .

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.12.2021 בשעה 17:03, amosbmw כתב:

שנה שעברה בחורף היה ברשותי רכב עם כיסוי undercover בן 5 לפחות. כל כך התרשמתי ממנו שהרכב נשאר יבש, ואז קניתי אחד לרכב אספנות שלי.

בהמשך קניתי גם לדיילי ואני מכסה כל לילה.

היום ירד מבול, רכב האספנות נשאר יבש לחלוטין.

עכשיו אני רק צריך פטנט, שאם אני מגיע הביתה עם רכב רטוב בגשם, לייבש אותו ככה שאוכל לכסות מיד..

עמוס, לא חושב שקיים ״פטנט קסם״ לייבוש מהיר של הרכב, אם רוצים לכסות מיד את הרכב לאחר נסיעה בגשם צריך פשוט לעבור עליו ביסודיות עם מגבת מייקרופייבר ורק אח״כ לכסות אותו.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין. כתבתי בצחוק.

אני מדבר על מצב שאתה נוהג הביתה בסופת גשמים, חונה בעוד הסופה ממשיכה, ורוצה לכסות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול במהלך היום היו רוחות מטורפות בסביבות 50 קמ״ש , ראיתי את רכב האספנות של השכן שחנה בשטח פתוח לחלוטין מול הבניין מכוסה עם כיסוי אנדרקובר חדש בן כמה חודשים בלבד ובעקבות הרוחות העזות  הכיסוי ״התנפח״ ממש כמו כדור פורח ולדעתי רק בזכות זה שהיה קשור חזק/טוב בכל פינותיו/צדדיו לא עף לגמרי מהרכב לריצפה.

מצד שני יכול להיות גם שהוא התנפח מהרוח בעקבות מידה לא נכונה/מתאימה לרכב, במקרה הספציפי  של השכן כנראה שהמידה של הכיסוי שלו גדולה על הרכב.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

למה הכוונה פוטנציאל לנזק אמיתי, לחלון שהושאר פתוח מתחת לכיסוי או לכיסוי שלא הוסר מהרכב לאיוורור במשך תקופה ועשוי לגרום לחלודה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה יעזור החלון הפתוח?

אם לכיסוי יש פתחי איוורור לא יגרם נזק, הלחות תצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היי, מחפש כיסוי שמתאים להתנהלות יום-יומית. הרכב חונה בחוץ ויש הרבה אבק ולשלשת ציפורים. כמו כן רציתי לשאול אם יש כיסוי שיכול להגן ממכות קלות של פתיחת דלת שלצערנו נפוצות בישראל בחניות של מרכזי קניות?

האם זה פרקטי ברמה היום יומית או שה overhead בלהתעסק עם הכיסוי גבוה מדי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה כי בדיוק ביום שהרכב מאובק ולא תשים כיסוי, אז מישהו ישפשף אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני, כיסוי כבד ויקר הרבה יותר נוח לשימוש יומיומי מכיסוי קל וזול. כי את הכיסוי הקל צריך לקשור בעוד שהכבד יושב בעצמו. הכיסוי הקל גם יתחיל להיקרע אחרי תקופה קצרה.

הכבד יגן מפני מכות של דלתות, אבל זה לא הגיוני לטרוח לשים אותו שנכנסת לקניות של שעה.

אם נאלצת להשאיר את הרכב יום שלם בשמש, אז בהחלט כדאי לכסות.

לגבי הציפורים - תשתדל לא לחנות מתחת לעצים וחוטי טלפון.

במרכז קניות תחנה במקום הרחוק ביותר מהכניסה, זה בדרך כלל גם הרבה יותר זריז.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...