Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עד 130K

Alex Bolbachan
שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

OT קטן ברשותכם.

האם מחשבי צריכת הדלק ברכבים המדוברים באמת משקפים את צריכת הדלק בפועל ?

לפני כל מחשבי הדרך והטכנולוגיה עשינו חישוב פשוט של מספר קילומטרים לחלק למספר הליטרים  = צריכת הדלק מתדלוק לתדלוק.

פשוט יש לי הרגשה שמחשבי הדרך עושים הנחות גדולות לצריכת הדלק של הרכבים.

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מזל טוב החלטה קשה אבל מאמין שעשית את הדבר הנכון.

לגבי מחשבי הצריכת דלק יש להם פזילה לא תמיד לצד הטוב פשוט בגלל שהטכנולוגיה הזאת לא בלמה בפועל זה לא משנה לך אם מחשב הדרך פוזל ב10 או 15% זה עדיין לא ישנה את צריכת הדלק ברכב שלך לכן לא הייתי שובר על זה את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את ה-1.5 טורבו דיזל דגם ENJOY.

פעם ראשונה עם רכב דיזל ומקווה שיוכיח את עצמו באופן חסכוני ביותר.

בכל מקרה , לפני ההחלטה שוחחתי עם מנהל מוסך אופל בחדרה , איש נחמד ששמח לדבר ולהסביר בסבלנות.

לפי מה שהוא אמר לא אתאכזב.

ימים יגידו.

אולי אפתח כאן פוסט של "חודש אחרי" או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי עשית החלטה נכונה, תתחדש ותהנה!

נשמח כמובן לשרשור התרשמות ומעקב אחרי עלויות אחזקה ותקלות, בנסועה כמו שלך זה מאוד מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות ושיתוף המידע.

השוק מלא וגדוש ברכבים מכל הסוגים וזה מה שעושה את הבחירה קשה עוד יותר.

מקווה שבחרתי נכון וברור שאשתף את כולכם בנתונים לאחר תקופה של שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודה לך אם תחלוק רשמים באשר להחלטה, במיוחד בהשוואה לקאמיק, האם רק מחיר וסוג הנעה, או גם לאיכויות נסיעה ונהיגה היה חלק בגיבושה. מסקרן כי גם אצלנו יש התלבטות דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, רועי5 כתב:

אודה לך אם תחלוק רשמים באשר להחלטה, במיוחד בהשוואה לקאמיק, האם רק מחיר וסוג הנעה, או גם לאיכויות נסיעה ונהיגה היה חלק בגיבושה. מסקרן כי גם אצלנו יש התלבטות דומה.

תראה , אני רציתי רכב חסכוני וכזה שלא יתרגש מהנסועה שלי ובנוסף שיהיה עם מרווח גחון מספיק גדול כדי לטייל בשטח קל.

בדיונים כאן החברים הציעו ללכת על רכב עם מנוע דיזל והגרנדלנד ענה על שלושת הקריטריונים שלי.

בעקרון הגרנדלנד נכנסה לשיקולים גם בגלל המבצע של מועדון "הוט" שמוריד את המחיר של הרכב ב-10K.

החלטתי שאני יכול להשקיע עד 130K ש"ח בקנייה והמחיר שהשגתי לאחר ההנחה יצא 137K כולל אגרת רישוי.

חריגה מהמחיר אבל נראה לי שווה את זה.

הקאמיק רכב בהחלט נחמד עם סביבת נהג קצת יותר מתקדמת ואבזור בטיחותי מלא  , אבל מדובר ברכב קטן יותר מהאופל ובנוסף מנוע בנזין , אמנם TSI שאמור להיות חסכוני , אבל זה לא דיזל.

הקאמיק בקטגוריה של האופל קרוסלנד.

הגרנדלנד היא מקבילה של הקודיאק או של הקארוק של סקודה.

חבר שהיתה לו סקודה הרבה שנים סיפר שהטיפולים שלהם לא זולים בכלל.

אתה חייב לקבוע מהן הדרישות הכי חשובות לך ולשקול את האופציות עפ"י הדרישות האלה.

בכל מקרה מה הנסועה השנתית שלך והאם הנסיעות הן עירוניות או מחוץ לעיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...