Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 מול מגאן 2

מייק
שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בין ליסינג [אני עוסק מורשה] של מגאן 2 ומזדה 3 .

המגאן 2 הרבה יותר מתאימה לי מבחינת בטיחות, גודל תא מטען ואבזור.

איש המכירות של חברת הליסינג מנסה לדחוף את המזדה בטענה הידועה שיש לה סחירות הרבה יותר טובה מהמגאן ושהמגרשים שלהם מלאים מגאנים.

העסקה תהיה ל-30 חודש.

לפי דעתי לא תהיה לי בעיה למכור מגאן 2 מפרטי שמורה היטב עוד שנתיים וחצי במחירון [סביב 90 ש"ח] - מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי למה אתה צריך לדאוג למכירה אם זה עסקת ליסינג.איך חישבת שהמחירון של מגאן בעוד שנתיים וחצי יהיה 90 אלף?בכל מקרה לפי דעתי הסוכן צודק .כמעט בודאות מזדה יהיה יותר קל למכור ממגאן וגם המחירון שלה יהיה גבוה יותר .למה? כי זה מה שיצחק לוי מחליט .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא מפקפק בבחירתך. השיקולים שלך נכונים.

לא חושב שתהיה בעיית סחירות כלשהי למגאן, ככל שעובר הזמן הציבור הישראלי מתרגל יותר ויותר

לרעיון של אירופאיות טובות ואמינות.

רק מה, במקומך, ובמקרה הספציפי הזה, הייתי עושה נסיעת מבחן על שתיהן.

יתכן ואחריה, היתרונות של המגאן יחווירו לעומת הנהיגה במאזדה.

החבילה במאזדה מאוד מושכת - נוחות טובה, התנהגות מרשימה, כיף לנהוג ונעים לנסוע.

וגם אם לא, כאמור, המגאן היא מכונית נהדרת.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מגאן 2 מכוערת, המאזדה עדיפה גם בגלל החזות וגם בגלל שיש לה שוק וזה אוטו אמין הרבה יותר מכל צרפתית, לא רק מהמגאן שנראית כמו רפסודה.

ליאור

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה במאזדה מאוד מושכת - נוחות טובה, התנהגות מרשימה, כיף לנהוג ונעים לנסוע.

אוטו בסדר, נעים לנסיעה ומביא אותך מ-א' ל-ב' אבל בחיי שאני לא מבין איפה הכיף בלנהוג בו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו בסדר, נעים לנסיעה ומביא אותך מ-א' ל-ב' אבל בחיי שאני לא מבין איפה הכיף בלנהוג בו.

תתפלא, הרבה אנשים (שאני מחזיק מהם) כבר ציינו באוזני לטובה את ה-3 מבחינת הנאה מנהיגה (למשפחתית, כמובן. לא לספורטיבית). יותר מזה - גרסת ה-2.0 לטענת רבים מרשימה מאוד ואם הייתה מגיעה עם גיר ידני הייתה יכולה לתת פייט טוב לכמה "סמי-ספורטיביות"...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש למה...

צרפתי זה יותר טוב, נכון? :-P

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבשני המקרים עדיף לא לקחת ליסינג. זה לא משתלם מבחינת הריבית. אם אין לך בעיה בתזרים המזומנים למה שלא תיקח הלוואה מהבנק ? יותר זול ואחר כך באמת לא תהיה בעייה למכור את הרכב, מאחר והוא יהיה פרטי (רשום על שמך מן הסתם). במידה ותיקח ליסינג כבר תוריד מערך המכונית במכירה - וחבל.

לשיקולך - ושתי המכוניות שציינת הן מכוניות משפחתיות מעולות. מי מהן תיקח? זאת העדפתך האישית לאחר נסיעת מבחן שתערוך בהן.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפר -

שילוב של מתלים עם כיול ספורטיבי (זוויות גלגול מינימליות, שליטה מעולה בתנודות המרכב), בלמים עם עוצמה טובה ורגש נאה אף הוא (לא פנומנלי כמו במונדיאו, למשל, אבל טוב), הגה עם הכי הרבה תחושה שאפשר לקבל כיום ממשפחומטית (כלומר, לא הרבה, אבל משהו) מדוייק ומהיר.. טיפטרוניק (הרע במיעוטו, לפחות ככה אפשר לנעול אותה להילוך כמו שצריך לפני סיבוב).

