Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר עם בלוטוס בתצורת 2.1

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 1097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יושבי הפורום. 

שוב אני בא לשאול חוכמת המונים. 

פעם הייתה לי מערכת 5.1

לאחר מכן וויתרתי על סנטר ואחוריים ובמקום סטלייטס קדמיים קניתי שני מדפיים והשארתי את הסאב. 

כל זה מונע על ידי מגבר ישן של ימהה וקיבל סטרימינג בבלוטוס' ממתאם חיצוני של סוני. 

בקיצור, היום המגבר לא נדלק. מכיוון שהוא עוד מימי הרווקות שלי ויש לי כבר ילדים אחרי צבא, אז לקחתי החלטה מושכלת לא לתקן אותו. 

לכן החלטתי לקנות מגברון קטן משהו דמוי קלאס T אבל עם בלוטוס' מובנה. 

אחר כך הבנתי שאני צריך גם איזה קרוסובר כדי להניע את הסאבוופר או מגבר 2.1

אחר כך ראיתי שהיום במודה כבר מגברים קלאס D. 

אחר כך הבנתי שאין לי מושג מה אני צריך והחלטתי לשאול את חוכמת המונים.   

מה אתם ממליצים כדי לשמוע ספוטיפיי מטאבלט או טלפון דרך מגבר רצוי מתוך שני רמקולים מדפיים של Polk Audio וסאב וופר אקטיבי של Jamo?

אשמח להמלצה על דגמים ספציפיים ומקומות לקניה. 

תודה רבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יהיה לך יותר קל למצוא מגבר ללא BT ולחבר אליו את הדונגל הקיים, לא בטוח אם יש יתרון מובהק למגבר עם BT מובנה.

אני מבין את המשיכה ליחידה אחת שמאגדת בתוכה הכל, אבל אם זה מצמצם לך את המגוון משמעותית, אולי שווה לשקול שוב.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן שבסוף קניתי מגבר 2.1 של Fossi Audio מעליאקספרס. עלה בערך 100 דולר עם המשלוח.
היה צורך לרכוש מתאמים לכבלים כי שם זה בננות ואצלי דו גידי. בסוף הסתדר הכל.
איכות שמע סבירה אם כי רחוקה מבחינת עומק במת הסאונד ועוצמת הווליום מימהה זצ"ל שהיה שם. אבל תופס חמישית מקום ונפח.
https://fosiaudio.com/products/bt30d-bluetooth-5-0-2-1-channel-power-amplifier-with-bass-and-treble-control

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...