Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, yuvalganim כתב:

ההפגנות עשו יותר בלאגן מאשר עזרו.

הם גרמו לחרדים לצפצף על כולנו (ובצדק).

לא שינו שום דבר מעשית, המפגינים הפכו קיצוניים יותר ויותר והם היום למעשה לא מייצגים שום דבר, גם מי שמתנגד לנתניהו לא מזדהה איתם.

וגם גילינו שאם איזה תא"ל במיל' היה שותף להעלאת יהודי אתיופיה, הרי ששוטרים אתיופים חייבים לו לאפשר לעשות ככל העולה על רוחו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yuvalganim כתב:

ההפגנות עשו יותר בלאגן מאשר עזרו.

זו ספקולציה. יש אנשים אחרים שטוענים אחרת.

שאל את עצמך למה ביבי כל כך אובססיבי לזה אם זה לא משפיע על מעמדו.

הם גרמו לחרדים לצפצף על כולנו (ובצדק).

לא הן לא. מה הקשר? הטעון החרדי הוא שהמנהגים הדתיים שלהם יותר חשובים מכל דבר אחר בעולם. ולראיה, הם מככבים גם בברוקלין עכשיו סביב הקורונה. וגם אם מה שאתה טוען היה נכון - וזה לא - איזה מן טעון זה?! 

המפגינים הפכו קיצוניים יותר ויותר והם היום למעשה לא מייצגים שום דבר, גם מי שמתנגד לנתניהו לא מזדהה איתם.

לא נכון.

אבל אתה יודע מה נכון? 

אם ביבי יוציא מחר הודעה שהמפגינים הם מתייוונים שהיו משתפים בשואה, ירו על האלטלנה ומכרו סודות מדינה לחיזבאללה - תוך פחות מיום ימניים יתחילו לחזור על זה כאילו זו עובדה טריוויאלית.

השיח הזה מייאש כ״כ. אני לא הולך להפגין, חושב שהם לא צריכים להפגין עכשיו כדי לא לתת כלים לביבי להפיץ בולשיט. אבל מה זה משנה? ביבי יכול להעלות לאינטרנט סרטון שלו ושל יאיר מחרבנים בצוותא ולספר שזה הדבר שהכי מקדם את הכלכלה בא״י מאז העליה הראשונה, ותוך שעות יהיו אנשים שיתחילו לספר את זה אחד לשני כעובדה, ולהתבסס על זה בכל דיון פוליטי בהמשך.

צאו מזה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
  • מעניין 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני עזוב אותי מביבי, איני תומך בו.

וזו לא ספקולציה, החרדים לא מבינים מדוע מגבילים אותם כאשר יש הפגנות.

גם העם החילוני לא מבין מדוע מגבילים אותם כשיש הפגנות.

מדוע עסק קטן עם 2 אנשים לא יכול לפתוח והפגנות אפשר?

מדוע מסעדה לא יכולה להושיב בחוץ אבל הפגנות אפשר?

יש עוד המון פרדוקסים.

אבל אי אפשר להסביר את ההפגנות שבאות על חשבון זכויות רבות אחרות.

אם יש מגיפה אז יש מגיפה, שהמפגינים האנרכיסטים לא יסבירו לנו שזה "בשם הדמוקרטיה" כשאתה מגלה שרובם הם גזענים קטנים וחשוכים בדיוק כמו אמיר השכל.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשים את זה פה ושיבגני יילך לחפש טיעון אחר, כי את שלו זרקתי כרגע לפח האשפה של עמוס השרת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, yuvalganim כתב:

וזו לא ספקולציה, החרדים לא מבינים מדוע מגבילים אותם כאשר יש הפגנות.

זה כן אבל אין לי כח לנהל את הדיון הזה. אתה מתעלם מזה שהטעונים של החסידים פה זהים לחלוטין לטעונים של החסידים בברוקלין. וזה לא שיש עוד משהו שאני יכול לכתוב שישפיע על זה. רק לשם הדוגמא: אריה דרעי אמר השבוע באיזה ראיון שסגירה של בתי הכנסת ביום כיפור היתה מובילה למרד. זו טענה שעונדת בפני עצמה לחלוטין. כן מפגינים - לא מפגינים. והסירוב שלהם לשתף פעולה עם סגר חלקי גם לא קשור להפגנות.