תקשורת טובה עם הנהג, והמון פרוגרסיביות בתגובות.

בדיוק חשבתי את מה שרוני אמר - אם היו מביאים אותה ב2.0 ידני, אני לא חושב שיש משהו מתחת ל200K (כלומר, מתחת WRX) שהייתי מעדיף.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מגאן 2 מכוערת, המאזדה עדיפה גם בגלל החזות וגם בגלל שיש לה שוק וזה אוטו אמין הרבה יותר מכל צרפתית, לא רק מהמגאן שנראית כמו רפסודה.

ליאור

אין ספק יש לך פה טיעונים מעולים. או שלא.

מכוערת או לא זה עניין של טעם, לדעתי היא יפיפיה (5 דלתות).

עדיפה בגלל החזות? מה הכוונה?

שוק - כנראה טיפה יותר טוב, אני לא חושב שתהיה בעיה למכור מגאן שמורה. שאני אמכור את זו שחונה בחניה אני אדווח כמה קל או קשה זה היה.

תשתדל להבא לא לרשום שטויות בסגנון כל הצרפתיות X כל היפניות Y וכו' וכו'.

אגב, כמה צרפתיות היו לך?

ולפותח השירשור, סע בשתיהן ואז תחליט. המגאן בטוחה יותר, מרווחת יותר בצורה משמעותית (ב4 דלתות) אבל פחות מהנה לנהיגה. השאלה מה חשוב לך. בנוסף המגאן גם נוחה יותר. לעצמי הייתי לוקח 3, כי הנאה מנהיגה זה פרמטר מאוד גבוה אצלי, לאחרים שההנאה מנהיגה נמצאת אצלם יותר נמוך, עדיף מגאן. בקיצור, סע ותחליט, שתיהן טובות.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, הרבה אנשים (שאני מחזיק מהם) כבר ציינו באוזני לטובה את ה-3 מבחינת הנאה מנהיגה (למשפחתית, כמובן. לא לספורטיבית). יותר מזה - גרסת ה-2.0 לטענת רבים מרשימה מאוד ואם הייתה מגיעה עם גיר ידני הייתה יכולה לתת פייט טוב לכמה "סמי-ספורטיביות"...

רוני

אני נהגתי רק ב-1.6 ואני יכול להגיד לך שהיא לא שונה במאומה מיפניות אחרות שנהגתי עליהן, אם פשוט תעצום עיניים (לא מומלץ כמובן) אתה לא תדע אם אתה בקורולה, 3 או אחת אחרת. כולן פשוט זהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לקחת אותה לאיזה כביש ראוי? תאמין לי שאחרי 11 אלף קילומטרים על אחת, יש לי רק הערכה

לאוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכש את הרכב בעיסקת ליסינג מימוני כי יש לזה יתרונות מיסוי [מוכר כהוצאה] שאין בהלוואה מבנק.

לאחר נהיגה בשתיהן אין כלל ספק כי המגאן הרבה יותר נעימה לנסיעה ולצרכים המשפחתיים, 6 כריות אויר מול 2 במזדה, תא מטען גדול יותר ב- 100 ליטר, מרווח פנים ענק הרבה יותר גדול מהמזדה.

לפי דעתי למגאן יש עיצוב יפה יותר, זיכרו שההשוואה היא מזדה 3 1.6 אקטיב שזו גרסה די פשוטה לא מאובזרת חיצונית ושכיחה כמו אבק בישראל - יש מליונים על הכבישים.

אני לא חושב שתהיה לי בעיה למכור עוד 30 חודש את המגאן אם היא שמורה, תמיד יהיה ביקוש למשפחתיות כאלה, ראו את הסניק לדוגמא שיש לה שוק מאוד חזק.

הערה כללית : כשיש לך ילדים ומגיל מסוים אני חושב שה"ספורטיביות" לא משנה כתכונה לרכב, אני את הכיף שלי מקבל בקארטינג- לא על הכביש עם המשפחה באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...