Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט סוניק 2013

Dekelzz
שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :) אני מחפש כרגע רכב לרכישה, אני סטודנט ועושה כל יום נסיעה בינעירונית של 15 קמ לכיוון, בהתחלה חיפשתי רכב קטן ואמין, כרגע אח שלי הציע לי את הרכב של אשתו, שרבולט סוניק 2013 1.4 עם 97 אלף קמ, אני יודע שהרכב מטופל טוב ולפני שהוא יביא לי אותו הוא ידאג לכל הטיפולים ולטסט, סיכמתי איתו על 8 אלף שקל, השאלה שלי האם זה שווה? אני לא כל-כך מבין ברכבים, הרכב נראלי יפה וכשנסעתי בו לא שמתי לב לשום בעיה, מה דעתכם? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 8 אלף, אין כול כך לאן ליפול איתו. חוץ מזה אחיך מוכר לך אותו, ככה שאני מקווה שהוא לא ינסה לדפוק אותך 

אבל המחיר ניראה מאוד נמוך גם לרכב כמו השברולט סוניק. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אין ספק שזה דיל טוב חחח פשוט תהיתי אם האוטו טוב גם, אני לא מכיר אותו כל-כך, בינתיים אני עם פיאסטה 2011, חושבים שזו השתדרגות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הנוכחי שלך במצב טוב ומתוחזק כמו שצריך - תשאר עם מה שיש. השתדרגות זה לא.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, zvit כתב:

אם הרכב הנוכחי שלך במצב טוב ומתוחזק כמו שצריך - תשאר עם מה שיש השתדרגות זה לא.

אני לא יכול להישאר איתו לצערי, למרות שממש אהבתי אותו חח, אשמח לשמוע במה הסוניק נופלת מהפיאסטה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Gavrik כתב:

היא לא ממש נופלת אבל גם לא ממש טובה יותר זה בערך אותה הרמה +-.

ב8 אלף שקל שברולט סוניק זאת עסקה מצויינת. האם זה 1.6 או 1.4? אוטומט או ידני?

אותה הרמה זה מצויין עבורי, תודה :)

היא 1.4 אוטומטית

עריכה אחרונה על ידי Dekelzz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהיא פחות טובה, אבל שדרוג זה לא. (לא הייתי מחליף את הרכב רק בגלל שהוא זקן בשנתיים) - אם אתה חייב להחליף אין סיבה לא לקחת את הסוניק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, zvit כתב:

זה לא שהיא פחות טובה, אבל שדרוג זה לא. (לא הייתי מחליף את הרכב רק בגלל שהוא זקן בשנתיים) - אם אתה חייב להחליף אין סיבה לא לקחת את הסוניק.

תודה על הדעה :) כמו שאמרתי חייב להחליף אותו חח מהשנתון לא אכפת לי בכלל, אלך על הסוניק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חא שדרוג מהפיאסטה.
ואם היית יכול לבחור, הייתי מייעץ על הפיאסטה בעיניים עצומות.
נראית טוב יותר, שקטה יותר, חסכונית יותר, ובכי חשוב סחירה יותר.
היה לי סוניק כזה, רכב פושר מאוד.
הוא לא מצטיין בדבר, ולמכור אותו זה משימה בלתי אפשרית. יאמר לזכותו ששלי שירתה אותי נאמנה ( מצד שני קניתי אותה מבן משפחה יד1, עם פחות מ60 אלף קמ)
מה שכן במחיר שאחיך נותן לך אותה, תחטוף סע עד שיצא לה המיץ, ותמכור למרבה במחיר.
את שלי רכשתי כשהמחירון היה 38600, שילמתי עליה 16,300 ( כי זה מה שהציעו עליה בטרייד ונאמר לי במקום שסוחר יהנה ממנה תהנה איתה אתה).
כשמכרתי אותה, המחירון היה 33200, נמכרה ב20, בתאכלס לא היה סיבה להוריד שקל הרכב היה חדש, היטוריה מלאה במורשה, בלי תאונות, אבל אחרי 3 חודשים בלוח, שסוף סוף התקשר מישהו, גם אם היה מציע 15, הייתי נותן לו אותה!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Crazy motorcycle כתב:

זה חא שדרוג מהפיאסטה.
ואם היית יכול לבחור, הייתי מייעץ על הפיאסטה בעיניים עצומות.
נראית טוב יותר, שקטה יותר, חסכונית יותר, ובכי חשוב סחירה יותר.
היה לי סוניק כזה, רכב פושר מאוד.
הוא לא מצטיין בדבר, ולמכור אותו זה משימה בלתי אפשרית. יאמר לזכותו ששלי שירתה אותי נאמנה ( מצד שני קניתי אותה מבן משפחה יד1, עם פחות מ60 אלף קמ)
מה שכן במחיר שאחיך נותן לך אותה, תחטוף סע עד שיצא לה המיץ, ותמכור למרבה במחיר.
את שלי רכשתי כשהמחירון היה 38600, שילמתי עליה 16,300 ( כי זה מה שהציעו עליה בטרייד ונאמר לי במקום שסוחר יהנה ממנה תהנה איתה אתה).
כשמכרתי אותה, המחירון היה 33200, נמכרה ב20, בתאכלס לא היה סיבה להוריד שקל הרכב היה חדש, היטוריה מלאה במורשה, בלי תאונות, אבל אחרי 3 חודשים בלוח, שסוף סוף התקשר מישהו, גם אם היה מציע 15, הייתי נותן לו אותה!

תודה על התגובה המפורטת, אני אקח את הרכב בוודאות, אתה יכול לשתף קצת על צריכת הדלק? דווקא קראתי באינטרנט שהיא סבירה, והאם הרכב אמין? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היה קצת פחות משנה, הפגין אמינות מופתית.
בנסיעה משולבת, 1-12.
מבחינת ביצועים, עגלתית.
עדיין ,בתמורה לכסף שווה כל אגורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Crazy motorcycle כתב:

אצלי היה קצת פחות משנה, הפגין אמינות מופתית.
בנסיעה משולבת, 1-12.
מבחינת ביצועים, עגלתית.
עדיין ,בתמורה לכסף שווה כל אגורה

מגניב, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...