Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לגבי קניית רכב 0 ק"מ

מאיה2009
שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, stas12 כתב:

אם את מאוד מתעקשת, יש בשלמה סיקסט (אין לי שום קשר אליהם למעט מכר שעובד שם) אקזקיוטיב לבן עם ריפוד בהיר, ב 0 קמ עלה בינואר 2021,ב 160500 (שזה כ 8% הנחה)
אם צריכה טלפון של הבחור שלחי לי הודעה פרטית

מניחה שהמחיר ללא אגרת רישוי. שוחחתי איתם היום הם נתנו מחיר אחרון של 163500כולל אגרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, מאיה2009 כתב:

מניחה שהמחיר ללא אגרת רישוי. שוחחתי איתם היום הם נתנו מחיר אחרון של 163500כולל אגרה

162900 עם אגרה..

הבדל של 1500 שח לעומת קומפורט.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אתם קונים  רכב 0 ק"מ .אבל האם  נאמר לכם מתי הרכב יוצר .?                                                                      לפי תקנות משרד התחבורה ניתן לשווק רכב כחדש עד שנה וחצי ממועד מתאריך ייצרו ..

עריכה אחרונה על ידי arieme
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחי יד 2, יש לפחות 10 מגרשים שמפרסמים cx5 אקזקיוטיב 2021 0 ק"מ בצבעים שהם לבן/שחור/כסוף ולא באפור עשיר שדורש תוספת תשלום.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, arieme כתב:

אומנם אתם קונים  רכב 0 ק"מ .אבל האם  נאמר לכם מתי הרכב יוצר .?                                                                      לפי תקנות משרד התחבורה ניתן לשווק רכב כחדש עד שנה וחצי ממועד מתאריך ייצרו ..

אני יודעת שהרכב הגיע לארץ בספטמבר. אין לי מושג מתי יוצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתם ליבואן לעשות משא ומתן? תבדקו שזה באמת 6.5%....

העבר בחנתי לרכוש מהם קיא נירו, לבסוף הורידו קצת בסוכנות ולא היה שום הצדקה לקחת מאלבר שגם הציעו את הדגם הפשוט יותר של כל רכבי הליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה הבעיה בדיוק כמוכם.

ננעלתי על ה CX5. ליבואן לא היה במלאי. וגם לא היה צפי. מאוד רצינו את דגם הפרימיום. ואח"כ התפשרנו על לקצ'ורי. (כמדומני היום דגם הביניים נקרא בשם אחר).

אני אישית רכשתי בסוף באמצעות ביג-ליס שהם סוג של סוכן של אלבר. היה להם במלאי בדיוק את הדגם שרציתי. הרכבים מסופקים מאלבר. עם לוחית של אלבר. עם חשבונית של אלבר....

הרכב הגיע חדש לגמרי. עם ניילונים. ועם 10 ק"מ על השעון...

מכיוון שלקחתי מימון חלקי על הרכב, העברת בעלות התבצעה מיידית כיוון שלפני העברת בעלות -הבנק לא מעביר להם את יתרת התשלום.

סה"כ מרוצה מאוד מהתהליך וכמובן מהרכב שנמצא ברשתנו שנתיים. אחלה רכב.

אגב, ברישיון רכב, יש הפרש של 15 ימים בין תאריך רישום הרכב לבין תאריך בעלות הרכב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...