Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה ומייבש כביסה

D1winner
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר חיפוש בפורום מישהו בפורום @gbguy המליץ על PILOT שכן זה מיותר בטורקיה תחת יצרן גדול ומוכר.(GRAETZ)

רצינו 9 ל', אבל יש להם רק 8 אז אפשר להסתדר.

לגבי מייבש כביסה,  האם מספיק אותו גודל או שעדיף אחד יותר ממכונת הכביסה? משום מה במפרט שלהם רשום ארץ יוצר טורקיה, באתר רשום סין.

האם אפשר ללכת על PILOT בראש שקט? גם כאן מדובר על אותו יצרן בתורכיה? רגיל או קונדנסור?

אם לא, אז איזה מוצר "זול" כדאי?

תודה

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה לך רק על שאלה אחת והיא עניין הקונדנסור. הבחירה תלויה בתנאי חדר השירות שלך: אם יש לך פתח יציאה לאויר החם והלח אין צורך בקונדנסור. אם אין פתח כזה - קנה עם קונדנסור. הפעלת מיבש ללא קונדנסור ובלי צינור פינוי לחות תגרום הצטברות עובש, גם אם יש חלון פתוח לרווחה.

דרך אגב, פיילוט משמש היום מותג המדבקה של שופרסל, גם גרץ הוא היום מותג מדבקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונה נמצאת במרפסת.. אין בעיה להוצאת אוויר חם,

ראיתי עוד אשכול בנושא, שם דווקא ממליצים על המותג אינדסיט, ואצלם מצאתי 9 ק"ג במחיר לא יקר.

השאלה מה עדיף, תוצרת סלובקיה או תורכיה?

אין לי גם בעיה שים 2200 על בוש, אבל הגישה שלי אומרת שאם אורך החיים של המכונות האלו 5~ שנים,

אז למה להשקיע ביקרות יותר? לכן מחפש את "הזול האיכותי"

עריכה אחרונה על ידי D1winner

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא מצוי בשוק הנוכחי של מכונות זולות, מה גם שההפרש ביניהן לבין דגמי הבסיס של המותגים המוכרים די קטן. מכל מקום, בדיקה עשויה להראות שאותו דגם מופיע בשמות שונים (דרך אגב, גם במותגים היותר "מכובדים"), ואז בחר לפי המחיר, משך האחריות והמוניטין של נותן השירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, D1winner כתב:

המכונה נמצאת במרפסת.. אין בעיה להוצאת אוויר חם,

אז תקנה בלי קונדנסר.

מייבש פשוט זה מוצר אמין כי אין שם הרבה דברים שיתקלקלו.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייבש indesit (שזה מוצר מדבקה קצת יותר מיוחצן מגרץ) החזיק אצלי שנתיים עד שנשרף גוף חימום. הרכבתי גוף חדש מאיביי . גם זה החזיק רק שנה. זרקתי.
כל החלפים הם של ווירפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה קניתי מייבש של indesit ב920 שח. היתרון מבחינתי שהוא בלי פיצרים שמייקרים גם את הקניה וגם במקרה של תקלה.

עובד על בסיס יומיומי. ואני מאוד מרוצה ממנו בנתיים. לא יודע מה יהיה בהמשך. אבל לא נראה לי ששוה להשקיע יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...