לפני 6 דקות, yuvalganim כתב:

אם יש מגיפה אז יש מגיפה, שהמפגינים האנרכיסטים לא יסבירו לנו שזה "בשם הדמוקרטיה" כשאתה מגלה שרובם הם גזענים קטנים וחשוכים בדיוק כמו אמיר השכל.

אתה לא בעד ביבי אבל אתה מדבר את השפה שלו כאילו זה מדע מדויק.

אני הולך כל יום לעשות סיבוב בשכונה במסגרת מגבלות הקורונה, לנשום אוויר. 500 מטר מהבית שלי עומדות אמהות עם ילדים, סבתות, סבאים, עם שלטי ״ביבי לך הביתה״. מה אנרכיסטי בהם? 

רובם גזענים קטנים? עשית סקר שוק?

איך אתה יודע שהוא מייצג? יש לי חברים שכן מפגינים. רוסים. אשכנים. מזרחיים. אבל כן, הרוב זה תת אלוף מזדקן מחיל האוויר. לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 3
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אתה חייב להחליף משקפיים ולצאת מהפוביה שלך על ביבי.

החרדים פירסמו בריש גלי שהם הולכים "להפגין" בכל ערב חג. מה זה אם לא מחאה?

אבל תמשיך לעצום את העינים, זה טוב.

• אהבתי 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30% מתושבי בני ברק חטפו קורונה לפי ההערכות. ו-5% באוכלוסיה הכללית.

אתה עמוד אחר עמוד כותב לי ״אני לא בעד ביבי. אבל המפגינים הם אנרכיסטים. הם אשמים״.

לעובדה ש50% מהילדים החולים ממגזר השותפים לא תתייחס.

לעובדה שגם בברוקלין יש סגר על שכונות חרדיות גם לא.

לעובדה שאריה דרעי אמר בעבר שהקורונה פגעה בעיקר בחרדים ועכשיו אמר שסגירת בתי כנסת בכיפור היתה מובילה למרד גם לא.

לעובדה שמנהל בית החולים בבני ברק עזב, לאחר שאמר את מה שאמור לדעת כל מי שחי כאן - החרדים לא נותנים שום דבר כקבוצה למדינה, רק לוקחים ומגיבים באלימות כשמנסים להציב להם גבול גם לא.

אבל אם בין שאר החרא שהם עושים, כשהם שמים עלי, עליך, על עצמם ז** גדול, הם גם טוענים שהם מנצלים את הפרצה שמאפשרת להפגים -אז המפגינים אשמים. כי זה רגע האפס. לפני זה לא היתה קורונה אצל החרדים. לפני זה הם לא פעלו לפגוע בסגר בישובים שלהם. ליצמן לא התפטר. הם לא איימו. לא. זה הכל בראש שלי. מפתיע שעוד לא התחלתם לספר שהחרדים גם לא מתגייסים לצבא או לא משלמים מיסים בגלל המפגינים.

ואתה עצמאית לחלוטין הגעת להבנה ש15000 מפגינים הם ״אנרכיסטים״. וזה בכלל לא קשור לפרופגדנה שיוצאת מבלפור, מהבן שמנותק מהמציאות, ממשרתים נאמנים ולקקני חצר אחרים, שאמצו את המילה הזו. לא. אתה נגד ביבי אבל הגעת למסקנה, שמכל התאוריות הפוליטיות שיש לאנושות להציע, המפגינים, כולל ראשי שבכ, קצינים, נגדים במיל, הם אנרכיסטים. נשאר לי רק לשמוח שביבי והשפוטים שלו עוד עדינים.

ואני עוצם את העיניים.

חבר, התעורר. החרדים הם לא אחים שלך, לא שמים עליך פס. אתה מעניין אותם כפרה חולבת, והקורונה מלהיבה רבים וטבים מהם כי אפשר לשחזר מיתוסים מהעבר על יהודים אמיצים שהעדיפו להתאבד ולא לוותר על הדת. למות על קידוש השם ולזכות להיות חלק מהנרטיב שעובר מדור לדור. למפגינים אין שום קשר לזה. 

• אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

30% מתושבי בני ברק חטפו קורונה לפי ההערכות. ו-5% באוכלוסיה הכללית.

עוד כותרת של קליק ביט... כנס ותראה את החישוב. 

הסקר הראה 14% הדבקה בבני ברק ו 5% באוכלוסיה הכללית.

אבל איזה כתב מפגר מהארץ החליט שהסקר בוצע עד תחילת ספטמבר, ולכן הוא מעריך שכעת כמות ההדבקות כפולה.

