Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליחת סרטון תאונה לביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

אשמח לעצה נבונה בנושא הבא: 

לפני כחודשיים הרכב שלי עבר תאונה. אני אשמה. הפעלתי מקיף והרכב שלי הוכרז אבדן להלכה.  לרכב שנפגע, למרבה המזל, לא אירע כלום. החלפתי פרטים עם הנהג ליתר בטחון ומאז לא שמעתי ממנו. 

סיפרתי למנהל התיק מהביטוח כי יש לי גם סרטון מהאירוע. הוא ביקש שאשלח ליתר בטחון. החלטתי לא לשלוח כי איני יודעת מה יעשו עם הסרטון. כעת, הם מעכבים לי את ההחזר על הרכב עד שאשלח את הסרטון. 

האם יש סיכון בשליחת הסרטון לביטוח? בסרטון רואים את אשמתי הברורה ( לא הכחשתי) ובינתיים אין שום פניה מצד הנפגע. 

תודה רבה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעת כלום מהרכב שנפגע כי הוא מדבר עם החברת ביטוח שלו כמו שאת מדברת עם שלך.
הן סוגרות את הענינים ביניהן.

את מודה באשמה. זה טוב ויפה והלוואי עלינו עוד כמוך - אבל למה שהחברת ביטוח תסתמך על ההודאה שלך אם יש סירטון?
אולי בניגוד למה שאת חושבת הם יראו את הסרטון וימצאו אשם תורם של הנפגע? אולי משהו בתנאי הדרך שבאשמת העירייה?

לדעתי הם רוצים את הסרטון כדי לוודא שבאמת התאונה 100% באשמתך לפני שהם משלמים לחברת ביטוח של הנפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר להגיד שהכלב אכל את המחברת... סליחה, את הכרטיס זכרון.

יש חברות ביטוח שנותנות תנאים מקלים למי שמצרף צילום או סרטון מהאירוע, אם זה המצב אז למה לא לתת את הסרטון. 

אלה אם כן החשש הוא שבסרטון יש משהו מפליל לגבי אופן הנהיגה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפליל במה?

את אשמתה היא לא מכחישה ושזה לא שהיא היתה נהגת מילוט לשוד בנק או שחברת הביטוח תראה שדקה לפני זה חנתה באדום לבן ותרוץ להתלונן במשטרה כדי שהלקוחה שלהם תקבל דוח.
מוטב היה לא לומר להם על קיומו של הסרטון, אבל למנוע אותו מהם עכשיו זה די מיותר ובעיקר מאוחר מידי (אלא אם רוצים לשקר ולומר שהסרטון אבד, מה לשעולם לא מומלץ לעשות מול חברות ביטוח).

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפליל בעברת תנועה. או שמשתמע מהסרטון שמישהו אחר נהג ברכב. חסר דברים.

הזכרה של חשש, היה בשביל לנסות להבין את החשש של פות"ש מנתינת הסרטון לחברת הביטוח.

לעניין קיום הסרטון, אני קיבלתי הנחה של מאה או מאה וחמישים ש"ח (לא זוכר בדיוק, זה היה לפני שש שנים) על כך שנתתי לביטוח סרטון שהיה ברשותי.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. 

אבהיר- אכן הודיתי באשמה גם מול חברת הביטוח. 

לא היה משהו פלילי באופן הנהיגה שלי. אם כבר ניתן לטעון שהבלמים שלי לא בלמו מספיק חזק ( רכב ישן בכל זאת). נכנסתי ברכב שלפניי שכבר עמד בפקק בכביש ( לא בלם בפתאומיות) במהירות נמוכה מאוד. סיפרתי את הסיפור בדיוק כפי שקרה.  

החשש שלי- שימצאו בכל זאת משהו בסרטון שיכול למנוע ממני לקבל את הכסף שהובטח לי. 

( מציינת שאני אכן מכה על חטא שבכלל הזכרתי שיש סרטון. למדתי להבא). 

בדקתי את הסרטון ולא ראיתי משהו שיכול להפליל, אבל אני גם לא עובדת בחברת ביטוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, מנילה כתב:

החשש שלי- שימצאו בכל זאת משהו בסרטון שיכול למנוע ממני לקבל את הכסף שהובטח לי.

אל חשש!

את משלמת את הביטוח בדיוק בשביל מקרה כזה - שבו את אשמה.
מה שיכול למנוע את התשלום של הביטוח זה אם עברת על הכללים של הפוליסה (למשל נהגת בשכרות, ללא רשיון או כל מיני דברים שלא נראה לי שהם הסיפור כאן).

שוב חברת הביטוח רוצה את הסירטון - כי בכל זאת אולי הם בעין מיומנת ייראו משהו שאת לא ראית וכך יוכלו להפחית בתשלומים לחברת ביטוח של הנפגע.
למשל בתם משהו שעולה לי בראש - אורות הברקס של הנפגע לא עבדו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nathun כתב:

אל חשש!

את משלמת את הביטוח בדיוק בשביל מקרה כזה - שבו את אשמה.
מה שיכול למנוע את התשלום של הביטוח זה אם עברת על הכללים של הפוליסה (למשל נהגת בשכרות, ללא רשיון או כל מיני דברים שלא נראה לי שהם הסיפור כאן).

שוב חברת הביטוח רוצה את הסירטון - כי בכל זאת אולי הם בעין מיומנת ייראו משהו שאת לא ראית וכך יוכלו להפחית בתשלומים לחברת ביטוח של הנפגע.
למשל בתם משהו שעולה לי בראש - אורות הברקס של הנפגע לא עבדו.

תודה! 

אוקיי, דעתי נחה יותר. 

אני לא חושבת שימצאו משהו כזה ( דווקא אדם שנהג מצוין ואפילו חביב),  אבל, אם זה כביכול רק לחסוך עבורם, אז אני רגועה יותר. 

בסרטון רואים בעיקר שלא קרה לו כלום לרכב. 

תודה רבה על כל העצות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ron Poh כתב:

מפליל בעברת תנועה.

היא כבר הודתה בעבירת תנועה, כזו שגרמה לתאונה. גם אם היא ביצעה עוד 2 עבירות במהלך הארוע, זה לא משנה. ועבירות שלפני כן אינן רלוונטיות לביטוח (וגם אפשר לערוך את הסרטון שיראה רק את פרק הזמן הרלוונטי).

נהג אחר? סביר להניח שפות״ש היתה מציינת זו, כמו שהיא לא ציינה שהתאונה ארעה בזמן שהיא ברחה מהמשטרה או הופגזה ע״י חמאס, אין סיבה לחשוב שמדובר ביותר מאורע תאונה סטדנרטי של נהגת נורמטיבית שלא הסתירה (מהביטוח או מאיתנו) שום פרט שעלול לסבך אותה.

ולגבי ניצול של הסרטון להתחמקות מתשלום, כרגע הם מתחמקים מתשלום בגלל אי מסירת הסרטון, זה מה הטעם לא למסור אותו?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...