Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מאיביי לאליאקספרסס

locus
שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה הכוונה? ^

אני משתמש ב EBATES כמה שנים. מקבל מאה ומשהו ש"ח לרבעון. *רק* מעליאקספרס.

מכניס לסל. מפעיל את התוסף ומשלם. לחובבי הקונספירציה - לא, המחיר לא עולה. לא על כל הקניות יש קשבק, לא הצלחתי להבין מתי אין.

לפני זה השתמשתי בקשבק של הייטקזון שנתן 9% - אבל הוא נסגר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, stum כתב:

מבטיח לך שהמחיר האמיתי של ההנחה הזו, גבוה בהרבה מה90 שקל שקיבלת.

מניח שלאחרונה שקיבלת לא מעט טלפונים מהר מירון או הודעות  SMS לקחת הלוואה מ"בנק לעומי"

לא נרשמתי עם טלפון, אז איך "בנק לעומי" יתקשר? דווקא אני כמעט לא מקבל SMS וטלפונים, וכל הלא מוכרים אני לא עונה(עונה רק שאני יודע שמישהו כזה צריך להתקשר, כמו שליח) מי שרוצה שישלח לי ווסטאפ.

לפני 14 דקות, yuvk כתב:

למה הכוונה? ^

אני משתמש ב EBATES כמה שנים. מקבל מאה ומשהו ש"ח לרבעון. *רק* מעליאקספרס.

מכניס לסל. מפעיל את התוסף ומשלם. לחובבי הקונספירציה - לא, המחיר לא עולה. לא על כל הקניות יש קשבק, לא הצלחתי להבין מתי אין.

לפני זה השתמשתי בקשבק של הייטקזון שנתן 9% - אבל הוא נסגר.

איבייטס נותן 2.8% בעלי, בגלל זה הפסקתי להשתמש בו. (אני משתמש בלאומי קאשבק - 8% בעלי).

חוץ מזה, לא קונה יותר מידי, אז 90 שקלים ועכשיו בדקתי ובשנתיים היו עוד 30 שקלים מאיבייטס.

כדי לקבל 100 צריך לקנות ב-3500 שקל לרבעון, לא הגעתי למצב כזה.

עריכה אחרונה על ידי car_me
  • רעיון טוב! 1

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול אחרי חודשיים שלא קיבלתי 2 מוצרים מאלי ופתחתי dispute ואלי מרחו אותי החלטתי להתקשר לחברת האשראי ולבטל את העיסקה דרכם.

לפעמים אלי אקספרס לא מתנהגים כמצופה מאתר קומרס גדול וצריך לשלוף עליהם את הכלי הזה. אני מאמין שאיביי יותר פועל לטובת הקונים שלהם ומקרים כאלה לא יכולים לקרות באיביי, ואם כן אז לפחות יש טלפון שאפשר להתקשר אליו או ליצור קשר עם שירות לקוחות. במקרה של אליאקספרס לא משנה איפה באתר תנסה לפנות אליהם - אין שום דרך לדבר איתם. 

• רעיון טוב! 2

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חוזר לעדכן.

תודה לכולם על הטיפים המעולים.

מאוד אהבתי ועקבתי אחרי הטיפים של @hans

מטריף אותי העיקובים במשלוחים וקראתי קצת על השיתוף פעולה של aliexpress ודואר ישראל ובאמת בחרתי בכוונה רק פריטים שהשילוח נעשה ע״י aliexpress.

כבר משלב ההזמנה היה מעקב אחרי הפריט, גם מטעם aliexpress וגם במקביל על ידי דואר ישראל. עדכון כמעט יומיומי, והפריט הגיע לבסוף לאחר 12 יום.

אז נכון זה לא 4 ימים שמשלוח הגיע אלי מאמזון... אבל גם המשלוח עלה כ2$ לעומת $15 באמזון

בכל מקרה אני מרוצה

ושוב תודה

עריכה אחרונה על ידי locus
  • רעיון טוב! 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש באליאקספרס אתה יכול לראות לפי מספר מכירות, שאתה נכנס למוצר אתה רואה ביקורות על המוצר.

אין את זה באיביי או אמזון.

באמזון אפשר לכתוב ביקורת על מוצר שלא קנית, מתחרים כותבים שם ביקורות שליליות על מוצרים רק בשביל להוריד את המתחרים.

זיוופים כמו באליאקספרס אין בשום מקום, אתה יכול להזמין נייקי מזוייפים עם שעון רולקס מזוייף.

יש להם מילים שהם משתמשים בשביל לא לכתוב את שם המותג, יש שם זיופים להכל.

באפליקציה יש חיפוש לפי תמונה, תעלה תמונה של רולקס ותראה שיש להם את אותו דגם ב 20 $

עכשיו שאין משלוחים רגילים של הדואר בגלל שאין טיסות אז המשלוח יותר יקר מאשר היה שנה שעברה אבל הוא גם יותר מהיר.

שנה שעברה משלוח רגיל היה חודש, עכשיו מקסימום שבועיים.

שנה שעברה המשלוח שעכשיו 2 $ היה בחינם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...