כי מאז אמצע ספטמבר ועד היום הוכפלו כמות המאובחנים. 

אז אם כבר אתה לוקח את ה30% של בני ברק תרשום 10% באוכלוסיה הכללית , לא יפה להשוות הערכה של היום בבני ברק,

מול תוצאות הסקר של האוכלוסיה הכללית מתחילת ספטמבר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yuvalganim מבחינתך המפגינים הם  "אנרכיסטים". לא מסתדר לי, אלא אם מבחינתך כל מצב שבו נתניהו אינו בשלטון הוא אנרכיה.

למעשה המצב הוא הפוך - חלוקת הקשב הלקויה של נתניהו בגלל המשפט הצפוי לו, הכניעה שלו לחרדי וחוסר הציות של הסובבים אותו להוראות משרד הבריאות הם דווגא הגורמים לאנרכיה (למזלנו - בינתיים מוגבלת מאד) בישראל. אז אם אתה משתמש בביטוי "אנרכיסטים" בבקשה הפנה אותו למי שגורם לאי הסדרים במדינה. ואלה לא המפגינים.

@korola לפי הודעת משרד הבריאות הסקר נערך בין יולי לספטמבר, אבל לא צויינו התאריכים המדוייקים - האם בסיס הנתונים נסגר ב-1 בספטמבר או בסוף החודש, ולאור ההתפרצות הגדולה בספטמבר הבדל כזה יכול להיות משמועתי. מכל מקום, במחוז ירושילים שעור החיוביים היה 9.5%. במחוז חיפה 1.1%. בהחלט רומז למגמות, גם אם בהודעה לעיתונות אין פילוח יותר מפורט. וצריך להוסיף - היתה בעייתיות בשיטת הדגימה (נדגמו אנשים שהגיעו למרפאות הקהילה, כמובן שזה לא מייצג את כלל האוכלוסיה, מצד שני חולים במחלות חום התבקשו לא להגיע למרפאה) - אבל בוצע תיקון סטטיסטי. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סקר נוגדנים, הוא בוצע בבני אדם בריאים שהגיעו לבדיקת דם שגרתית.  

א. אני לא כל כך בטוח שאין הטייה בסקר הזה, כתוב שעשו את התיקונים הדרושים, אבל לא ראיתי את כל הפרוטוקול.

ב. יש תקופת זמן אחרי המחלה עד שהנוגדנים מופיעים - חודש? שבועיים?  לכן עבור הסקר אין משמעות להתפרצות שהתחילה ב 1/9.

מי יצא חיובי לקורונה ב 1/9 והלאה בטוח לא השתתף בסקר וגם אם היה משתתף לא בטוח שהיה יוצא חיובי. 

לא טענתי שלא נכון להכפיל את המספר של בני ברק או ירושלים.. אולי זה בסדר להגיד 30 במקום 14.

אבל למה להשאיר את האוכלוסייה הכללית על 5%  ? 

איך באותו שורה משווים 30% ל 5% ... שאלו מדידות או הערכות מתקופות שונות? 

אולי נגיד היום יש 30% נדבקים בבני ברק לעומת 0% באוכלוסיה הכללית (מינואר 2020) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרי הנוגדנים האלה מוגבלים למדי. אני צריך לצאת לעבודה, אז לא אוכל למצוא את החומר היום. אם אזכור ועוד יהיה רלוונטי אחפש אותו מחר. מכל מקום, אם הסקר נסגר בתחילת ספטמבר הוא למעשה מייצג את המצב עד אמצע אוגוסט, כאשר מספר המאובחנים כבר החל לגדול לסביבות 1500 ביום, אבל לפני ההתפרצות הגדולה שהחלה בתחילת ספטמבר. אם נסגר לראת סוף החודש הוא כבר יכלול את תחילת ההתפרצות הגדולה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש תמונה אחת שיכולה להסביר היטב משהו כמו 3-4 מגה-שרשורים שפתוחים בזה הרגע.

הנוכחי, הפוליטי, המגזר הציבורי ואולי עוד כמה.

מצרף אותה כאן:

image.thumb.png.640fb9962c6f5bbfffd36635769fa99b.png

• מצחיק 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? כולם לוקחים אחריות! גילה לקחה אחריות, שרה לקחה אחריות, ראש השב"כ לקח אחריות, אפילו בנט לקח אחריות (ועלה ל-23 מנדטים)!

כולם פה נורא אחראיים. אם הם רק היו נוסעים לביקור קצר ביפן...

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...