Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רטוב יבש - SPOTCLEAN PRO 1558N

שימו לב! השרשור הזה בן 1148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מחפש לקנות שואב אבק חדש, תמיד רציתי שואב אבק רטוב יבקש למקומות קשים.

מתעניין בשואב של ספוט קלין, כן הוא יקר אבל ראיתי שמאוד קומפקטי ונייד.

רציתי לבקש חוות דעת עליו אם יש למישהו אותו, או המלצה לשואב אחר באותה קטגוריה.

אגב, השואב יודע לשאוב רק לכלוך ללא שימוש במים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל ערוץ דייטילינג בחו"ל משתמש בו. כל הביקורות שראיתי עליו נותנים לו ציון 100 ויש מלא ביקורות עליו.
אני חושב שיותר משתמשים בו לבדים למקרים מאוד ספציפים רק למושבים ובד... אם אתה מחפש שואב אבק הייתי הולך על דייסון נייד שלא דורש חיבור לחשמל בניגוד ל SPOT CLEAN.. גם לפי השם אתה רואה שהוא יותר טוב לניקוי של SPOTS ולא משטחים גדולים.

עריכה אחרונה על ידי Jon bones jones
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המוצר הזה בדיוק.

רכשתי ב KSP כשהיה במבצע ב 850 שקל! שזה היה המחיר שניתן היה לקנות באמזון גרמניה (בגלל התקע EU, האתר האנגלי שולח עם תקע אנגלי והאמריקאי בכלל עם מכשיר של 110V שלא מתאים לכאן)

השתמשתי כבר מספר פעמים. יש עקומת לימוד מסויימת, בהפעלה הראשונה נותרו כתמים כי לא עבדתי נכון, לא הברשתי את חומר הניקוי מספיק זמן/עמוק לתוך הריפוד. במעבר שני יסודי יותר אחרי צפיה בכמה סירטונים הבנתי את הטעויות שעשיתי ויצא מעולה. ניקיתי כורסאות בהירות עם ריפוד אלקנטרה! כמות המיים השחורים שיצאו בכל מעבר ( שני סבבי ניקוי, בהפרש של 3 שעות) היתה מחרידה, אבל המראה לאחר מכן שווה כל שקל ואת הזמן שהשקעתי בתהליך. מאז עשיתי רק maintenance clean כל 3 שבועות (כי הילדים/אורחים לא "מתחשבים" בצבע הריפוד :) ) 

מבחינתי שווה את ההשקעה. 

לפני 4 שעות, Jon bones jones כתב:

כמעט כל ערוץ דייטילינג בחו"ל משתמש בו. כל הביקורות שראיתי עליו נותנים לו ציון 100 ויש מלא ביקורות עליו.
אני חושב שיותר משתמשים בו לבדים למקרים מאוד ספציפים רק למושבים ובד... אם אתה מחפש שואב אבק הייתי הולך על דייסון נייד שלא דורש חיבור לחשמל בניגוד ל SPOT CLEAN.. גם לפי השם אתה רואה שהוא יותר טוב לניקוי של SPOTS ולא משטחים גדולים.

יש פיות צרות ורחבות, אין כל בעיה לעבוד עם שטח רחב או גדול, שטיחים ,ספות, תא המטען ברכב. 

תראה כאן https://www.bissell.eu/products/spot-cleaner-accessories.html

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן https://www.bissell-il.co.il/

תנסה לבדוק.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...