Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לשיפורים

שימו לב! השרשור הזה בן 1329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח להתייעץ עם אנשים שכבר עשו פרוייקטים אני מעוניין לרכוש רכב golf mk4 דגם שיתאים לי כדי לעשות עליו פרוייקט ולא בעייתי מבחינת חלקים חלפים וכדומה.. 

1.באיזה דגם כדאי לבחור מהסדרה שציינתי 

2.כמה יעלה בערך רכב כזה סטוק.. ואם קיים בכלל במצב שמאפשר לעבוד איתו

3.מעבר לזה אני אני לא כל כך מבין בתהליך או מה אפשר באמת לעשות ולאן אפשר להגיע...(אם למישהו יש סבלנות להסביר חחח) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שרכב לשיפורים בישראל אתה לא יכול לשלוף מנוע 1600 ולהתקין מנוע hemi (סתם דוגמאות קיצוניות) ולכן על מנת לשפר כל רכב של ידרוש החלפת מנוע קומפלט על כל המתבקש מכך (רמז לא מדברים על זה בתכניות הרכב בערוץ דיסקברי) אתה צריך מנוע טורבו, אחרצ כל שינוי שתעשה יהיה מינורי ובעיקר יתרום בגזרת הרעש והפוזה.

ולכן גולף דור 4 מימי הקדם tsi עם מנוע אטמוספרי לא תהיה פלטפורמה טובה לשיפורים...

ועכשיו נשאלת השאלה- לאן אתה רוצה להגיע ?

האם אתה רוצה רכב דיילי משופר או שמתכנן לבנות מכונית שתיגרר למסלול ותסע רק שם ?

קח בחשבון שכל שעפור או החלפה של חלק שאינו מוגדר על ידי היצרן לא חוקית בישראל החל משינויים מסויימים במידות צמיגים כולל תוכנות ניהול מנוע ועד מערכות פליטה ויניקה משופרות, הגדלת קלפרים ושינויי מערכות מתלים ולכן שינויים אלו עלולים להכשיל אותך במבחן הרישוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין ברכב יום יומי מודע לכך שהוא לא יהיה חוקי... 

אבל נעול על הדור הרביעי של גולף 

פשוט רוצה סליפר שיהיה מורכב מהרכב שאני הכי אוהב 

כרגע יש לי את המנוע 1.6 ידנית אבל מאז שהתחלתי להתעניין בפרוייקט אמרו לי שעם הדגם הכי פשוט של המנוע אי אפשר לעשות יותר מידי... 

אז מה כן אפשר לעשות או איזה דגם כן אפשר לקנות שיהיה אפשר להביא אותו לאן שאני רוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך ורק GTI - אבל לא מאמן שתמצא אחת במצב הגיוני למכירה.
אתה רוצה לקנות רכב כדי לעשות ממנו פרוייקט בלי שאתה מבין בזה משהו? המטרה ללמוד? תתחיל לחפש מידע על פרוייקטים בפורומים של VW, תתחיל ללמוד על מערכות שונות ברכב, מה תפקידה של כל אחת מהן ואיך הן מושפעות מכל שינוי, אני מנחש שהתקציב שלך לא אינסופי, אז הכי חשוב שתגדיר לך מטרה, ואת זה תוכל לעשות רק אחרי שתרכוש ידע. 
כתבת שהרכב יהיה דיילי, כלומר אתה לא נכנס פה לפרוייקטים ענקיים - רכב כזה שמשופר לקצה לא נעים בכלל ביומיום, וגם יקר מאד לאחזקה בתנאים כאלה. את השרשור למשפר המתחיל בדביק קראת?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...